PDA

View Full Version : Имат ли право учителите?Отношението им към нас напоследък...



gre3ny
01-05-2011, 16:20
Здравейте и честита нова година на всички ;Д
Пиша,защото в последно време супер много се дразня на класната!Коронния и номер е да влезе точно в момента в който бие втория звънец (което си е напълно в реда на нещата) и ако види някой,който не си е на мястото му пише закъснение,а в случай,че въпросния индивид се възпротиви става цяло отсъствие?! Та чудя се има ли право на такива действия това човекоподобно?!...
Предлагам в тази тема всеки да сподели отношението на учителите напоследък(като цяло мисля,че са започнали да се държат ужасно) и нелепите неща които правят подобни на случая,който споменах... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Greennight
01-05-2011, 16:22
Попринцип ученикът трябва след 1ви звънец да е в класната стая и да чака съответния учител и чак след 15 минути закъснение може да си тръгне...

SmilezZz
01-05-2011, 16:23
Тогава си седнете на местата,преди да е бил втория звънец..
- Иначе аз нямам оплаквания..Освен,че тази по ФВС ме дразни :lol:

gre3ny
01-05-2011, 16:26
Добре,разбирам някой да влезе след нея в стаята и да,съгласна съм,че трябва да се пишат закъснения,но да не сме си седнали на местата нзм ... мисля,че няма право :o :o

SiSi7yYy
01-05-2011, 16:30
Те решават какво да правят :D

elito0o0o0
01-05-2011, 16:30
сигурна съм, че преиграваш

SiSi7yYy
01-05-2011, 16:31
сигурна съм, че преиграваш

и аз така :D

gre3ny
01-05-2011, 16:34
Смешно ви е на вас...ама аз направо се взимам в ужас.... :x И как така те решават какво да правят?! Нали цял живот ни натякват,че има правила ... а не съм сигурна че има правило гласящо : " Учителят решава какво да прави "...Ако не се лъже се пише закъснение именно когато ученикът влезе в стаята след учителя...

gre3ny
01-05-2011, 16:43
Смешно ви е на вас...ама аз направо се взимам в ужас.... :x И как така те решават какво да правят?! Нали цял живот ни натякват,че има правила ... а не съм сигурна че има правило гласящо : " Учителят решава какво да прави "...Ако не се лъже се пише закъснение именно когато ученикът влезе в стаята след учителя...

SiSi7yYy
01-05-2011, 16:44
Еми вие пък си стойте по местата това си е право на учителя .. :) :) :) както казаха преди мен след биенето на 1 звънец трябва да сте по местата :) :)

radeberger
01-05-2011, 17:24
Май по правилник си е така.

SmileToTheWorld
01-05-2011, 17:34
Хора всякакви, бих казала аз... Иначе тая твоя класна е голяма шашавица 8-) . Наща по музика е някаква луда оперна крокозавърка. :-D :-D

firstdiesel
01-05-2011, 17:57
аз се разбирам с всички даскали, от начало и на мене ми въртяха курвенски номера, но после разбраха, че не ми минават такива и станахме дружки ... но си има и лоша страна, кат на някой даскал му се отвори работа, дет мога да му я свърша ме търсят първо мене

marin4itu
01-05-2011, 18:10
Ами виж какво всеки учител си има навиците и начина на работа. Ние учениците не винаги сме съгласни, разбира се, но за да съжителстваме нормално трябва да се съобразяваме... Цял живот ще се съобразяваш с другите..

Fashion13
01-05-2011, 18:49
При нас е същото,ако не и по-лошо!Като е бил първия,но не и втория-закъснения,а ако влезем,когато бие втория-цяло закъснение и да не говорим колко толерира едни и ощетява други!Направо не знам как ще я изтрая още 4-5 месеца!!!Ще кандидатствам в елитна гимназия,в която няма да ме приемат,заради тези закъснения,отсъствия,говор ения,които не съм направила!Аз харесвам тази по английски,история и география,а другите въобще не ги обичам-толкова съм им насъбрала!

gre3ny
01-05-2011, 19:33
Fashion13 не искам да ти убивам надеждите,обаче и аз си мислех че в старото ми училище нещата бяха трагични и плачевни,но сега съм на друго мнение...единствена утеха ми е че догодина сменяме класната (слава бого) с надеждата да минем между капките и да нне ни преподава някой изкукал старчок...и не ме разбирайте погрешно твърдо съм за доброто поведение и правилата за отношение учител-ученици но просто вс си има граници и има голяма разлика м-у учител и учител...

iLovePussyJuice
01-05-2011, 21:09
аз как ходя от дъжд на вятър, не премълчавам тва, което мисля и немам проблеми с никой :lol:

chemist9009
01-05-2011, 21:14
емии ако класната ти е от Бай Тошово време всичко е възможно 8) 8)

minionka
01-05-2011, 21:29
Разбира се, че е възможно. Някои учители наистина не знаят защо са в училище.. За някои ученици пак така.. :D :D

П.С chemist9009 грешката не е ли в това, че - 1 не може да е под корен?? :? :-D :-D

justamonkey
01-05-2011, 23:31
Ми по правилник може да го прави, макар че според мене не е нормално за едно седене из стаята да ти лепнат 1/3.. по-добре да стоиш 15 минути отвънка и да ти пишат 1/3.


П.С chemist9009 грешката не е ли в това, че - 1 не може да е под корен?? :? :-D :-D
Грешката е, че -1=i.i=i на втора, а число на втора не може да е отрицателно 8-)

fenastz
01-08-2011, 12:13
Коронния номер...като в кеча :razz:

anonymous708973
01-08-2011, 18:21
При нас е същото,ако не и по-лошо!Като е бил първия,но не и втория-закъснения,а ако влезем,когато бие втория-цяло закъснение и да не говорим колко толерира едни и ощетява други!Направо не знам как ще я изтрая още 4-5 месеца!!!Ще кандидатствам в елитна гимназия,в която няма да ме приемат,заради тези закъснения,отсъствия,говор ения,които не съм направила!Аз харесвам тази по английски,история и география,а другите въобще не ги обичам-толкова съм им насъбрала!

Нека позная, ти си от ощетените.
Не си запозната, плюеш наред и говориш пълни безсмислици - при приемане в гимназия (би трябвало да си 7 клас, нали?), се гледат годишните ти оценки по БЕЛ и математика плюс оценките от изпитите по същите два предмета (умножени по две). НИКЪДЕ, ама НИКЪДЕ не те бъркат закъснения, отсъствия и говорения.

biolojkata95
01-09-2011, 12:52
по принцип учителите решават но това е ненормално

Tempest
01-09-2011, 22:48
ами като се чувствате ощетени, идете да пискате на директора, бе, гниди! Кво сте се разревали из форумите?! Пръстчетата като ви шарят по клавиатурките сте мноо нахъсани.. аре идете се оплачете!

anonymous546178
01-10-2011, 10:36
П.С chemist9009 грешката не е ли в това, че - 1 не може да е под корен?? :? :-D :-D
Грешката е, че -1=i.i=i на втора, а число на втора не може да е отрицателно 8-)
Може, i^2=-1, това е т.нар. комплексно число :)
Иначе в подписа му има и няма грешка едновременно, въпрос на интерпретация, според нютон корен от i не съществува :)

Infection
01-10-2011, 11:42
Наистина има смахнати учители нащия по история влиза преди втория кара някого да му купи солети и докато изпитва си хрупа и си чете вестник след това разказва урока и тва е чакаме просто да бие званеца всички четем от учебника цяло училище до 8 клас но на тези които не се даржат добре пожече от 5 да не искат а добричките 6 :lol:

Но пък за сметка на това учителката ни по АЕ не само че ни учи на АЕ ми и на история география аз от нея знам повече отколкото споменатия горе учител. Сякви ги има!!!!