PDA

View Full Version : пак усрах работите ...



male91
01-05-2011, 05:39
Майкооооо мн съм прост ...
Снощи уж отидох на кафе, то мина на вино и след виното ракия :@
напукахме се кат свине иии аз с най-могъщият си акъл седнах на рс-то и почнах да пиша на 1 момиче, че мн я харесвам (то си е така де)
нз само как не ми каза, че работите няма да се получат ...
Вика, тия работи на живо трябва да ги обсъдим.
Майкоооо така бях наквасен, че сега съжалявам 0,о
баси каква простотия направих .. сега може хептен да съм усрал работите ....
>> Кажете някво мнение по въпроса, усрал ли съм много нещата ?

Stan4o123
01-05-2011, 06:05
Мале,ужасно,просто ужасно,какво ли ще правиш сега,не мога да си представя живота ти от сега нататък,споко,не спичай,кво те вълнува,като гледам си 19 годишен,кво си стягаш шапката за глупости?!Просто й се извини ако искаш,кажи "бях под влияние на алкохола",ма щом си искал да й го кажеш така или иначе,кво се филмираш...

Lurker14
01-05-2011, 06:51
Човекът не се филмира ,а се е паникьосал. Просто и се извини кажи и , че съжаляваш и не си мислил трезвено.

kalpazanka
01-05-2011, 06:53
^Кофти тръпката идва оттам, че когато човек е пиян, е искрен и казва това, което мисли И на трезво, но няма смелост да го каже.

sadora
01-05-2011, 06:58
Просто и обясни как стоят нещата,но по-добре това да стане на живо ,а не по скайпа и мисля,че няма да има проблем.Всеки попада в такива неудобни ситуации понякога. :wink:

SeXyMaCka
01-05-2011, 07:16
Излезте някъде на кафе или на разходка и и обясни как стоят нещата, че си пиинал повечко и си казал нещо което не е било за по скайпа, а е трябвало да го направиш очи в очи. Ако свясно момиче, че те разбере :)

male91
01-05-2011, 07:27
деба мн съм зле :Д ама нямаше как да постъпя, то няма време да се видим да си пишем, пък да не говорим да излизаме ... сега съм в сесия и работите мн са ми напрегнати :/ изпити едно друго иии снощи се напарихме с ракия ииии ддз кат я видях в скайпа си казах "ей ся е момента" и на сутринта ставам да чета кво съм писал :facepalm: :D
Дано да не е усрана напълно работата, а след изпитите ще излезем някъде :?

mArMaLaDkA
01-05-2011, 07:47
Момичето е разбрало, че си пиян, спокойно. Надали ти е взела думите особено присърце, надали изобщо е реагирала кой знае колко емоционално.
Излезте, поговорете си, прекарайте си приятно, извини й се и все пак - не прекалявай. Повече от веднъж е достатъчно.

Успешно вземане на изпитите! :)

male91
01-05-2011, 07:51
Грациас, Рони :)

flyingmonkey
01-05-2011, 08:17
Една доза акъл ще ти дойде добре ;Д