PDA

View Full Version : Бременност ?!



ninkaa
01-05-2011, 18:14
Здравейте : ))
Тъй като винаги съм голяяяма паника реших да ви попитам:
Преди 5 дена с приятелят ми правихме секс без презерватив, аз бях отгоре и преди той да свърши го изкара ии предполагам знаете, че когато стиснете пениса по-силно спермата не излиза (понякога излиза мъничко) и като казах бях отгоре, леко се приведох до пенисът му и срамните ми устни го докоснаха, но веднага се избърсах и отидох в банята да се подмия .. Та въпросът ми е може ли все пак да е попаднала сперма във вагината при избърсването или измиването ? Има 3-4 дена до цикълът ми, но не ми се чака, защото вече ме гони параноята .. Няма нужда да ми казвате да си купя тест, ще си купя, ако ми закъснее много цикъла ..
Благодаря ви предварително (:

Slamdancer
01-05-2011, 19:41
Може...

rns92
01-05-2011, 20:01
Използвайте презерватив, след като не знаете как да се пазите...

ninkaa
01-05-2011, 21:00
трудно ми е да си изчисля уволацията.. ноо предполагам, че не съм била, защото миналия ми цикъл беше на 11-ти .. според мен, дори и тогава не е много сигурно ...

kalpazanka
01-06-2011, 05:59
Първо, пише се ОвУлация. Кажи колко ти е месечният цикъл и кога е била датата на последната редовна менструация.

ninkaa
01-06-2011, 12:36
Извинете за грешката*
По принцип цикълът ми трае 6 дни, последният беше на 9-ти Декември, периода между последния и предпоследния е 29 дена ..

ninkaa
01-06-2011, 13:05
Използвайте презерватив, след като не знаете как да се пазите...

Добре казано, ние често използваме презервативи, но тъй като го правим два дни в седмицата, го правим много пъти на ден ... не казвам, че презервативите свършват, просто знаете, че е по-хубаво без ..

kalpazanka
01-06-2011, 14:07
Сбъркала си цикъл и менструация, но поне отгатнах кое кое е. Няма как да си овулирала, спи спокойно.

ninkaa
01-06-2011, 16:05
kalpazanka обърка ме оО ... разясни ми цикъл и менструация, че явно съм доста заблудена относно тези 2 понятия .. ако може разбира се : )

цикъл - целите 28 (приблизително) дена, а менструация - самото кръвотечение .. поне аз така ги разбирам ...

kalpazanka
01-06-2011, 17:47
цикъл - целите 28 (приблизително) дена, а менструация - самото кръвотечение .. поне аз така ги разбирам ...
Тук откъм определение си ОК, обаче виж по-горе какви си ги дробила :-D

По принцип цикълът ми трае 6 дни, последният беше на 9-ти Декември, периода между последния и предпоследния е 29 дена ..

ninkaa
01-06-2011, 17:52
цикъл - целите 28 (приблизително) дена, а менструация - самото кръвотечение .. поне аз така ги разбирам ...
Тук откъм определение си ОК, обаче виж по-горе какви си ги дробила :-D

По принцип цикълът ми трае 6 дни, последният беше на 9-ти Декември, периода между последния и предпоследния е 29 дена ..

мда, да схванах :-D
благодаря ти, значи да чакам да ми дойде и да не се притеснявам ?

аз просто се усъмних, защото доста ми се спи .. дори в даскало спя, което е голяяяма рядкост и гърдите ми са доста подути, твърди и ме болят... което може би се дължи на предстоящия цикъл (надявам се), а и ми се пишка доста често .. просто съм голяма паника, все пак ми е първия ..

GirlYyYXD
01-15-2011, 07:35
Презервативът е защитата от неприятни и нежелани случки,от любопитство ли не го ползвате?!?Знаеш ли какво може да стане,момиче.... :?

vinndiesel
01-16-2011, 08:00
Здравейте момичета :-) . Да се изкажа и аз болките и притесненията. Последният път когато ми дойде беше на 18 декември. По моите изчисления трябваше да ми дойде вчера,защото по принцип ми идва точно през 28 дни,но напоследък ми идваше по рано - 21,22 дни. Този месец обаче ми закъснява .... С приятеля ми водим полов живот,но не сме правили секс от близо 2 месеца,а и винаги го правим с презерватив. Искам да в и попитам дали може да се дължи на стрес,защото последната седмица беше просто като маратон :? . Благодаря ви много предварително.

VampireLover3
01-17-2011, 21:44
Здравейте момичета :-) . Да се изкажа и аз болките и притесненията. Последният път когато ми дойде беше на 18 декември. По моите изчисления трябваше да ми дойде вчера,защото по принцип ми идва точно през 28 дни,но напоследък ми идваше по рано - 21,22 дни. Този месец обаче ми закъснява .... С приятеля ми водим полов живот,но не сме правили секс от близо 2 месеца,а и винаги го правим с презерватив. Искам да в и попитам дали може да се дължи на стрес,защото последната седмица беше просто като маратон :? . Благодаря ви много предварително.
щом не сте го правили от 2 месеца няма от какво да се притесняваш .. най-вероятно е от стреса както каза! Спокойно. :)