PDA

View Full Version : въпрос относно лекарствен продукт



A_JoLiE
01-04-2011, 19:22
Здравейте!
Имам следния проблем - бяло течение, сърбеж и парене при пишкане. Ходих на гинеколог днес и ми предписа Клотримазол 1% (кремче) и Клотримазол 100mg (вагинални таблетки).
Та сложих си таблетката и кремчето но може би отделям някакъв секрет или нещо такова в някакво минимално количество, но усещам адския некомфорт, да не казвам парене - за секунди става въпрос през някакъв интервал от време... И мисля, че е от лекарството.
Чудя се дали достатъчно дълбоко поставих таблетката... А въпроса ми е - чуствали ли сте някакъв некомфорт при използването на някой от продуктите.

Благодаря предварително :)))))

iliqna89
01-04-2011, 21:33
Хора, видях, че темата за Ескапел е заключена, а не мога да мигна от снощи... на 26ти декември пих това хапче, и преди година ми се наложи заради скъсан презерватив, но тогава нямаше нищо. А сега цикъла ми свърши на 25ти, трябваше да ми дойде на 18ти януари, но от вчера имам някакво слабо кървене и не знам от какво е. Прилича на цикъл, но е мн слабо и не е със същата миризма. А опаковката изхвърлих и не знам как да си обясня това. Да не би да е от изхвърляне на оплодената яйцеклетка? Въпреки че аз го пих след по-малко от час от акта. Моля ви, кажете ми, защото полудявам от притеснение...

kalpazanka
01-05-2011, 06:17
Това, че темата са Ескапел е заключена, не означава, че трябва да използваш чужди теми със съвсем различни въпроси!!!
Ескапел няма абортивно действие! По начало една седмица след приема трябва да настъпи менструация. Ако не настъпи или е нетипична, е редно да изключиш бременност. А лошото в ситуацията след прием на спешен контрацептив е, че тази бременност може да е извънматочна, така че имаш ли положителен тест, заминавай бързо на гинеколог!

kiki1991
01-05-2011, 07:11
Здравейте!
Имам следния проблем - бяло течение, сърбеж и парене при пишкане. Ходих на гинеколог днес и ми предписа Клотримазол 1% (кремче) и Клотримазол 100mg (вагинални таблетки).
Та сложих си таблетката и кремчето но може би отделям някакъв секрет или нещо такова в някакво минимално количество, но усещам адския некомфорт, да не казвам парене - за секунди става въпрос през някакъв интервал от време... И мисля, че е от лекарството.
Чудя се дали достатъчно дълбоко поставих таблетката... А въпроса ми е - чуствали ли сте някакъв некомфорт при използването на някой от продуктите.

Да и аз миналия месец ходих на гинеколог със същите симптоми и ми казаха че освен това имам и възпалени яйчници,също ми изписаха клотримазол..и при мен е същото не се протеснвяай...точно след като си сложиш таблетката и почва леко парене,пулсиране, дискомфорт и някой път лек сърбеж,което си е от самото лекарство,слагай си ги вечер преди да легнеш по няма да те дразни,пък и нали знаеш че след няколко часа изтичат и гащите ти стават с много гъсто бяло вещество от самото лекарство понеже се е разтворило,затова е по-добре вечер да си ги слагаш.Иначе има ефект и много помага даже не бях използвала цялата опаковка и ми мина.:)

mArMaLaDkA
01-05-2011, 08:38
Принципно е хубаво да си четете и листовките.

A_JoLiE
01-05-2011, 12:43
четем си листовките, но там нищо не пише по въпроса ми, за това и попитах ;)))
ааа на мен ми дойде, след цикъла няма да има проблем да ги продължа, нали ;)))