PDA

View Full Version : Какво иска той? И Какво да правя аз? Съветчета ми трябват



weekiteeki
01-05-2011, 12:40
Мисля, че съм на път да изгубя момчето,което обичам адски много...историйката ми е дългичка, но ви моля за съветче.
С въпросният човек се запознах миналата година на Ивановден,който е след два дни,и от тогава започна всичко...Бях на имен ден на моята фр. на приятеля и там срещнах него. Още тогава той започна да ми казва колко съм красива, и още неща, но да не прекалявам.Но тогава не му обърнах внимание. Казах си, че може би причината е алкохола..Както и да е. Той търсил след това моят номер от моята фр., но аз казах, че не си го давам не исках да ме сметне за лесно момиче... и така имахме празник на града и той беше дошъл.Срещнахме се.Той отново ме гледаше с онзи поглед и ми поиска номера.Но аз отново отказах. И такавиждах го няколко пъти, понеже работата му е свързана с разнос на продукти, и идва веднъж седмично и до нашия град. До нова година го виждах на няколко пъти. но усещах, че нещо ме стяга, казах си ако го видя отново, ще се впусна по течението, пък каквото ще да става. И ето случи се така че на нова година бяхме заедно. Той ме гледаше, аз го гледах. След това той хвана ръката ми, аз нз как да реагирам, и се одръпнах, отново.Опита се пак да ми търси номера, наричаше ме по много сладурски начин, казваше ми такива красиви думи, но аз отново се уплаших и не рискувах. Обичам този човек, но ме е страх. Незнам какво иска той точно от мен .Дали е просто някакъв флирт или нещо повече нз. Моля за помощ вие как мислите какво иска той от мен и какво да направя.....Моля ви за съветчета.. Приемам и критики...

DeVilTerroR
01-05-2011, 12:54
На колко си години, че толкова те е страх ? Като гледам какво си написала не сте от един град и ме навява и мисълта, че е по-голям от теб и пътищата ви най-вероятно се разминават !

weekiteeki
01-05-2011, 12:57
Аз съм на 17, а той на 22....

lunichkataaa
01-05-2011, 12:57
Едва ли някой тук притежава гадателски способности, за да ти каже какво точно иска. Ясно е обаче, че те харесва. Което пък ме кара да се чудя - след като и ти изпитваш същото защо така упорито му се дърпаш?? Ясно, в началото не си искала да те помисли за лесно, но не прекалявай, за да не му писне и да се откаже. Покажи му по някакъв начин, че чувствата са взаимни, защото с това си поведение само го отблъскваш!

weekiteeki
01-05-2011, 13:03
да, но нз как да направя нещо че да го върна. Единственият ми шанс да го видя е в понеделник, а и дори тогава нз какво да направя,какво да мукажа... Може да е смешно и досадно, но такава съм си, просто за някакви предложения от хора, които знаят какво правят....

lunichkataaa
01-05-2011, 13:11
Щом ще се виждате в понеделник можеш да го поканиш на среща - кафе, разходка.. все тая. Важното е да сте само двамата. Мисля, че ако го попиташ за телефона няма да откаже да ти го даде. Поискай му го след като се разберете за срещата, за да може евентуално ако има някаква промяна да се чуете. Можеш и направо да го попиташ, не е толкова страшно, но едва ли ще се навиеш. Иначе излезте, поговорете, намекни му... ако щеш го и целуни. Предполагам ще се сети какво искаш, все пак не е малък.

weekiteeki
01-05-2011, 13:27
Мн благодаря lunichkataaa.. Ще събера смелост да направя това, дано всичко да е както трябва...

lunichkataaa
01-05-2011, 13:37
Успех :) и да кажеш след това как е минало! :)

neeDaBosS
01-05-2011, 14:13
Защо ако не си дадете номера няма да ви мислят за лесни? напротив,ставате за смях...когато си даваш номера на някой това не означава нищо..не си даваш сърцето за бога :? ако момчето ти допада разбира се не виждам какво се дърпаш? на 17 си :-o държиш се като 10 годишна,действай най-сетне :)

jeezloxxy
01-05-2011, 16:25
Хах,изпуснала си момента,като че ли.Първи път,втори път,трети път....И най-накрая той да вземе да помисли,че не се интересуваш от него и да спре...Надявай се да е упорит :D

П.П Не го обичаш.Стига си използвала тази дума ей така.Чисто и просто привличане е,не го обичаш само защото ти е харесал и ти е поискал телефона Nта пъти...

PalmSprings
01-05-2011, 16:30
Хах,изпуснала си момента,като че ли.Първи път,втори път,трети път....И най-накрая той да вземе да помисли,че не се интересуваш от него и да спре...Надявай се да е упорит :D

П.П Не го обичаш.Стига си използвала тази дума ей така.Чисто и просто привличане е,не го обичаш само защото ти е харесал и ти е поискал телефона Nта пъти...

+1 :?

weekiteeki
01-05-2011, 19:45
Хах,изпуснала си момента,като че ли.Първи път,втори път,трети път....И най-накрая той да вземе да помисли,че не се интересуваш от него и да спре...Надявай се да е упорит :D

П.П Не го обичаш.Стига си използвала тази дума ей така.Чисто и просто привличане е,не го обичаш само защото ти е харесал и ти е поискал телефона Nта пъти...

Може би си прав... така е, но аз все пак ще направя всичко, което зависи от мен, пък ще видим к'во ще излезе... Благодаря на всички за мненията оценявам всяко едно от тях :)