PDA

View Full Version : Тоя път май оплесках работите



4efo
01-05-2011, 13:48
Ще започна по от далече почти на 19 съм (малко пораснал за тия работи) никога до сега не ми се е налагало аз да правя първите стъпки винаги всичко ми се е получавало от раз и ми вървяха работите по мед и масло докато.....преди време не се запознах с една мацка по малка с 2-3г и това беше след месец започнахме от дъжд на вятър да се виждаме обаче след това май...не май ами си налапах въдицата здраво. започнахме да излизаме всеки ден по морета Бургас Несебър насам натам да не прозвучи грозно ама трицифрените суми на ден бяха нещо нормално за което въобще не съалявам подаръци ресторанти разходки с мечока бе беше яко аз обаче си реших да я опозная повече и през това време се държах дръпнато в смисъл наблюдавай и анализирай стигнах си до заклъчението че е пекано момичето само че е малко сериозна и точно да дойде време за сериозния разговор тя изглежда очакваше нещата да се развият по бързо и изведнъж бам никаква връзка с нея офлянквах се и май оплесках нещата за което съжалявам и то много пратих и 2-3 смс-а нямаше отговор и си казах няма да я търся повече и така вече 3 месец нито съм я виждал нито чувал казвайте как да замажем положението че май не се забравя толко лесно .... което за 1 път ми се случва :shock:

umri
01-05-2011, 15:47
Всеки ден трицифрени суми и дори не си я боднал?

О, БЕЗУМНИЙ ЮРОДЕ!

nepowtorima
01-05-2011, 15:50
Всяко нещо има първи път :D ... Какво си направил, че вече се мъчиш да я забравиш, и че не ти е отговаряла на СМС-ите...?

П.С. Оправи си само малко правописа :)

w0sh
01-05-2011, 15:54
Омг .

ХАахаха колко си преебан.

как ще харчиш пара за нея без да си орал почвата бре.

4efo
01-05-2011, 15:56
1 по повод на 1 пост аз ако исках да боцкам можеше във всяка дискотека по 10 да си амеря и то за далеч по скромни суми а иначе и аз не мога да разбера защо е тва пълно пренебрежение нищо лошо не съм направил просто ми трябваше повече време за да си изградя мнение

mArMaLaDkA
01-05-2011, 15:57
Брех. Откога почти 19-годишните имат такива доходи, че успяват в продължение на сума ти седмици всеки божи ден да харчат трицифрени суми?

Момичето те е търпяло само и единствено, заради парите, които си харчил по него. Купувал си й подаръци, водил си я на почивки, прекарала си е едно хубаво лято и оттам нататък вече няма стимул да е с теб. До следващото лято, може би.

4efo
01-05-2011, 16:03
ауч :D :D кофти значи, а колкото до доходите ми напълно по честен начин са изкарани вместо да вися по кафета помагах на баща си и той си ми даваше колкото ми трябват и след като не пия и не пуша каде да ги давам..... отплесвам се от темата... деемек работата се е преебала и шанс никакъв сбъркана жнса психика тцтцтц

umri
01-05-2011, 16:29
По-хубу си ги беше навил на ролката вместо тоалетна хартия. Поне щеше да те е яд само за парите. Безработен милионер да съм, няа харча толко пара за курваляк.

mArMaLaDkA
01-05-2011, 16:36
сбъркана жнса психика тцтцтц

Проблемът си е в твоя телевизор. "Не е луд този, който яде баницата, а онзи, който му я дава".

4efo
01-05-2011, 16:50
По-хубу си ги беше навил на ролката вместо тоалетна хартия. Поне щеше да те е яд само за парите. Безработен милионер да съм, няа харча толко пара за курваляк. мене не ме е яд за парите те се печелят по моя преценка парите не са причината не знам имам си някакво такова вътрешно усещане

Greennight
01-05-2011, 17:07
Всеки ден трицифрени суми и дори не си я боднал?

О, БЕЗУМНИЙ ЮРОДЕ! За тия пари щеше да си наемеш най-елитната компаньонка в БГ бе пич 8-)

Mi6inka
01-06-2011, 06:02
кофти мацка ти се е паднала...

SmilezZz
01-06-2011, 07:38
Напълно съгласна съм с mArMaLaDkA...
Просто ако тя те е обичала наистина - нямаше ей,така
от нищото да спре да те търси..
- Поне наистина си е изкарала едно страхотно лято и
то безплатно... :razz:

- Забрави я..
Просто няма смисъл да страдаш по такова момиче..
Намери си друга - ама недей да харчиш трицифрени суми всеки ден за новото момиче.. :lol:

ledenakrasota
01-06-2011, 15:27
А сега защо не и пратиш есемес да излезете?Сигурно ще ти отговори.Нали е минало много време от последната ви среща?
Ако е сериозна ще ти отговори,иначе надали :) Стотачките много са ви опознали :D

kl34kov
01-06-2011, 16:06
Видяла те е че си мек и те е преебала... Да ти е за урок... 8)

4efo
01-06-2011, 16:14
Видяла те е че си мек и те е преебала... Да ти е за урок... 8) прао у десетката по принцип сам доста твърд характер тука сдадох гарда и стана издънката но да се похваля проблема решен вече има друга :D послушах хората писали по горе :grin: вече има друга по нов модел с по евтина подръжка да ми е честита ..... темата е за триене....

umri
01-08-2011, 00:06
послушах хората писали по горе :grin: вече има друга по нов модел с по евтина подръжка да ми е честита ..... темата е за триене....
Има ли и спортно окачване, амортисьори, климатроник, ABS, нитро? Колко харчи, 10 на 100, 20 на 100? Дано само няма силни тонколони, че.....

ledenakrasota
01-08-2011, 08:17
по нов модел с по евтина подръжка

Ако някой ме нарече така,директно го изхвърлям от живота си! :x

minionka
01-08-2011, 08:31
по нов модел с по евтина подръжка

Ако някой ме нарече така,директно го изхвърлям от живота си! :x

ми ту

mnool
01-08-2011, 09:37
парите са голяма работа ей :razz:

anonymous768631
01-08-2011, 11:14
Омг .

ХАахаха колко си преебан.

как ще харчиш пара за нея без да си орал почвата бре.
+1

RichardCastle
01-08-2011, 12:09
Мацката се е възползвала, а ти си едно глупаво, наивно момче ;) :P :P