PDA

View Full Version : Кога да кажем "Обичам те!"



uFko
01-05-2011, 19:08
Та, според вас кога е най-подходящия момент да кажем на приятелят/ката си тази фраза "Обичам те!" ?

Всеки може да каже "Обичам те!", но то или няма да е искренно, или ще е на майтап... Според вас на какъф етап трябва да е връзката между момче и момиче, за да го каже единият искренно, но и да получи искрен отговор.

Според вас, момчето или момичето трябва да го каже първи? :D

ПП. : До сега не съм го казвал, но май скоро ще го кажа, а незнам какво трябва да изпитвам към този човек, за да го кажа искренно... И надявам се да получа същия отговор :D

p3tinc3t0
01-05-2011, 19:11
Когато наистина го почувстваш, тогава го кажи. Да се надяваме че и чувствата ще са споделени :)

Luci
01-05-2011, 19:17
Няма подходящ момент, или го чувстваш или не.Относно това, че ти е за пръв път няма страшно, сам ще усетиш момента, поне при мене така беше :)

xinfamous
01-05-2011, 19:18
Смятъй коооолко си прост за да зададеш подобен въпрос :)

twilightkid
01-05-2011, 19:25
Питаш нас кога да го кажеш ? Не е ли леко смешно, с извинение ?! :) Когато усетиш , че трябва да го кажеш, го кажи.
Обикновено човек казва "Обичам те", когато усеща, че не може да живее без един човек, че той е част от него или че емоциите са = на нещо повече от приятели .. Лично аз съм казвала един път прословутото "Обичам те" и някак си сърцето ми ме подтикна да го кажа. Просто интуицията ме насърчаваше "кажи го де" !
Когато усетиш, че започваш да чувстваш нещо повече от отношение като към поредната или към поредната сексуална връзка.. Когато чувстваш привличане и нещо истинско, тогава го кажи.
А пък и ако докажеш обичта си, момичето няма да се възспре да ти каже и то същото ;)
УСПЕХ :)

totibsl
01-05-2011, 20:59
Та, според вас кога е най-подходящия момент да кажем на приятелят/ката си тази фраза "Обичам те!" ?

Всеки може да каже "Обичам те!", но то или няма да е искренно, или ще е на майтап... Според вас на какъф етап трябва да е връзката между момче и момиче, за да го каже единият искренно, но и да получи искрен отговор.

Според вас, момчето или момичето трябва да го каже първи? :D

ПП. : До сега не съм го казвал, но май скоро ще го кажа, а незнам какво трябва да изпитвам към този човек, за да го кажа искренно... И надявам се да получа същия отговор :D

НИКОГА! :):):)

w0sh
01-05-2011, 21:14
Когато не те е гнус да ядеш кал.

Diva4e
01-05-2011, 22:11
хм .. това се чувства , няма точно определен момент . Кажи го когато усетиш....

KiLLeR_InSTiNkT
01-05-2011, 23:03
Когато ти самият изпитваш нужда да го кажеш, ще дойде и този момент евентуално.. Отвътре траябва да ти дойде, ще разбереш кога ще е това, айде успех!

mynichka
01-06-2011, 07:46
Когато го почувстваш.

FromAutumToAshes
01-06-2011, 13:36
:shock: :shock: :shock:

Без коментар...

xxcherry
01-06-2011, 16:58
Няма значение кой ще го каже първи - който го усети.

krispyyy
01-06-2011, 17:16
Според мен трябва да направи тази крачка момчето.

А на въпроса на какъв етап да го кажете. Значи най-добре е да не бързаш, а и сам човек усеща кога му е времето. Според мен най- добре е човек да го каже когато - мисли само за човека до себеси, когато не може да спи и дори не му се спи а вместо това мисли за него/нея, за хубавите, за лошите и за всички моменти. Незнам трудно е да се обясни, но сърцето ти само, ще ти каже кога му е времето. :) :) :)

ScarletBite
01-06-2011, 17:24
"Обичате ли някого, не му говорете за своята любов. Този, когото обичате, не трябва да знае какви чувства имате към него." ;

"Хората не трябва да се питат взаимно: “Обичаш ли ме?” Това, което свети, не гори. Това, което люби, не говори." ;

"Който прилага закона на любовта малко говори, а много върши." ;

"Не можеш да бъдеш щастлив, докато не обичаш някого, без той да знае, че ти го обичаш. Само така човек може да бъде щастлив. Трябва да има един човек, на когото да изливаш чувствата си, както една струя, един извор излива водата си и напоява цяла местност. И вие като обичате някого и изливате обичта си към него, тя ще протече като жива вода и ще се ползват всички около него. Не казвайте името на този, заради когото правите нещата."

- Петър Дънов, из "Няма престъпна любов"

iveetyy
01-06-2011, 17:24
Ще повторя , но да , човек го казва когато го усети.Ако го почувстваш няма да го подминеш,това чувство не се бърка.Идва един такъв момент , в който ти се иска да го искрещиш на отсрещния човек.И защо да чакаш и да се кумиш ? Няма значение кой го казва пръв.Важното е да го усещаш как извира от вътре в теб.Така ще го кажеш искрено. ^^ I hope you understand..

RoSKo0o0
01-06-2011, 17:50
Когато го почувстваш.

+1

gerilovedani
01-07-2011, 12:48
При мен се получи следното...
С приятеля ми сме заедно от година,аз му казах Обичам те'' на 5 мес.защото наистина го обичам.
Когато стане на въпрос за това,че само аз го казвам
тои ми казва ,че думите нямат почти никакво значение,и че е важно да се доказва...Не ми е казвал
Липсваш или нещоо подобнооо :-P