PDA

View Full Version : Темата е за триене...



AnonimCho
01-04-2011, 19:07
-=-=-

GLaDOS
01-04-2011, 19:14
Пишеш Мария - Сливен в Фейсбука :D и се надяваш на 2 неща:
1 Надяваш се да има профил!
2 Надяваш се да си я спомняш добре за да можеш да я познаеш !

Аз така колко изгубени контакти съживих :lol:

Приятели общи нямате ли ? :)

Успех :D

poncho
01-04-2011, 19:45
Хахах :grin: Пробвай да напишеш в гугал: Мария от автобуса,която живее в Сливен може и егн да ти излезне :D

nepowtorima
01-04-2011, 19:58
Хахах :grin: Пробвай да напишеш в гугал: Мария от автобуса,която живее в Сливен може и егн да ти излезне :D


:D :D :D :D :D :D :D


Потърси в Телефонен указател ако имаш от онея дебелите книги.. :D :D

Абе сериозно ли?
1во- има сигурно 1000 Марий в Сливен..
2ро... откъде да знаем за коя точно говориш?? :D :D

AnonimCho
01-04-2011, 20:10
-=-=-=-

akinom
01-04-2011, 20:34
http://www.facebook.com/search.php?q=mariq&type=users&init=srp&lo=213866&ed=&ny=&wk=#!/profile.php?id=1731337550 ?

mrazqkindergarten
01-04-2011, 20:36
Е що не и иска фейсбука сам?

AnonimCho
01-04-2011, 21:15
akinom
Добро предложение, но не :? А относно, защо не и поисках facebook или телефона, просто работата е малко сложна, те за това... Но едва ли има кой знае какво значение... Момичето пътуваше от Атина (Гърция) за Сливен :oops:

FromAutumToAshes
01-04-2011, 21:25
оффффффффф я си еби майката че ми губиш времето ти чета тъпите теми :x :x :booooomb:

lunichkataaa
01-04-2011, 21:26
Да си се сетил по-рано. Не искам да те отчайвам, но шансовете да я видиш отново са минимални. Е, разбира се, може да стане и чудо, но за да се случи може само да се надяваш. А иначе ти познаваш ли я, че да и знаеш името? Ако е така, когато я попита как се казва защо не взе някакви координати??

AnonimCho
01-04-2011, 22:04
оффффффффф я си е** майката че ми губиш времето ти чета тъпите теми :x :x :booooomb:
Бате, самоубий се, ще помогнеш на всички... Аре заключвайте темата деба ... Ама що това ама що онова еми ... Щото !!! Не съм и зел кординати, казах защото нямах възможност, малко е сложно за обяснение и без това има ли значение защо не съм й ги взел ?! Мисля че "не" ! Карай да върви всичко с времето си а някой ден, знаеш ли :oops: ... Надеждата умира последна ! Айде лека и приятна вечер на всички... А на FromAutumToAshes съжалявам ги такива като теб, мойте съболезнования, жалко, че трябва и аз да ти чета тъпите изказвания, ама то простотията не расте по дърветата. Деба аман от лапета и тъпи комплексари, то да откажеш, човек от всичко аман ! :x ...

FromAutumToAshes
01-04-2011, 22:09
хХАХАХАХХАХА не знам кой е тъпото лапе брат... то верно и че не расте по дърветата простотията ама се замисли малко, кой-кого и с какво отказва? съжалявал такива като мене, бих казал същото за тебе... кво ни занимаваш за неква в автобуса бе... не кажи ми сериозно ? с какво можем ние да ти помогнем ?!? Лишена от абсолютно всякакъв смисъл тема. А на такава тема смислен отговор НЕ МОЖЕ да се даде... Със здраве ;)

Brooklyn
01-04-2011, 22:18
търсене,търсене,търсене и накрая въпросната мария от сливен се оказва травестит


шах и мат :D

AnonimCho
01-04-2011, 22:20
FromAu... еди какъв си там ... не ми се спори за простотий пък и никой не те е карал да я четеш, като не ти харесва подминавай, всеки със зора си ! Здраве да е, дано не ти се наложи и на теб след време !
Brooklyn Много смешно а?! Ама ако погледнеш майка си май наистина ще разбереш кой е травестита, педро !

Айде затрийте темата на някъде... Жалко !

Brooklyn
01-04-2011, 22:24
^а бе ей воайор скапан ,да не съм като тебе да следя момичетата по автобусите бе задръстеняк отрепан ,аре да ти трият лайнянат тема и ти и ония траверс мария се оженете в на майка ви дивия и да сте диви и щастливи сите

AnonimCho
01-04-2011, 23:27
Ама си нежеееен хахаха траверс изчени, че ставаш смешен ве глупав, к'во ме занимаваш с педал*ките си историй... Аре пъпчивко заминавай и не ме занимавай с глупости... Слабо ме интересува твоето мнение, така че може да си го спестиш, паляк ! :razz: :razz: :razz: :lol: :lol:

kalpazanka
01-05-2011, 06:44
Аз.