PDA

View Full Version : Проблем с момче. Помощ!!



1996viki
01-05-2011, 17:25
Така, здравейте на вскички. :) Имам проблем. (отново) Бях влюбена в едно момче, за което писах в друг форум, но не става въпрос за него... Става въпрос за един идиот от училище. Накратко: един ден излизах от училище, и виждам двама приятели. Бях облечена с един черен анцунг. Както вървя към тях виждам някакъв, със сущия анцунг. (те вървяха заедно.) Не го познавах. Излязах от училище, и отидох до магазинчето, където бяха всички. Седнах до една приятелка и започнахме да си говорим. По едно време се появява тоя със същия анцунг. Идва и ми вика: "Искаш ли да излезеш на среща с мен?". Седя и го гледам и няква супер спокойна му казвам "Не." Той обаче не ме остави и продължи да ме пита. Аз продължих да му отказвам, въпреки че вътрешно ми се искаше да кажа "ДА!!!" с цяло гърло, понеже е доста хубав... :D. Та така мина време, в което той, така да се каже, ме "сваляше", обаче аз го приемах като шега, естествено. Обаче имаше проблем. Голям проблем. Той се държеше супер мило и нежно с мене, и много ми харесваше, понеже се опитвах да забравя момчето, за което споменах в началото. Бях супер объркана, защото всички ми казваха, че той се държи така със всички; с една дума шегаджия. Е да, ама вече беше късно. Аз бях започнала да го харесвам. После така станаха нещата, че той ми се ядоса супер много и започна да ми го връща... Почна да ми пише всякакви глупости на Фейсбук, да се заяжда за всяка песен, която си слагах, за всеки статус, който си пишек... С една дума, ужас. От онзи ден нищо не ми е писал. Дори днес рожденния ден не ми честити и се чувствам много гадно.

Ако някой има някаква идея как да се справя, или какво да направя, моля, да помогне.

Мерси предварителн.

DaemonBoy
01-05-2011, 17:38
ЧРД първо...

Таа ти сама не си усетила момента, сега си сърбаш тва което си надробила. Забрави го, махай го там от приятели във фейсбука и тва е

Lentor
01-05-2011, 18:52
Еми просто го забрави няма да е лесно , но ако искаш пак да му привлечеш вниманието понякакъв начин направи така че той да започне да сажелява че се е даржал така с теб . ;)

marin4itu
01-05-2011, 20:37
Честит рожден ден!

Мислиш си, че го харесваш, само защото се е държал мило с теб. Явно е някакво кретенче и като не е станало на неговата почва да се прави на пич. За какво ти е такъв? Осъзнай се и го сложи на мястото му. По-добре, че не е станало нищо.. нали знаеш, че във всяко лошо нещо има по нещо хубаво..

FuckedUp
01-05-2011, 20:50
Ти си си виновна. Късно е според мен. :(

1996viki
01-05-2011, 20:57
Meрсии :))

Е накрая ми написа ''Честит рожден ден, съкровище, съжалявам за всичко... Просто не мога да спря да мисля за теб'' ... Такъв е простак ... Обаче аз като по-голям простак продължавам да го харесвам ... И на всичкото отгоре се разплаках.. Мерси много на всички, ше му тегля аз една майна накрая .. Ама до тогава не знам ... Пък че съм виновна, така си е ...

minionka
01-05-2011, 21:01
Meрсии :))

Е накрая ми написа ''Честит рожден ден, съкровище, съжалявам за всичко... Просто не мога да спря да мисля за теб'' ... Такъв е простак ... Обаче аз като по-голям простак продължавам да го харесвам ... И на всичкото отгоре се разплаках.. Мерси много на всички, ше му тегля аз една майна накрая .. Ама до тогава не знам ... Пък че съм виновна, така си е ...

:razz: :razz: :razz: Имам чувството, че си голям сладур. :) :) :razz:

1996viki
01-06-2011, 12:00
:razz: :razz: :razz: Имам чувството, че си голям сладур. :) :) :razz:

Азз ?? О боже, не. :D Мерси все пак де. :)

a1a2b3v
01-06-2011, 17:53
Ч.Р.Д първо. :)

Такааа значи момчето се е държало мило, а ти си го отрязала. Сама си си виновна поради простата причина, че никой не обича да го режат. Не може постоянно да му отказваш и да се очаква той да те гони постоянно. (Тоест ако искаш да се направиш на уж "недостъпна" до 2-3 пъти може ама нататък сама си прецакваш шансовете. Пък и цялото това преструване е тъпо)
Няма какво да направиш... тоест има де можеш да се опиташ да му покажеш, че не ти е безразличен, но вероятността да се получи нещо е минимална, защото той вече се е отказал от теб. Така, че по-добре махай го от фейса щом се заяжда и толкова. :)

npace
01-06-2011, 17:57
Еми като се правиш на недостъпна така ше е...

NeverForget
01-06-2011, 18:19
Еми то и аз щях да ти хвърля хиксаа.. Аман от недостъпни.. :?

xinfamous
01-06-2011, 18:28
подкрепям тоя над мене,те eбeм в тъпата пача! Като ви се дава се правите на интересни после ааа ма аз го харесвам ма той не ма ще,ми ше си дремеш на скречове като се праиш на интересна.

1996viki
01-06-2011, 19:31
xinfamous - Айде, ако обичаш, без обиди.

Добре аз как съм го отрязала, при положение, че всичко беше шега? Той после сам си каза, че не е бил сериозен, но на мен проблема ми е, че започнах да го харесвам, въпреки че не го познавам толкова добре. И аз питам за съвет, а не за упрекване. :wink:

britzy
01-06-2011, 19:41
Е вие па се оляхте с тъпите си коментари (говоря за тези последните) :?
Като сте у некъв форум си мислите,че държите света в ръцете си-смешковци :smt015

ПТ-няма какво да казваш,че си виновна след като всичко е било некъв театър.Сега поговорете сериозно-обясни му как се чувстваш и тн.Ти си знаеш

1996viki
01-06-2011, 19:45
britzy мерси, ще се опитам, пък ако не стане.. да си гледа работата. Писна ми вече от тъпаци.

britzy
01-06-2011, 19:54
Да,ще мине време докато го забравиш,но пък хей има някой ,който истински ще те обича и цени (освен ако ТОВА не е той ;) )

1996viki
01-07-2011, 08:16
Наистина, благодаря много. :) Се трябва да се появи някой... :)

RichardCastle
01-07-2011, 12:20
Заблудена си :P. Ако те харесваше и искаше да стане нещо нямаше да се държи така въпреки, че повечето от нас правим това за да засилим чувствата на момичето към нас(което си е малко гадно наистина :D) ии когато видим, че тя се тормози от това, тъй като има чувтства, спираме с тези глупости и ставаме отново нормални ;) :P

1996viki
01-07-2011, 12:32
Е, благодаря, че някой най-накрая си го призна! :D Добре де и като останете нормални, кво правите? Отрязвате я или й обръщате внимание?

TheNewReligion
01-07-2011, 13:48
Ти си яко тъпа. НЕ съжалявам, че ти го казвам, защото си е точно така. Като те е гонело момчето, си се правела на интересна и си се държала надменно. И аз на негово място щях да реагирам така. Ебаси пачата.

Ssummerjam
01-07-2011, 18:45
Видял те е, грабнала си му вниманието, дошъл е и ти е предложил да се разходите. Окей, ама ква е гаранцията, че тоя номер не го е правил на още 274382987563236? В случая носещите се слухове за него вероятно са верни. По-добре е станало, че сте се сдърпали. Така няма да контактувате ---> няма да хлътнеш и ще ти е по-лесно да си го избиеш от акъла. 8)

RichardCastle
01-07-2011, 19:31
Е, благодаря, че някой най-накрая си го призна! :D Добре де и като останете нормални, кво правите? Отрязвате я или й обръщате внимание?
Ами, ако има чувства сме с нея и я възнаграждаваме с всичко за което се е измъчвала, ако си е все същата тъпа лейка, теглим и една сеш' се кФо' и продължаваме да сме такива :P :P

FrostHammer
01-08-2011, 12:35
Така, здравейте на вскички. :) Имам проблем. (отново) Бях влюбена в едно момче, за което писах в друг форум, но не става въпрос за него... Става въпрос за един идиот от училище. Накратко: един ден излизах от училище, и виждам двама приятели. Бях облечена с един черен анцунг. Както вървя към тях виждам някакъв, със сущия анцунг. (те вървяха заедно.) Не го познавах. Излязах от училище, и отидох до магазинчето, където бяха всички. Седнах до една приятелка и започнахме да си говорим. По едно време се появява тоя със същия анцунг. Идва и ми вика: "Искаш ли да излезеш на среща с мен?". Седя и го гледам и няква супер спокойна му казвам "Не." Той обаче не ме остави и продължи да ме пита. Аз продължих да му отказвам, въпреки че вътрешно ми се искаше да кажа "ДА!!!" с цяло гърло, понеже е доста хубав... :D. Та така мина време, в което той, така да се каже, ме "сваляше", обаче аз го приемах като шега, естествено. Обаче имаше проблем. Голям проблем. Той се държеше супер мило и нежно с мене, и много ми харесваше, понеже се опитвах да забравя момчето, за което споменах в началото. Бях супер объркана, защото всички ми казваха, че той се държи така със всички; с една дума шегаджия. Е да, ама вече беше късно. Аз бях започнала да го харесвам. После така станаха нещата, че той ми се ядоса супер много и започна да ми го връща... Почна да ми пише всякакви глупости на Фейсбук, да се заяжда за всяка песен, която си слагах, за всеки статус, който си пишек... С една дума, ужас. От онзи ден нищо не ми е писал. Дори днес рожденния ден не ми честити и се чувствам много гадно.

Ако някой има някаква идея как да се справя, или какво да направя, моля, да помогне.

Мерси предварителн.


Улава си като куче...

xinfamous
01-08-2011, 12:52
britzy,аз и на живо го държа в ръцете си.

1996viki
01-08-2011, 21:21
TheNewReligion - Айде, моля те, кажи ми що съм тъпа? Ти изобщо прочете ли това, което написах? Той ме е гонел? Аз казах, че той го прави тва на сички момичета и че сега имам проблем, понеже го харесвам...

Ssummerjam - Ми и аз така си помислих, ама де да знам, не ми стиска...

RichardCastle - Ясно, благодаря :)

FrostHammer - И защо съм улава като куче?

TheNewReligion
01-08-2011, 21:32
Тъпотията, която проявяваш в ситуацията, се състои и във факта, че хлътваш по първото момче с анцуг като твоя, което се държи нелепо с теб, и в същото време се правиш на недостъпна. Не казвам да му се хвърлиш в прегръдките и да го разцелуваш, ама от първото би следвало да подходиш към него по същия начин- на шега, ама и с микроскопична доза сериозност. Нещо неясно?

1996viki
01-10-2011, 16:25
TheNewReligion Ами бях малко сериозна, ама като видях че той само се е*ава с мене, спрях. Неясно нямам, мерси.

1996viki
01-10-2011, 16:26
TheNewReligion Ами бях малко сериозна, ама като видях че той само се е*ава с мене, спрях. Неясно нямам, мерси.

Infection
01-10-2011, 16:33
Ч.Р.Д първо. :)

Такааа значи момчето се е държало мило, а ти си го отрязала. Сама си си виновна поради простата причина, че никой не обича да го режат. Не може постоянно да му отказваш и да се очаква той да те гони постоянно. (Тоест ако искаш да се направиш на уж "недостъпна" до 2-3 пъти може ама нататък сама си прецакваш шансовете. Пък и цялото това преструване е тъпо)
Няма какво да направиш... тоест има де можеш да се опиташ да му покажеш, че не ти е безразличен, но вероятността да се получи нещо е минимална, защото той вече се е отказал от теб. Така, че по-добре махай го от фейса щом се заяжда и толкова. :)

Напълно вярно +++

umri
01-10-2011, 17:27
britzy мерси, ще се опитам, пък ако не стане.. да си гледа работата. Писна ми вече от тъпаци.
От ограничената ти гледна точка той изглежда глупакът, но не е напълно така... Даже много ти е търпял недораслъшките номерца научени от мама.

1996viki
01-10-2011, 18:10
umri ами щом така смяташ, окей ..