PDA

View Full Version : много шибана работа



ch0chit0
01-04-2011, 17:29
Здравейте,та май дойде и моя ред да пиша тук! :wink:
Та моята работа е много наебана... :(
От 9 месеца харесвам едно момче което е на 19 а аз съм на 16.. нямах смелостта да му го кажа бая време ,но накрая събрах сили и го направих.. е не беше това което очаквах понеже по държанието му си личеше,че иска да е с мен.. уви думите му бяха ... "Не желая приятелка" усмихнах се и си заминах.. Непрестанно ходеше на места на който сам и аз,пишеше ми,званеше ми.. чудеше се как да ме заговори.. Е.. не се отказах да се боря за него.. продължих въпреки думите му.. И стана един фал.....
Седяхме с една приятелка в тоалетните и пушехме без да знам,че тои е в мъжките .. седях и говоре "Как може цялото училище да разбере,че го харесвам,че го искам,че съм готова на всичко за него... " излизайки от тоалетните ТОЙ беше срещу мен и ме гледаше в очите.. думите му бяха "Е време е.." , "За кое?"- бързо го попитах "Чух целия ви разговор.. какво имаш" - "Биология" - отговорих му аз.. "Не ти е проблем нали? Може да останем насаме нали? " .. "Ами да.. " и моята приятелка замина.. Тикна ме адски силно в тоалетната.. "Е говориш,че съм боклук,но трябва да ти кажа нещо.. аз имах приятелка.. бяхме заедно година и половина обичах я.. обичах я със цялото си сърце,тя беше всичко за мен.. обичам я така както обичам и теб.. да обичам те.. та така де.. приятелката ми почина..почина при катастрофа.. незнаеш какво е да гледаш човека който обичаш в ковчег.. как го заравят.. " "е аз те гледам от далече си щастлив мислиш ли,че ми е забавно.." -отговорих му аз
"страх ме е да имам сериозни връзки разбираш ли? не искам да те изгубя и тебе така както нея.. "
е .. тук вече му се извиних за по рано казаните думи,но незнам какво да права.. нуждая се от съвет.. Благодаря предварително! :cry:

ch0chit0
01-04-2011, 17:44
И да поясня ,че не мисля да спра да се боря за него.. :oops:

Wednesday666
01-04-2011, 17:48
Мале .. това наистина е било ужасно изживяване ..
Не мога да си представя да гледам любимия си човек в ковчег ..

Ами моят съвет е да не го притискаш.
Казал ти е ясно и точно, че те обича.
Сега единственото, което можеш да направиш според мен, е да бъдеш до него и просто да почакаш, докато стане готов да бъде с теб.

TheBeliever
01-04-2011, 17:50
Голям филм...

Сигурна ли си, че не е някаква измислица? Ако не е съветът ми бил да се отдръпнеш от него, да му дадеш шанс да се съвземе от загубата и когато е готов той сам ще те потърси.


Ама наистина ми прилича на сцена от трагикомична американска тийн драмичка.

ch0chit0
01-04-2011, 18:01
E извинявам се ,че ще те разочаровам,но е част от живота на човека който обичам.. Загубата я е преживял,но сърцето му е разбито.. Та от както тя е починала,той си е един от курварите на града ми.. :(

Eliii
01-04-2011, 18:06
Все едно чета някой от розовите романчета на Harlequin, но да кажем, че това е истина...

Мога да ти кажа само: времето лекува почти всичко. Затова му дай време и не го задушавай с любовта си.

ch0chit0
01-04-2011, 18:13
Eliii много бих се радвала да е от розовите романчета който ти си чела,но аз живея в действителността.. :-k И пак казвам загубата е преживяна или поне аз така си мисля.. името и не желае да го споменавам понеже сега мисли,че това ще го използвам като оръжие да го нараня :-# Мисля си ,че е преживял загубата понеже наскоро имаше връзка с едно момиченце 12-13 годишна мисля,но нещата не се получиха :!:

TheBeliever
01-04-2011, 18:16
Станал е "курвара на града" след трагично загубената любов? Не е готов за връзка? Това не е държание на човек преудолял загубата на любимата.

ch0chit0
01-04-2011, 18:24
TheBeliever сега ще ти кажа това което аз знам ..Майка му и баща му са богати и той е расъл в златна люлка едва ли не.. след 6 клас се събра с 5-6 момченца и се имат за много оборотни след като е починала приятелката му е бил на 9 клас както мен в момента.. сега е студент и на всяко.. хайде на всяка 2-ра пише да се видят,да ги ебял,да му духат и ред такива лапешки за мен истории.. Преди и на мен ми говореше така,но му дадох да разбере,че не съм като момичетата в града ни! Пък и каква е файдата да си правя регистрация зада искам съвет след като си съчинявам.. като ми каза тези думи и аз не повярвах и го гледах с недоверие,но негов приятел и мой многооо добър ми каза,че всичко това не е някой сапунка ... :)

SeXyMaCka
01-04-2011, 18:26
След като вече е показал, че е готов за нова връзка ( случката с това 12 - 13 годишно момиче ) какво му пречи да е с теб? Нищо ... привидно. Ако думите му, че те обича са истина щеше да направи нещо по въпроса, а не да се оправдава, че още не е преживял трагедията с бившата си.

CR0W
01-04-2011, 18:30
Точно сега не трябва да му се натрапваш.Това което му се е случило е ужасно.Остави го да си отдъхне след което можеш да правиш каквото и да било.Единствено може да си му подкрепа.

ch0chit0
01-04-2011, 18:32
SeXyMaCka Той казва,че сега ще заминава в друга държава и не желеае да ме остави да го чакам като последната идиотка на света.. казва също така,че след като си завърша образованието мога да го последвам,но до патуването му има 9 месеца още ... незнам объркана съм

TechnoAddicted
01-04-2011, 18:34
Говори с ваще .















Да ти спрът кабелната ..

SeXyMaCka
01-04-2011, 18:35
SeXyMaCka Той казва,че сега ще заминава в друга държава и не желеае да ме остави да го чакам като последната идиотка на света.. казва също така,че след като си завърша образованието мога да го последвам,но до патуването му има 9 месеца още ... незнам объркана съм

Ако търсиш нещо за убиване на времето фащай си го, но ако искаш сериоюна връзка, не ти трябва такъв който ще заминава в чужбина. Успех ти желая каквото и да избереш :)

ch0chit0
01-04-2011, 18:36
CR0W той не е от хората който искат помощ.. оставила съм го за в момента.. той сам ме търси когато има нужда от нещо и знае,че винаги ще му помогна с каквото мога :)

TheBeliever
01-04-2011, 18:36
Той е студент и се е зарибявал с 12-13 годишна? Сигурна ли си, че не ти е разказал трогателната си история с цел да те размекне и да те вкара в леглото си? Пък и това "обичам те, колкото обичах и нея" звучи някак си... кофти.

ch0chit0
01-04-2011, 18:38
Говори с ваще .















Да ти спрът кабелната ..



хахаха благодаря ти за мнението,но повярвай,че нямам нужда от това.. живота си ми е филм нямам нужда да гледам повече ;]

ch0chit0
01-04-2011, 18:41
Той е студент и се е зарибявал с 12-13 годишна? Сигурна ли си, че не ти е разказал трогателната си история с цел да те размекне и да те вкара в леглото си? Пък и това "обичам те, колкото обичах и нея" звучи някак си... кофти.

Това за леглото му е изпята песен след като разбра,че няма да стане и ,че не си лягам току -така с някой..

Paramour
01-04-2011, 19:22
Остави го да се съвземе..
щом е казал, че те обича, какво повече искаш? Казал ти е всичко.. защо не иска да има приятелка и т.н.
А.. и още нещо: Смеха и веселието са начин понякога да забрави проблемите си.. когато се смее на глупости изобщо не се замисля за миналото, приятелката си и т.н. Това е начин да.. спре болката.. временно.

van1
01-04-2011, 19:36
Защо всичко което не е често срещано и изглежда като "извадено от филм" трябва веднага да се отрича. Не си мислите, че всеки с по-различна история в този форум е лъжец и какво ли още не.

ПС: Има ли начин да разбереш дали наистина катастрофата се е случила? Ако е така, остави го за малко да се съвземе.

marin4itu
01-04-2011, 21:04
Е тя тази катастрофа не се ли е случила преди 3-4 години или само аз така разбрах? Защото всичките говорите все едно се е случило преди месец..

Авторке, според теб заслужава ли си 19-годишен младеж, който е ходил с 12-13-годишна, защото според мен НЕ?

ch0chit0
01-05-2011, 06:44
Kaтастрофата е станала преди 4 години почти 5 .. Загубата е преживяна тежко и от негов приятел знам,че е стигнал до психолози.. :)
van1 аз съм дошла да чуя мненията отностно моя ПРОБЛЕМ това,че има хора който не вярват,че това може да се случи с хората..Когато го писах осъзнавах ,че ще има коментари от сорта на "Кажи на ваще да ти спрат кабелната" и други.

marin4itu не си заслужава човек който сравнява бившите си с тебе,но не можах да го забравя... Не му пишех,не му говорех...НИЩО.. бях с друго момче и той ни раздели ... всъщност и ние си имахме проблеми,че баща ми не ми даваше да съм с такова момче понеже беше по слаб ученик от мене ...

marin4itu
01-05-2011, 07:05
marin4itu не си заслужава човек който сравнява бившите си с тебе,но не можах да го забравя... Не му пишех,не му говорех...НИЩО.. бях с друго момче и той ни раздели ... всъщност и ние си имахме проблеми,че баща ми не ми даваше да съм с такова момче понеже беше по слаб ученик от мене ...

Това, че другите не ти вярват, не значи, че не е част от живота!

Аз мисля, че дори да тръгнете той ще те срявнява с онова момиче.. може дори и подсъзнателно да го прави и няма да те цени като определен човек със своите качества.. Много внимавай! Ако видиш че нещата отиват натам, сама се отдръпни.. Той сам трябва да си преживее именно тоа, да не вижда в теб онова момиче...

ch0chit0
01-05-2011, 07:16
marin4itu когато говорим с него за някое момиче винаги казва "Мимето беше еди каква си с черна коса,кафеви очи... също като теб" и просто незнам какво да му отговоря казва "Съжалявам ... "и при това му казвам,че няма проблеми ... ,че с мен може да сподели всичко ... и след малко почва да ми разказва нещо да се смее и аз се смея с него и пак старата песен на нов глас,че имам нейния смях... тва някой път немога да го изтърпя... :smt022

TheBeliever
01-05-2011, 09:25
А може би те харесва само заради приликата ти с нея.

Paramour
01-05-2011, 14:23
marin4itu когато говорим с него за някое момиче винаги казва "Мимето беше еди каква си с черна коса,кафеви очи... също като теб" и просто незнам какво да му отговоря казва "Съжалявам ... "и при това му казвам,че няма проблеми ... ,че с мен може да сподели всичко ... и след малко почва да ми разказва нещо да се смее и аз се смея с него и пак старата песен на нов глас,че имам нейния смях... тва някой път немога да го изтърпя... :smt022
сега като го споменаваш... може би те приема като 'мимето' ..
според мен е най-добре да поговориш с него...
попитай го дали вижда в теб бившата ти приятелка.
Ако е така.. няма смисъл да си с него. Той не харесва теб, а си прави някакви илюзии.

ch0chit0
01-05-2011, 17:36
Е,това и направих де поговорих с него макар и по скайп не получих мн мн смисленни отг...



[20:02:22] лудааа { }: xex dnes na daskalo zashto ne doide kato te wikah da pogoworim?
[20:03:22] Ванко Вее: kazah ti 4e i tyk 6te moje6
[20:03:30] лудааа { }: to ne e za tykaa de..
[20:03:33] лудааа { }: :]
[20:03:39] Ванко Вее: karai
[20:03:41] Ванко Вее: kaji?
[20:04:09] лудааа { }: syjalqwam,che edin put az otwarqm temata za Mimeto,no me intt wijdash li w men neshto koeto go e nqmolo w neq..
[20:04:30] Ванко Вее: kakvi sa tezi vaprosi?
[20:04:37] лудааа { }: otgg mi ne me pitai..
[20:04:45] лудааа { }: towa iskah da znam towa te molq i da mi kajish..
[20:04:55] Ванко Вее: po mnogo ne6a si prili4ate dvete
[20:04:56] Ванко Вее: :)
[20:05:23] лудааа { }: towa go razbrah.. razbrah ,che kosata mi ,ochite mi ,smeha mi
[20:05:25] лудааа { }: e kat neq
[20:05:37] лудааа { }: po nishtichko ne se otlichawame..
[20:06:02] Ванко Вее: dobre :| 6te ti otgovorq..
[20:06:17] лудааа { }: znaeshh che mojesh da mi go kajesh nqkak si nali?
[20:06:44] Ванко Вее: da spokoina badi
[20:06:45] Ванко Вее: :)
[20:07:03] Ванко Вее: ta zna4i sega 6te ti kaja
[20:07:23] Ванко Вее: ti si sy6tata kato mariq ..
[20:07:31] Ванко Вее: no s tazi razlika 4e ti ima6 krasiva
[20:07:33] Ванко Вее: usmivka
[20:07:37] Ванко Вее: 4e tq be6e po mila
[20:07:46] лудааа { }: axaa..
[20:08:34] Ванко Вее: ne me razbirai pogre6no
[20:08:44] лудааа { }: TI winagi sh me srawnqwash s neq..
[20:08:58] Ванко Вее: ne ne.. :| ne mani4eto mi..
[20:09:16] лудааа { }: "ti si syshtata kato mariq" ne si protiworechi..
[20:09:20] лудааа { }: i ti neznaesh kakwo iskash..
[20:09:35] Ванко Вее: znam kakvo iskam
[20:09:39] Ванко Вее: iskam da sam s teb
[20:09:47] лудааа { }: a dobre.. :)
[20:10:47] Ванко Вее: vij iskam da sam s tebe naistina zaradi tova koeto si ti ne kakvato be6e biv6ata mi.. bez da iskam az te ranqvam kato kazvam kakva e bila
[20:10:56] Ванко Вее: no ti si ne6to pove4e ot neq
[20:11:01] Ванко Вее: ti si sred jivite
[20:11:06] Ванко Вее: tq ne e ..
[20:11:14] Ванко Вее: jivota mi bez neq vijda6 prodalji
[20:11:24] Ванко Вее: bqh 8-mi klas kogato tq po4ina
[20:11:37] Ванко Вее: vsqko vreme s tebe mi e super
[20:11:43] лудааа { }: kakto ti beshe i s neq nali?
[20:12:02] Ванко Вее: offf... s neq bqhme po detinski zaedno ne moga da otreka 4e ne sam q obi4al
[20:12:07] Ванко Вее: no sme se vijdali
[20:12:11] Ванко Вее: v meseca
[20:12:14] Ванко Вее: 1-2 pati
[20:12:40] лудааа { }: wij kakwo.. kaji mi da se borq ili da spra do tyk
[20:12:44] лудааа { }: ako ti trqbwa wreme
[20:12:48] лудааа { }: eto sega go kaji..
[20:12:54] лудааа { }: ne iskam da te pritiskam za nishto
[20:13:02] Ванко Вее: ne ne mi trqbva vreme
[20:13:20] Ванко Вее: no sega az zaminavam za varna 6te stana policai
[20:13:24] Ванко Вее: ti 6te me 4aka6
[20:13:25] Ванко Вее: li
[20:13:29] Ванко Вее: sled kato zavar6i6
[20:13:37] лудааа { }: a ne nqma..
[20:13:39] лудааа { }: :)
[20:14:26] Ванко Вее: no az ne iskam na 19 godini seriozna vryzka
[20:14:31] Ванко Вее: znae6 me kakav sam kakvo tarsq..
[20:14:53] лудааа { }: kwo da pishesh na nai dobrata mi priqtelka ,che iskash da q chukash li?
[20:15:06] Ванко Вее: ve4e s tebe se znaem do bolka
[20:15:08] Ванко Вее: :)
[20:15:25] лудааа { }: da znam te kyf si no i znam che na inat ili na kakwoto i da e az iskam da sam s tewe
[20:15:27] лудааа { }: nezawisimo
[20:15:31] лудааа { }: dali sh chakam godina
[20:15:32] лудааа { }: pet
[20:15:53] лудааа { }: deset .. :) aide tyka mnogo se izhwyrlih .. tarpenieto mi si ima granici..
[20:16:28] лудааа { }: ako ti mi dadesh nqkakwi nadejdi che moje da se poluchi mejdu nas neshto serioznoo ne ti goworq za swatbi i prochie a za wryzka..
[20:16:44] Ванко Вее: to ostana i za svatbi da mi govori6
[20:17:01] лудааа { }: mi ne.. ne ti goworq dokolkoto wijdash..
[20:17:28] Ванко Вее: off neznam kakvo da ti kaja
[20:17:30] Ванко Вее: iskam da sam s tebe
[20:17:58] лудааа { }: do de zaminesh ostawat 9 meseca.. za towa wreme nemoje li da syzdadem serioznata wryzka ?
[20:18:06] лудааа { }: kwo sh ti lipswa kato si s men..?
[20:18:46] Ванко Вее: mani4e mani4e.. vlubila si se v nebodhodq6tiq ako sam s tebe nakraq ili az 6te sam za poreden pat s razbito syrce ili ti za parvi
[20:18:56] Ванко Вее: poneje vsi4ki te imat za bez4uvstvenna
[20:19:02] лудааа { }: sega razbiram... :)
[20:19:07] лудааа { }: wsichko mi se izqsni
[20:19:10] Ванко Вее: kakvo razbra?
[20:19:59] лудааа { }: ne iskash da si s men shtoto horata goworqt az s koi sam bila.. az kakwa sam..
[20:20:25] Ванко Вее: ne me interensuvat 4e govorqt 4e si kurva,ku4ka i kakvo li ne be osaznai se..
[20:20:32] лудааа { }: qsno.. qsno.. :|
[20:20:41] Ванко Вее: ni6to ne ti e qsno :*
[20:20:50] лудааа { }:xax .. taq prosena li e?
[20:21:07] Ванко Вее: kato ne q iska6.. dobre
[20:21:16] лудааа { }: e sega drug si prawi greshnite izwodi..
[20:21:22] Ванко Вее: dobre az stavam
[20:21:24] Ванко Вее: 4ao :)
[20:21:29] лудааа { }: leka wecher ti jelaq

marin4itu
01-05-2011, 17:49
Това момче не знае какво иска! Иска да е с тебе, обаче бил еди-какъв-си... Не бил за сеиозна връзка, ама иначе искал да е с тебе. Той ако искаше да е с тебе щеше вече да е, дори като зане, че ще ходи във Варна.. Ти си му казала, че ще го чакаш и той си знае, че като се върне (ако се върне) ще си има резервен вариант... И как така като вече е преживял бившата си и случилото се все още ти говори за нея и колко прекрасна е била.. Дори и да стане нещо между вас (разбирай връзка) ти вътрешно ще се измъчваш за мисълта за бившата и за тоа дали не продължава да те сравнява с нея..

Paramour
01-05-2011, 17:58
Ако бях на твое място щях да го отрежа ..
той нищо смислено не ти казва..
все ще ти обяснява, ама ти не си била разбирала.
А и нали уж те обича?! Има 9 месеца през които може да бъде с тебе.. защо да не ги прекарате заедно? А и като не иска сериозна връзка защо да не опитате? Противоречи си..
Мисля си, че само те разиграва или и той не знае какво иска...
и пак ти казвам^ ако бях на твое място нямаше да се занимавам с него.

ch0chit0
01-05-2011, 18:03
С това впечетление съм и аз както му го казах ...хем го боли хим го сърби!Пък и ми пратиха нейна снимка .. не е лоша,но приятелите му казват,че не е незаменима хубавица!! Незнам вече...

ch0chit0
01-05-2011, 18:11
Ако бях на твое място щях да го отрежа ..
той нищо смислено не ти казва..
все ще ти обяснява, ама ти не си била разбирала.
А и нали уж те обича?! Има 9 месеца през които може да бъде с тебе.. защо да не ги прекарате заедно? А и като не иска сериозна връзка защо да не опитате? Противоречи си..
Мисля си, че само те разиграва или и той не знае какво иска...
и пак ти казвам^ ако бях на твое място нямаше да се занимавам с него.



Всеки ми го казва....,но просто като не се занимавам с него приятелите му ми звънят и ме редят,че съм безчувственна,че не ми дреме за него,а той пиел и ревял.... :smt073

Paramour
01-05-2011, 18:15
Само това, че ти е отказал да говорите лично, ами по скайп е .. показва колко иска да е с теб, до някъде.
Ти искаш да говориш с него, а пък той си ходи не знам къде си и после по скайп се обяснявате..
а това за приятелката му: може и да не е толкова красива, но той се е влюбил в нея.. както той казва са били малки(малки, малки-8ми клас .. било детско, по негови думи) и той си я спомня красива..
Не е сериозен.. уж те обича, иска да бъде с теб, бла бла.. а в същото време не иска сериозна връзка и щял да заминава след 9 месеца..
... сама си реши..
или му дай още един шанс, поговорете очи в очи.. и да ти обясни какво е имал предвид и т.н. и евентуално да се съберете (това е ако наистина много го харесваш)
или му казваш, че няма да го чакаш и го оставяш да си търси връзки-еднодневки..
бтв какво е това с най-добрата ти приятелка?
edit: това го написах преди да видя, че си писала.

ch0chit0
01-05-2011, 18:39
Това беше много скоро,когато се бяхме сърбали в едно заведение и той ми каза нещо от вида "Харесваш ли Мариян ве" като му отговорих с категорично не.. стана ми кофти и излязох да пуша навън и Мариян дойде при мен еда не се разревах и ме прегърна тогава Мирослав дойде не каза нищо аз се отръпнах от Мариян и на другия ден Габриела ми вика "Анно не искам да ми се сърдиш,рно Миро ми каза,че иска да се видим ..имал плътски жилания.. отрязах го естественно.." .. След това Александър ми вика,че Мирослав си мисли,че съм с Мариян за това било всичко..... А днес ми каза "дошъл съм при брат ми довечера ми пиши и кажи квото имаш или като излизим утре вечер"

Paramour
01-05-2011, 18:52
еми.. ако излизате само двамата-тогава говорете..
ако не- ддз.. значи е идиот. :lol:
нали те обича.. толкова ли е трудно да проведете един разговор очи в очи :?

ch0chit0
01-05-2011, 18:59
Не е от тях хора бая псувни треаа му тегля до де дойде :-D Предпочита да го предаде на някой и когато стигне до мен ехее от 9 кладенеца вода носим ... За него решенията са дългите ни разговори вечер ... този проблем няма да има решение и няма да ми пука какво ще говорят приятелите му... :neutral:

TheBeliever
01-05-2011, 19:05
Щом не му стиска да говори с теб очи в очи, значи не си струва да се занимаваш с такъв човек. Нека се напива и реве колкото си иска - сам си е виновен.

marin4itu
01-05-2011, 19:50
Според мен не си струва :? ..
И все пак отиваш и му казваш, че или като толкова те обича, ще е с теб сега, или да забрави за теб завинаги! Поставяш този ултиматум.. стига се е лигавил!

ch0chit0
01-08-2011, 08:49
Според мен не си струва :? ..
И все пак отиваш и му казваш, че или като толкова те обича, ще е с теб сега, или да забрави за теб завинаги! Поставяш този ултиматум.. стига се е лигавил!

Точно това му казах,но си замълча ... Е теглих му майната,но не спира само по скайп да знае,че ме обича.... :x

marin4itu
01-09-2011, 04:48
Оставяй го тогава! Да не ти пука! Не ти трябва недорасъл лигльо!

RichardCastle
01-09-2011, 05:57
Бъди до него във всеки 1 момент и му покажи, че искаш да му помогнеш да преживее тази случка и, че искаш да си с него не зависимо от това къде ще бъде или с кого. :)