PDA

View Full Version : Проблемче



lakaka
01-05-2011, 01:41
Здравейте, колеги :)
Влюбен съм в едно момиче около година вече.
В началото не искаше да излизаме и спрях да настоявам тя си хвана приятел и до ден днешен не спирам да се обвинявам за тази постъпка...
сега от определено време е сама, но не знам дали изпитва нещо към мен.
скоро ще и предложа, но може би ме е страх да не бъда отхвърлен, от човека в когото съм влюбен та отклоних се от темата .. искам съвет и той е следния - какво да правя ако бъда отхвърлен нима съм чакал месеци на ред напразно ... буквално света ще се срине пред краката ми та въпроса ми е как да я спечеля ако това стане в смисъл не как а по скоро как да постъпя.

JDeel
01-05-2011, 02:26
Ти очакваш да бъдеш отхвърлен => ще бъдеш отхвърлен. Обикновено така се случва, съжалявам :)

За да я спечелиш трябва да бъдеш по-силен от нея, не страхлив. Загрижен за нея, не егоист. И в никакъв случай да не бъдеш нейна "приятелка".
Не е проста работа, наистина. Това което иска да вижда една жена в един мъж е самочувствие, твърдост към всичко и нежност към нея, себеконтрол, способност сам да се грижи за себе си и възможност да дава два пъти повече на нея. Та това е в общи линии :-|

Но си мисля че нещата при вас са предрешени, защото се познавате отдавна. Единия вариант е тя да не си пада по теб, другия е сега да се замисли за заместител на бившия си. Какъвто и да е случая няма нужда да правиш нещо особено - просто развивай себе си и я карай да се усмихва :)

Mi6inka
01-05-2011, 06:15
Ти очакваш да бъдеш отхвърлен => ще бъдеш отхвърлен. Обикновено така се случва, съжалявам :)

За да я спечелиш трябва да бъдеш по-силен от нея, не страхлив. Загрижен за нея, не егоист. И в никакъв случай да не бъдеш нейна "приятелка".
Не е проста работа, наистина. Това което иска да вижда една жена в един мъж е самочувствие, твърдост към всичко и нежност към нея, себеконтрол, способност сам да се грижи за себе си и възможност да дава два пъти повече на нея. Та това е в общи линии :-|

Но си мисля че нещата при вас са предрешени, защото се познавате отдавна. Единия вариант е тя да не си пада по теб, другия е сега да се замисли за заместител на бившия си. Какъвто и да е случая няма нужда да правиш нещо особено - просто развивай себе си и я карай да се усмихва :)


Изключително си прав/а! Просто мнението ти ме изпълни, толкова смислено, точно и ясно!

MaLkaTa_LaDy
01-05-2011, 06:35
Имай се едно наум - това, което казаха преди мен, но няма лошо да пробваш. Много трудно би променил мнението й за теб, бих казала почти невъзможно. Но пък аз не обичам да ми слагат прегради, така че и на другите няма да слагам. Първо опитай в непринудени ситуации да и покажеш, че си се променил и като цяло това, което ти обясни JDeel, че си станал мъж. Много упорство ти трябва и малко апатия да показваш, ама наистина малко. Недей да се въодушевляваш от малките и жестове и намеци. Чак след като има видим интерес към теб и то не просто като приятел, можеш да си позволиш да я поканиш на среща. Просто лошото е, че вече си е изградила мнение за теб и то очевидно не е добро.