PDA

View Full Version : Продуктов ключ за Windows 7



GossipGirl89
01-05-2011, 14:10
Здравейте!

Преди 2 седмици някъде си взех нов лаптоп с вграден Windows 7 Home Premium, MS Office 2007. Проблема е в това, че всеки път като отворя Word или Excel ми изскача едно прозорче, в което пише да въведа 25 цифрен продуктов ключ. На самият лаптоп отдолу имам залепено едно листче, на което е написан продуктов ключ - въвеждам го буквичка по буквичка и цифричка по цифричка, но накрая винаги ми изписва, че продуктовия ключ не е верен е да опитам отново... А съм сигурна, че не съм объркала нищо. Има ли решение на проблема и същност мога ли отнякъде да си намеря друг продуктов ключ или нещо такова? Защото говорих с едно приятелче и то ми каза, че след като ми изтече периода на свободно ползване на програмите (25 пъти май беше) половината други програми и неща в windows-a ще се скапят, защото не е активиран и ще трябва да го преинсталирам... А честно казано хич не ми се занимава :( Ще съм много благодарна ако някой помогне с нещо

minus273dot15
01-05-2011, 15:12
Първо се успокой - нищо няма да се скапе необратимо.

Зелената лепенка отдолу на лаптопа ти е заради лицензираният Windows 7 Home Premium, който е вървял с лаптопа ти(вика му се OEM дистрибуция). Той е легален и няма абсолютно никаква причина да спира.

Обаче нещата с офис пакета изобщо не са същите. Ключа(продуктов ключ) за Windows 7 няма нищо общо с ключ за Office пакет. Важното е да си наясно, че няма OEM офис пакети(лицензиран продукт закупен с лаптопа). Тоест, лаптоп, продаван директно от производителя/вносителя не върви с лицензиран офис пакет. На тях им се слага 30 или 60 дневна пробна версия на офис пакет. Най-вероятно това е нещото, което имаш в момента. Освен ако не е доплащано допълнително за лиценз на офис пакет.

Когато изтече пробният период няма да ти работят Word, Excel и другите офис компоненти. Windows-a ще си е пушка.

Решението - като ти писне, деинсталираш офис пакета и инсталираш пиратски на негово място. Ако случайно имаш парички, можеш да си купиш версията за студенти(за около 99 лева) или пълната версия(за около 349 лева).

koko95
01-05-2011, 15:19
Заповядай теглиш и активираш оффисе пакета:

http://zamunda.net/details.php?id=245856&hit=1

minus273dot15
01-05-2011, 15:29
Заповядай теглиш и активираш оффисе пакета:

http://zamunda.net/details.php?id=245856&hit=1

Koкич, виден мой кракерчо, това е за Office 2010 и не активира, ами удължава пробният период. Тоест, не прави нищо смислено и след няколко месеца пак ще изпищи, че не е регистрирано.

doomkillerr
01-05-2011, 16:18
Koкич, виден мой кракерчо...

Това ме изкефи!!! :razz:

По темата - може да се регистрира, или по скоро да се кракне офис пакета, но трябва да се блокира достъпа на офиса до страницата на чичо Бил (не нямам предвид Клинтан) и да се ползва съответната програма - има ги в разните му сайтове... :)

GossipGirl89
01-05-2011, 16:27
Благодаря много за помощта :)

koko95
01-05-2011, 19:26
Заповядай теглиш и активираш оффисе пакета:

http://zamunda.net/details.php?id=245856&hit=1

Koкич, виден мой кракерчо, това е за Office 2010 и не активира, ами удължава пробният период. Тоест, не прави нищо смислено и след няколко месеца пак ще изпищи, че не е регистрирано.

Извинявай,но помисли малко сложих това на офиса пакета ми преди 7 месеца и досега не ми де дало нишо

minus273dot15
01-05-2011, 19:37
Извинявай,но помисли малко сложих това на офиса пакета ми преди 7 месеца и досега не ми де дало нишо

Чакай, сега ще те направя смешен(защото не спираш да говориш глупости, не заради друго) :)

Темата ти е от "Четвъртък Декември 30, 2010 - 8:35 pm"

Там казваш:


Изтеглих най-новия офис пакет 2010 от замунда дето е черен блак портабле,и го инсталнах и въведох сд-кея дето го имаше в замунда,но пак ми иска ключ а аз нямам такъв дайте ми плс,щот по интернет ми пише че кода е невалиде.

Линка към темата ти е: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=381096

Значи, ти преди 6-7 дена не знаеше как да си "кракнеш"(по твоему) офис пакет 2010-та, а сега ми казваш че си го кракнал преди 7 месеца и от тогава не си имал проблеми? :lol:

Кокич, сладък, не си поел по хубав път. Лъжите нищо хубаво няма да ти докарат.

Поздрави, Sys.

doomkillerr
01-05-2011, 20:12
"minus273dot15" - Такъв си е "кокич"-а! Днес се чуди как да направи това или онова - пита и разпитва по форумите, а след 2 часа вече той е спец в тази област с претенции за нобелова награда... :D

П.С. - Ама как го хвана в крачка или по скоро той се оплете в собствените си лъжи... :)

Hunter116
01-07-2011, 12:59
Лепенката ти е само за windows-а, а за другите програми или плащаш още 200 кинта или изпълняваш българската традиция да теглиш от zamunda :)