PDA

View Full Version : Една история



sCreamerr
01-04-2011, 18:29
Здравейте... Скъсих темата си.. вероятно няма да получа повече отговори... но все тая... Та това момче, не е от нашия град-от Разград е . Но идва и ще идва в Търговище, за да пее с едно момиче.. Та аз от много преди това го помня, но му намерих фейсбука, запознахме се, сети се за мен, и започнахме да общуваме. Много е мил, свестен е… и е забавен… Виждам, че не е безразличен към мен, звъни ми, търси ме, но забелязвам, че когато му пиша в скайп, почти никога го няма, по-рано от 22 не пише, а дори вчера не съм го чувала, нито ми е писал цял ден… и това започва много да ме нерви, та според вас: -- много щастлива се чувствам когато му чуя гласа.. на нова година, го чаках толкова много, мина 00.30 и настроението ми се беше скапало, реших да стана да танцувам, и да не ми пука, щом не се сеща за мен, и аз няма да му се обадя, все пак беше обещал, танцувах аз, връщам се за малко и гледам той ми звънял, хем ми стана весело, хем скапано, че съм го изтървала… реших накрая аз да му звънна, слязох до тоалетната защото горе беше шумно, но той ми затвори, тъкмо да тръгна да се качвам и той ми звъни, вдигнах говорихме си 5,6 минути пита ме какво ли не… като че ли никога не беше ме чувал … :D Днес ми беше звънял, но пак не съм видяла, сега му пиша, отново го няма… естествено… Дори в петък ще идва в моя град, преди искаше да се видим, а сега нищо не казва.. не знам дали ще има време да се видим, но поне ако има желание, ще спомене и дори 5 минути да са.. поне да отдели секунда за мен, това ще е голям жест от негова страна за мен…

Според вас, има ли някаква тръпка към мен, поне доколкото съм написала за него, смятате ли поне, че има и 1% шанс за нас… и на тази възраст, бихме ли могли да имаме връзка от разстояние, или е много малко възможно…
П.С. – Аз съм на 13, а той на 15.. …

И се надявам без Спамове и обиди, ако не е проблем… И.. предполагам, че някои ще кажат, че съм малка за любов.. или така нататък… и няма да са прави… какво като не съм на 16,17,18 … и аз имам право да обичам и да имам своите първи тинейджърски тръпки
:)

w0sh
01-04-2011, 18:34
too long, didn't read.

Ambrosia
01-04-2011, 18:46
Не можах да усетя логиката и връзката на нещата които говориш в началото с въпроса ти?!

TheBeliever
01-04-2011, 18:48
Много правилно си ги нарекла - тръпки. Не любов.
А за връзката от разстояние - да, възможно е. Ако си готова да чакаш с часове да ти звънне/пише. Ако си готова да посрещнеш разочарованието от някое пропуснато/забравено обаждане. Но според мен на тази възраст такава връзка не ти е нужна. Прекалено натоварващо е психически. Пък и на вашите години ще сте по-скоро pen-friends отколкото гаджета.

Greennight
01-04-2011, 18:52
И аз не можах да намеря логиката.Все тая.В пубертета си ще се оправиш!

marin4itu
01-04-2011, 19:31
Защо толкова се чудиш като не ти пише до 22 часа. Може да е с приятели, да вечеря с техните и т.н... На нова година линиите са претоварени и аз лично на всяка нова година преди 1 часа с никого не мога да се свържа.. така че правиш голям проблем от незначителни неща. Той не може да седи само залепен за компютъра и телефона и само на тебе да ти обръща внимание. Има си личен живот все пак.

За връзка от разстояние сте малки. За такава връзка трябва много силна любов, да сте сериозни, голямо доверие, и да имате някакво бъдеще и мечти да заживеете скоро в един град или под един покрив.. Да, ще си кажеш, че можеш да го направиш, но си на 13.. Няма как да стане..

nepowtorima
01-05-2011, 15:55
Хъхх... Еми... Не е невъзможно, да имате връзка от разстояние... Но просто на тези години.. :? Ами питай го ти, дали иска да се видите за малко, просто ей така... колкото да ти мине мерака :-D Предполагам, че е зает, или е болен, или учи затова не ти пише... Не се знае.. Не може винаги да ти обръща внимание... Ние не сме ясновидци за да знаем дали те харесва или не, трябва да разбереш по някакъв начин от него :) :)

GunSnSteelflowers
01-05-2011, 18:14
От сега искаш да ти пише всеки ден, да ти звъни през 5 минути, а дори не сте заедно. Смятай.