PDA

View Full Version : Толкова много ли ни обсебва едно момиче/момче ?!?



Lentor
01-05-2011, 19:04
Еми както винаги има едно момиче , което ме е обсебило толкова много че даже я санувам мисля за нея през целия ден немога да се средоточа над нищо а когато започвам да и гледам някоя пис я гледам в продалжение на много минути имам много силни чувства към нея но незнам как да и ги споделя ... Познаваме се от 1 седмица почти всеки ден се срещаме в коридорите говорим си но още ме е страх да я поканя на среща . просто незнам как да и го кажа И също бихте ли ми дали съвети ако я поканя на среща и потрагне как да и предложа . Моля ви помогнете ми не съм много добър в това ... Благодаря ви предварително :]

Luci
01-05-2011, 19:09
Ако нямаш големи очаквания, по-добре малко се осъзнай, защото при евентуален провал ще се почувстваш много гадно.Относно срещата може да я заговориш, да подметнеш няколко комплимента... така и така много си ми симпатична, бих искал да те опозная, искаш ли да излезнем на кафе,кино нещо подобно.В последствие ако стигнете до целувки и прегръдки не мисля че има смисъл да предлагаш :)

xinfamous
01-05-2011, 19:20
впредвид това че използваш израза 'как да й предложа' предполагам че си някво тъпо лапе и ше е добре да се осъзнаеш :) , бил съм с достатъчно момичета и на нито една не съм 'предлагал' или пък да я питам 'дали иска да ходим' :razz:

nymphadora
01-05-2011, 19:41
Ууу,познавате се от цяла седмица?!Наистина силни чувства ще да са.

SmilezZz
01-06-2011, 07:20
Както ти казаха - "Относно срещата може да я заговориш, да подметнеш няколко комплимента... така и така много си ми симпатична, бих искал да те опозная, искаш ли да излезнем на кафе,кино нещо подобно."..

И наистина няма смисъл да й казваш "Искаш ли да ходим","Искаш ли да станем гаджета" - за мен това е хипер тъпо..Не знам..
- Просто я целуни в правилния момент...

iveetyy
01-06-2011, 17:28
^^ Подкрепям SmilezZz с две ръце!
Доколкото за обсебването..аз не бих го нарекла така.

krispyyy
01-06-2011, 17:36
Ами ако е от една седмица внедей! Сепак не се знае дали тя не харесва някое момче. Незнам преценявай си сам, но е много глупаво да и кажеш, че я харесваш.

DaemonBoy
01-06-2011, 17:37
http://vbox7.com/play:1c59a79b

Missmarch
01-07-2011, 13:37
Хаха,... интересното е че и аз съм така.. днес не знам как ми прищрака да го черпя с бонбон за празника ми.. :-D ..ии за пръв път го видях отблизо.. в смисъл все профучава наоколо толкова тайнствено :grin: :-D :-D ии много го харесвах ОБСЕБЕНА СЪМ .. ноо и аз не знам да чакам ли провал или успех.. всичко е толкова сложно :( :( Днес забелязах колко красив наистина е /аз си го знаех/ ... :) Едни топли кафеви очи, една страхотна коса и усмивка... :) :) :grin: обсебена съм! :oops: ... не знам какво да правя :( страх ме е да му предложа, ще се почувствам отхвърлена?!?! :-k

Ssummerjam
01-07-2011, 18:35
Ууу,познавате се от цяла седмица?!Наистина силни чувства ще да са.

a1a2b3v
01-07-2011, 22:49
Ууу,познавате се от цяла седмица?!Наистина силни чувства ще да са. :lol: :lol: Хъхх направо уби всичко детско в автора. :D Иначе си права доста е наивно.
Мисля да се въздържа от обяснения просто отиди при момичето и я заговори. Няма смисъл от планове действай на момента без много да го мислиш то или ще се получи, или няма.
:)

beni7o0o
01-22-2011, 15:49
Ако мислиш, че наистина си заслужава, тогава можеш да я заговориш, да я поканиш да излезете и да видиш какво ще се случи.

4o4ina
01-23-2011, 15:18
Ууу,познавате се от цяла седмица?!Наистина силни чувства ще да са.

fenche22
01-23-2011, 15:37
Ууу,познавате се от цяла седмица?!Наистина силни чувства ще да са.

fUcKsMiLe
01-23-2011, 16:52
Ууу,познавате се от цяла седмица?!Наистина силни чувства ще да са.