PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е...



mrazqkindergarten
01-04-2011, 20:29
Случвало ли ви се е да обичате някого и той да споделя чувствата, но да не сте заедно поради една или друга причина? И всъщност това любов ли е.. Да те спре нещо да не си с някого, а да твърдиш, че е всичко за теб.. Нали уж хората, които се обичат, винаги намират начин да са заедно.. Как мислите? :)

SemperFidelis
01-04-2011, 20:32
Вие явно засега не успявате да го намерите.

TheBeliever
01-04-2011, 20:36
Случвало ми се е нещо подобно, но не мога да го нарека любов, защото бяхме още малки и неосъзнали се.


Обстоятелствата играят огромна роля не само във връзките, а и като цяло в живота. Да, ако зависи от нас ще сме заедно, щастливи, радващи се на безоблачно бъдеще. Но това са само мечти. Действителността е различна и често пъти е невъзможно да я променим. Точно затова съществуват компромисите, затова правим жертви в името на любовта, но понякога (за жалост) и това не стига.

babity
01-04-2011, 20:57
Да, случвало ми се е. Един бивш, с когото се запознах в този форум... До ден днешен твърдя, че ако има само точно една половинка предназначена за мен, то това е той. Толкова силни чувства... И до ден днешен има някаква искра между нас, но реалността е кофти. Той учи във Великобритания, аз уча тук и просто няма как. Тогава беше любов и то много силна, защото устоя и на времето, и на разстоянието. Сега просто се опитваме да го превърнем в приятелство.