PDA

View Full Version : Ах,тези момчетаа...



zapalenata
01-05-2011, 14:46
Значи той е с 3 години по-голям от мен,не учи в моето училище,но е учил.Явно много си го обича,защото почти всеки ден е там.Та много пъти сме се засичали,гледали сме се почти непрестанно,но нищо повече.Веднъж след края на часовете,аз нали излизам с моите съученици и отиваме на последната пейка.Сядаме говорим си и изведнъж го забелязах-седи на 2 пейки от мен.Това,което ме учуди беше,че първо се премести на следващата пейка по-близо до мен.Имаше едни деца,които играха футбол,уцелиха го и той стана разкрещя им се и докато го правеше ме гледаше.Интересното беше,че седна на пейката,точно до нашата.И след това не сме спирали да се гледаме.Имам му фейсбука (едвам едвам му пратих покана).Случвало се е даже да си говорим (не се познаваме),но само 1 път.Та въпроса ми е според Вас,дали той има симпатии към мен или ако можете да дадете признаци,по които да разбера дали има такива.Много ще съм Ви благодарна,ако ми окажете помощ.

zefircho0o
01-05-2011, 14:51
Ами 1-во кажи ти на колко години си за да тои 3 години по голям от теб..!И аз мисля че има някви симпати към теб и просто незнае как да ти ги покаже или просто иска ти да си тази която ще го заговори и т.н :) :)

zapalenata
01-05-2011, 14:56
Ами 1-во кажи ти на колко години си за да тои 3 години по голям от теб..!И аз мисля че има някви симпати към теб и просто незнае как да ти ги покаже или просто иска ти да си тази която ще го заговори и т.н :) :)


14 и 17 :-D

zefircho0o
01-05-2011, 14:59
Ами казах ти.. или ти му кажи какво изпитваш към него че го харесваш а-у.. той ако наистина има чувства към теб ще се получат нещата.Касмет :-)

mArMaLaDkA
01-05-2011, 15:07
Имаше едни деца,които играха футбол,уцелиха го и той стана разкрещя им се и докато го правеше ме гледаше.

Колко впечатляващо само! Истинска проява на мъжественост!

mimches12
01-05-2011, 15:08
Ами казах ти.. или ти му кажи какво изпитваш към него че го харесваш а-у.. той ако наистина има чувства към теб ще се получат нещата.Касмет :-)
+1 8)

WrongLife
01-05-2011, 15:10
Ми не се занимавай с него. Не е за теб. Твърде малка си за него и тези 3 години ужасно много ще личат. По-добре преглътни хормоните си. Учи си и евентуално се помъчи да си харесаш момче на твойте години.

zefircho0o
01-05-2011, 15:11
Имаше едни деца,които играха футбол,уцелиха го и той стана разкрещя им се и докато го правеше ме гледаше.

Колко впечатляващо само! Истинска проява на мъжественост!

Ами да го удрят всички и да си мълчи ли помисли малко тои не ги е удрял само им се е скарал на малчовците!

WrongLife
01-05-2011, 15:13
Имаше едни деца,които играха футбол,уцелиха го и той стана разкрещя им се и докато го правеше ме гледаше.

Колко впечатляващо само! Истинска проява на мъжественост!

Ами да го удрят всички и да си мълчи ли помисли малко тои не ги е удрял само им се е скарал на малчовците!
тоЙ се пише. Научи се да слагаш запетайки. Много по-добро решение е с усмивка подмине инцидента!

zefircho0o
01-05-2011, 15:15
Имаше едни деца,които играха футбол,уцелиха го и той стана разкрещя им се и докато го правеше ме гледаше.

Колко впечатляващо само! Истинска проява на мъжественост!

Ами да го удрят всички и да си мълчи ли помисли малко тои не ги е удрял само им се е скарал на малчовците!
тоЙ се пише. Научи се да слагаш запетайки. Много по-добро решение е с усмивка подмине инцидента!

Викаш нека следващия път пак да го ударат и тои да им се усмихва.ХАХАХ

WrongLife
01-05-2011, 15:17
Да, това казвам. Може би другия път да си носи оръжие, та ако го ударят да ги избие - всички момичета ще бъдат впичатлени от тази проява на мъжество!

zefircho0o
01-05-2011, 15:22
Да, това казвам. Може би другия път да си носи оръжие, та ако го ударят да ги избие - всички момичета ще бъдат впичатлени от тази проява на мъжество!

Мисля и че един нож ще му свърши по добра работа.. а с малко повечко касмет може и да не го хванат!

XTREMEFREERIDE
01-05-2011, 16:00
^ Умноооо! 8-)

PalmSprings
01-05-2011, 16:23
Ами,,, щом те гледа непрестанно... може би е признак
Аа тва с топката - сигурна съм, че се е надувал пред теб :D
Признай му, че го харесваш... макар че е адски трудно :)

nepowtorima
01-05-2011, 16:41
Според мен, има симпатии, но сигурно нищо повече за сега.. Аз преди, като се правих на интересна, постоянно гледам в момче, което ми е симпатично, но това не значи, че го харесвам..

1996viki
01-05-2011, 16:59
Да ти кажа, аз подобен проблем имах. Само че ние си говорехме. Според мен е добре да си поговорите на живо, и да се опознаете, преди да му кажеш че го харесваш. Успех. :)

----------------------------------------------------------------------------------------
Just be yourself, because life is too short to be someone else.
VG®

zapalenata
01-05-2011, 17:01
Ами,,, щом те гледа непрестанно... може би е признак
Аа тва с топката - сигурна съм, че се е надувал пред теб :D
Признай му, че го харесваш... макар че е адски трудно :)

Повярвай ми,ще ми бъде трудно,щом едвам едвам събрах смелост да му пратя покана за приятелство във фейсбук :D :D

zapalenata
01-05-2011, 17:04
Да ти кажа, аз подобен проблем имах. Само че ние си говорехме. Според мен е добре да си поговорите на живо, и да се опознаете, преди да му кажеш че го харесваш. Успех. :)

----------------------------------------------------------------------------------------
Just be yourself, because life is too short to be someone else.
VG®

Добре,а някаква идея как да се запозная с него :D

marin4itu
01-05-2011, 17:19
Следващия път отиваш при него и се запознавате.. Кво толкова умираш от срам? Той няма да те изяде! Но не му казвай, че го харесваш, ще е тъпо..

zapalenata
01-05-2011, 18:03
Следващия път отиваш при него и се запознавате.. Кво толкова умираш от срам? Той няма да те изяде! Но не му казвай, че го харесваш, ще е тъпо..

Ок,но какво да му кажа... :D Едно момче ми каза да му поискам огънче :D

nymphadora
01-05-2011, 18:27
И двамата сте на едно интелектуално ниво,земайте се !

WrongLife
01-05-2011, 18:44
И двамата сте на едно интелектуално ниво,земайте се !
:-o :shock: :shock: :shock: Мисля, че след това "брилянтно" изказване темата се обезсмисля!
Те са като магаре и космос. След 2 месеца момъкът ще иска секс, а тя е на 14?? И сега??-раздяла. Второ тя е още малка, а той е на 17. Ако е стабилен младеж ще я зареже и няма да се занимае с нея...

nymphadora
01-05-2011, 19:39
И двамата сте на едно интелектуално ниво,земайте се !
:-o :shock: :shock: :shock: Мисля, че след това "брилянтно" изказване темата се обезсмисля!
Те са като магаре и космос. След 2 месеца момъкът ще иска секс, а тя е на 14?? И сега??-раздяла. Второ тя е още малка, а той е на 17. Ако е стабилен младеж ще я зареже и няма да се занимае с нея...

Е не ми ли е брилиантно изказването?Или сърказмът ми не пролича? :-o

Той седи и крещи по хлапетата доказвайки мъжестеността си,тя го защитава и смята постъките му за много яки.Пък и сега е модерно батковците да забиват малолетки :grin:

Pa3yMeH
01-06-2011, 20:29
Ами казах ти.. или ти му кажи какво изпитваш към него че го харесваш а-у.. той ако наистина има чувства към теб ще се получат нещата.Касмет :-)

Тя : "Здрасти. Много те харесвам.."
Той : o_O' *Бавно си тръгва*

Happy end ?

kindergarden
01-06-2011, 20:58
Ей, ма не се научихте, че формите за 2ро лице множествено число се пишат с главна буква само когато са учтива форма,а не обръщение към няколко човека.

по темата:От личното си наблюдение ще кажа,че наборите ми все по-упорито се заглеждат по осмокласнички.Не е изключено и този момък да е решил да си намери някое наивно момиченце.Иди се запознай с него на живо,мани го тоя фейсбук :)

Scouser
01-07-2011, 06:41
Ах, моретооо :grin:

RichardCastle
01-07-2011, 12:29
Ае, кФо искате от пича оО... Не опитен е, никой не се е родил научен, така че ;) :P. Колкото до това какво да правиш, за*би таЯ книга и просто го заговори, тъй като си мисля, че той няма да го направи затова ще се наложи ти първа да действаш. :P

TheNewReligion
01-07-2011, 14:02
Може и да има, може и да няма. Има вероятност да те харесва, но на мен лично би ми станало тъпо, ако някой крещи на някого, гледайки ме. По тоя начин да се опитва да те впечатли е доста тъпо, но може да се оправдае с вероятността наистина да си пада по теб, което го кара да оглупява. От друга страна е странно защо не действа. Това може да се оправдае с предполагаема срамежливост от негова страна. При по-голяма разлика във възрастта винаги ще я има и версията на киндергарден.
Ако толкова те кефи, заговори го. Няма да те ухапе.