PDA

View Full Version : Ръцете ми са огромни !



sousito
01-04-2011, 16:41
Здравейте, аз съм на 14 години и съм 60 кг , но ръцете ми са направо огромни на бицепса и трицепса.Грозно е за момиче и на всичкото отгоре са мусколести.Има ли начин някък да ги смаля :(

FuckingFreak
01-04-2011, 16:47
Колко си висока?
Ако си с наднормено тегло ръцете ти ще бъдат всичко друго, ама не и мускулести \както и предполагам че е\
Иначе тренираш ли нещо, да не вдигаш тежести ?! \силно се съмнявам ;д\
Но ако наистина както викаш са мускули, трябва да отслабнеш, току така няма как да я свалиш натрупаната маса. И само да те успокоя, аз също имам бицепси, не нямам в предвид мускули, просто са ми стегнати и когато си свия ръката се образува една свивка от вътрешната страна. Според физическото натоварване което имах преди си е нормално..

sousito
01-04-2011, 16:53
Колко си висока?
Ако си с наднормено тегло ръцете ти ще бъдат всичко друго, ама не и мускулести \както и предполагам че е\
Иначе тренираш ли нещо, да не вдигаш тежести ?! \силно се съмнявам ;д\
Но ако наистина както викаш са мускули, трябва да отслабнеш, току така няма как да я свалиш натрупаната маса. И само да те успокоя, аз също имам бицепси, не нямам в предвид мускули, просто са ми стегнати и когато си свия ръката се образува една свивка от вътрешната страна. Според физическото натоварване което имах преди си е нормално.. ам висока съм 1.70 преди дигах тежести и се набирах без да се напрягам , но ето какво стана :( :(

FuckingFreak
01-04-2011, 16:57
Май ще трябва да отслабнеш, не знам някой по-разбиращ да се намеси.
А защо си се набирала?! Какво по-точно си искала да постигнеш?
Както някои хора клякат/ правят коремни преси и после ама защо са ми големи прасците/ защо нямам талия.. Ние жените правим всичко обратно. Онова което мъжете използват за мускулна маса, ние го правим за да отслабнем..

sousito
01-04-2011, 17:10
Май ще трябва да отслабнеш, не знам някой по-разбиращ да се намеси.
А защо си се набирала?! Какво по-точно си искала да постигнеш?
Както някои хора клякат/ правят коремни преси и после ама защо са ми големи прасците/ защо нямам талия.. Ние жените правим всичко обратно. Онова което мъжете използват за мускулна маса, ние го правим за да отслабнем.. много правилно казано, набирах се от диващина, така ме беше ударила дивотията и цялото лято само тва правех :(