PDA

View Full Version : Дълбоко Проникване/ Deep Throating



FataMorgana
01-05-2011, 12:47
Искам да доставя на новия ми приятел страхотно удоволоствие и никога не съм пробвала това дълбоко проникване, където целия е в устата чак до гърлото. Може ли някой който го е правил да даде съвети точно как става и как да избегнеш повръщането! Също, за масажирането където трябва да преглъщаш трудно ли е, и няма ли опасност да си глътнеш езика или да се задавиш?

И ако някое момче гледа това, струва ли си, или е горе долу като нормалната свирка?

gandalfepi4
01-05-2011, 13:01
И ако някое момче гледа това, струва ли си, или е горе долу като нормалната свирка?

еднакво ми е на мене, даже предпочитам нормалната повече

MlqkoSkakao
01-05-2011, 16:29
Отпускаш гърлото максимално :) и някаква удобна поза - примерно той лежи, а ти си м/у краката му и действаш :) Повръщането се избягава, когато не се стягаш и когато партньорът ти не прекалява - особено второто е мн важно :) трябва да си имате доверие. И възможността да си глътнеш езика е малка като цяло.
Иначе много им харесва на момчетата дълбокото проникване или поне такива са моите впечатления :)

Kurdokolenko
01-05-2011, 16:43
Струва си! Ама не е за неопитни, щото може да станат разни бели.

FataMorgana
01-05-2011, 17:10
Струва си! Ама не е за неопитни, щото може да станат разни бели.

Какви по точно?

Kurdokolenko
01-05-2011, 17:18
Какви по точно?

При рефлекса на гадене, може да направиш някое нежелано движение с челюсти и да удариш члена на партньора с кътник(не е яко), да ти попадне течност(няма да уточнявам каква) в трахеята...мисля че тия ефекти са достатъчни да скапят нагласата и на 2ма ви за секс.

Може да ти прозвучи извратено, ама първоначално пробвай да се учиш на нещо неодушевено.

kremen4eto
01-05-2011, 17:39
Първо позата трябва да е подходяща. Членът трябва да може да влезе и понеже той е прав, а когато си примерно на колене гърлото ти е огънато под някакъв градус и аз лично колкото и да съм пробвала, в тази поза не мога да го поема целия. Получава се например при 69. Гаденето май се усвоява с времето - научаваш се как да го контролираш.

Заслужава си. Мисля че чувството главичката да опира някъде е кофти, а при дълбоко проникване не опира, а навлиза и то на по-тясно. Успех. :)

Kurdokolenko
01-05-2011, 17:42
Аа да, пропуснах да спомена позата за изпълнение - момичето трябва да е легнало по гръб, че да се осигури по-права линия на уста-гърло.

van1
01-05-2011, 17:44
Първо позата трябва да е подходяща. Членът трябва да може да влезе и понеже той е прав, а когато си примерно на колене гърлото ти е огънато под някакъв градус и аз лично колкото и да съм пробвала, в тази поза не мога да го поема целия. Получава се например при 69. Гаденето май се усвоява с времето - научаваш се как да го контролираш.

Заслужава си. Мисля че чувството главичката да опира някъде е кофти, а при дълбоко проникване не опира, а навлиза и то на по-тясно. Успех. :)

Какво искаш да кажеш с думите "Мисля че чувството главичката да опира някъде е кофти"? Че мъжете правят секс като се стараят главичката да не опира някъде колкто е възможно по-малко ли :razz:

kremen4eto
01-05-2011, 17:48
Първо позата трябва да е подходяща. Членът трябва да може да влезе и понеже той е прав, а когато си примерно на колене гърлото ти е огънато под някакъв градус и аз лично колкото и да съм пробвала, в тази поза не мога да го поема целия. Получава се например при 69. Гаденето май се усвоява с времето - научаваш се как да го контролираш.

Заслужава си. Мисля че чувството главичката да опира някъде е кофти, а при дълбоко проникване не опира, а навлиза и то на по-тясно. Успех. :)

Какво искаш да кажеш с думите "Мисля че чувството главичката да опира някъде е кофти"? Че мъжете правят секс като се стараят главичката да не опира някъде колкто е възможно по-малко ли :razz:

Мисля, че на мъжете им е неприятно когато главичката опира. Например ако момичето не е достатъчно възбудено и не може да го поеме целия.

Kurdokolenko
01-05-2011, 17:51
Мисля, че на мъжете им е неприятно когато главичката опира.

Нищо подобно

:D

kremen4eto
01-05-2011, 17:54
Мисля, че на мъжете им е неприятно когато главичката опира.

Нищо подобно

:D

Може да греша :) Ще питам моето момче. :P

Kurdokolenko
01-05-2011, 17:55
Може да греша :)


Е като изключим "опирането" в някой зъб, другото опиране си е яко
:P

kremen4eto
01-05-2011, 17:56
^ Кое му е якото? Блъскаш, пък нещо те спира ... :-D

Kurdokolenko
01-05-2011, 18:00
^ Кое му е якото? Блъскаш, пък нещо те спира ... :-D

Туй с блъскането май повече го докарва на throat fuck :D

marin4itu
01-05-2011, 18:01
Е то точно пък главичката им е най-чувствителна..

Jeannie
01-05-2011, 18:39
Реално наистина трябва практика и се свиква. Иначе по мой наблюдения поемането на целия член действа страшно възбуждащо на повечето момчета... Стига се и до сълзи даже понякога. Но при удобна поза и желание е готино и възбуждащо преживяване :-P

Krokozubel4o
01-05-2011, 19:03
Питай гретчету как ги прави :grin:

gret4ety
01-05-2011, 19:05
Питай гретчету как ги прави :grin:
Хахах ти пък кво изказваш мнение, като нищо не знаеш и няма и да узнаеш :D и ти казах да престанеш да се правиш на бако :? не ти отива

SolemnityOfDeath
01-05-2011, 19:23
Яко е. :)
Има разлика.

Azgalor
01-05-2011, 21:35
Цъкни тук (http://t.alein.org/details.php?id=9dca53b627fa82900cbfebad3b3b1aa4f06 0d79e) Изтегли и се учи :D

Kurdokolenko
01-05-2011, 21:46
Хахаха, баш от БГ аматьори ще се учи... :D

DarkTemplar
01-06-2011, 07:01
Мисля, че на мъжете им е неприятно когато главичката опира.
Точно опирането в женско гърло е едно от най-яките усещание ever..

anonymous708973
01-06-2011, 14:03
Чела съм, че най-подходящата поза е момичето да легне по гръб, а главата й да виси от ръба на леглото. Така е в права линия и се избягва ъгъла на врата с тялото.

SEXTRAVAGANTE
01-06-2011, 19:34
КИРИЛИЦАТА е задължителна.
амк933

Stela94
01-06-2011, 22:41
Чела съм, че най-подходящата поза е момичето да легне по гръб, а главата й да виси от ръба на леглото. Така е в права линия и се избягва ъгъла на врата с тялото.

Да или другия вариан е да му е малък и да си го поемаш без проблем.Аз съм го правила това,най-вече когато ме чука в устата,но много започвам да с давя и очите ми се насълзяват.А странното е,че гадене не е имало. :-o