PDA

View Full Version : Изобщо не знам какво да правя ..толкова съм объркана



sladichkaaa92
01-05-2011, 20:10
Здравейте :)
ако ви се чете го прочетете но моля без излишни коментари ..

Много съм объркана .. точно преди една година имаше едно момче (1) което адски много харесвах излизахме няколко пъти но така се случи че нещата се прецакаха и изобщо и не ходихме .. от тогава той си ходеше с някакви др и тн. аз също срещнах човек (2), за когото въпросното момче не знае .. и съм доста привързана към към 2 (с него са били някои мои първи изживявания и така..) но въпреки това не съм забравила 1 .. и ето че след една година 1 пак се връща в живота ми (година през която той като скъса с някоя от приятелките си веднага тичкаше при мен, но аз винаги съм го рязала) но сега е много по ентусиазиран .. говори ми супер мили неща ..накара ме да излезем утре а аз казах че ще си помисля и по другите думи почти обещах .. таа проблема ми е че майка ми чу разговора ни (не ме притеснява това) и отначало ме подкрепяше но след това по някакъв начин и баба ми чу ..а тя мн и влияе и каза "ти си луда да излезнеш с него.. нали помниш......" и започна да ми припомня всичките гадни неща които ми е правил (не са много де .. беше ми обещал да дойде на едно място не дойде нз4.. ии още някога преди една година просто изведнъж спря да ми пише и спряхме .. но аз вс съм му простила :) ) та след думите ии мама мина на друго мнение и сега започна да ми вика по добре не излизай кажи че ще се видите по натам ..няма смисъл той не е за теб ..ще бъдеш разочарована ще те зареже (може би наистина е така.. и го осъзнавам но ......)
пък не искам да изглеждам и лесна ..той ме накарал и аз веднага ..
има и др вариант ..може да иска да дразни един негов приятел с който преди аз си пишех виждах тук там случайно но не сме излизали ......
та не знам какво да правя .. от вътре толко много искам да излезна с него .. но не знам намеренията му .... пък и майка ми .. пък и другото момче (2) ..толкова съм привързана към него ..не искам да го изгубя като приятел най-вече ..толкова ми е добърр ..с него мога да говоря и правя всичко без да се претиснявам от нищо ...
но знам че ако имам нещо с 1 завинаги ще изгубя 2 ..и знам че ако имам нещо с 1 съм почти 100% сиг че ще е за 1 2 3 4 седмици ..няма да е нещо дълго ..охх но аз все пак .... (((

НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ..моля ви помогнете ми :(

Благодаря на тези които прочетоха :-)
Разказала съм накратко и сиг с тоста грешки но нямам кой знае колко време в момента а искам темата да я пусна по-скоро..

Очаквам мненията ви :)
и моля без обиди ..

TheBeliever
01-05-2011, 20:14
Аз не разбрах - ти гадже ли си с тоя "2"?

sladichkaaa92
01-05-2011, 20:18
Аз не разбрах - ти гадже ли си с тоя "2"?

Ми не се водим гаджета официално, но правим почти същите неща .. изобщо и аз незнам :( но доста ме ревнува (както и аз) и ми се сърди за най-малкото с др. момчета ...

CR0W
01-05-2011, 20:31
Ако избереш 1 ще брее*еш 2 много яко.А мисля,че момчето не ти е виновно за нищо.1 вече знаеш какво представлява(вълка кожата си мени,но нрава не).Не слушай майка си,нито баба си.Явно са клюкарки.Само ти си знаеш дали 1 се е променил,и дали искаш да прецакаш 2.

sladichkaaa92
01-05-2011, 20:45
Ако избереш 1 ще брее*еш 2 много яко.А мисля,че момчето не ти е виновно за нищо.1 вече знаеш какво представлява(вълка кожата си мени,но нрава не).Не слушай майка си,нито баба си.Явно са клюкарки.Само ти си знаеш дали 1 се е променил,и дали искаш да прецакаш 2.

В никакъв случай не искам да прецакам 2 !! но искам да изляза с 1 ..по дяволите много искам но ме спират някои неща ^^^^ :( :(
Не знам какво да правя ..страх ме е сега ако не изляза с него да не си помисли нещо и да не повтори пак :(

а и проблема е че не знам дали 1 се е променил наистина .....

бтв.. не са клюкарки lol ..винаги доста са ми помагали, но точно сега ..незнам :(

SemperFidelis
01-05-2011, 20:46
След като не искаш да губиш "2" и казваш, че с "1" е сигурно че няма да изкарате дълго, е повече от ясно какво трябва да правиш. Но никога не се влияй от мнението на роднини, приятели и прочие. Живота си е твой, ти си го живееш - не те. По-добре да решиш сама какво да правиш, независимо какво ще излезе, отколкото да послушаш някой друг и да стане фал, и нататък става грозна картинка.

sladichkaaa92
01-05-2011, 20:49
След като не искаш да губиш "2" и казваш, че с "1" е сигурно че няма да изкарате дълго, е повече от ясно какво трябва да правиш. Но никога не се влияй от мнението на роднини, приятели и прочие. Живота си е твой, ти си го живееш - не те. По-добре да решиш сама какво да правиш, независимо какво ще излезе, отколкото да послушаш някой друг и да стане фал, и нататък става грозна картинка.

Не тя мама ми е казвала че ако искам няма да ме спре просто вижда че не е за мене и че ще съм разочарована ..
иначе тя даже като започнах да говоря излезна от стаята но после и казах за какво сме си говорили ..просто за да ми даде и тя някакъв съвет ..

SemperFidelis
01-05-2011, 20:55
Т'ва момичетата ме изумявате отвсякъде. С единия можеш да правиш всичко и не искаш да го загубиш и в същото време искаш да излезеш с друг, за който казваш, че си сигурна че няма да излезе нищо сериозно.
И как така вижда, че не е за тебе - тя ли излиза с приятелите ти или ти?

sladichkaaa92
01-05-2011, 21:04
Т'ва момичетата ме изумявате отвсякъде. С единия можеш да правиш всичко и не искаш да го загубиш и в същото време искаш да излезеш с друг, за който казваш, че си сигурна че няма да излезе нищо сериозно.
И как така вижда, че не е за тебе - тя ли излиза с приятелите ти или ти?

Нее просто доста споделям с нея и е наясно с много неща ..виждаме го че е несериозен ..Не знам ! може да се е променил ..защото така ми каза че не иска вече тияя к************ иска нещо по сериозно и аз съм момичето.. ама не знам може да се базика :хх или ддз каза дори че ще ми докаже .. но може сега като не излезна да си помисли че не искам да имам общо с него ...

бтв аз изобщо не знам той как иска да излезнем .. аз и той .. или с приятелите му и аз защото те излизат всяка вечер .. и има ли разлика ?!
(..аз познавам приятелите му)

Не знам т'фа момичетата дали те изумяват ама аз направо се чудя на мен си 8-) ;хххх

marin4itu
01-06-2011, 07:45
Тоя 1 за нищо не става честно.. Имал е приятелки една година и всеки път като скъса с тях се връща при теб, защото си му резервата.. И сега сигурно иска да излезе, защото си няма приятелка..
Докато 2 държи на теб, отнася се добре с теб, не те е преебавал.. Защо когато имаш толкова мило и добро момче до теб, искаш да си при "лошото момче".. Момичетата, които не знаят какво искат, са така.. когато момчето се държи гадно си викат, че искат добро момче, което да държи на тях, но когато имат добро момче, не им е интересно и искат "лошото момче", което да ги прави на идиотки.. Момиче, реши как искаш да се отнасят с тбе и тогава ще си решиш дилемата..

sladichkaaa92
01-06-2011, 14:03
Тоя 1 за нищо не става честно.. Имал е приятелки една година и всеки път като скъса с тях се връща при теб, защото си му резервата.. И сега сигурно иска да излезе, защото си няма приятелка..
Докато 2 държи на теб, отнася се добре с теб, не те е преебавал.. Защо когато имаш толкова мило и добро момче до теб, искаш да си при "лошото момче".. Момичетата, които не знаят какво искат, са така.. когато момчето се държи гадно си викат, че искат добро момче, което да държи на тях, но когато имат добро момче, не им е интересно и искат "лошото момче", което да ги прави на идиотки.. Момиче, реши как искаш да се отнасят с тбе и тогава ще си решиш дилемата..

Да ама искам да съм с 1 винаги .. а с 2 ..не знам как да го обясня ..искам го но и той не е за мен поради много причини които не мога да обясня :oops: (не че той не иска или нещо такова) ..Просто искам 1 от много време и ако знам че ще се държи добре.. и тн бих се отказала от 2 ;( ..но ако той не се държи така както би трябвало ..не ми се иска да изгубя 2 .............. а толко мн искам 1 ..ох не знам много съм объркана :(

MiMcHeToOo
01-06-2011, 18:00
Ако избереш 1 ще брее*еш 2 много яко.А мисля,че момчето не ти е виновно за нищо.1 вече знаеш какво представлява(вълка кожата си мени,но нрава не).Не слушай майка си,нито баба си.Явно са клюкарки.Само ти си знаеш дали 1 се е променил,и дали искаш да прецакаш 2.

Е, ти ме разби. Как може да кажеш на някого, че близките му са клюкарки? Това е доста обидно.

По темата - Мисля, че трябва да забравиш 1 :) Не за друго, а за лично самосъхранение.

sladichkaaa92
01-07-2011, 22:29
Нали 1 ме кара да излизаме и аз му отказах и казах че др път ама си измислих причина и той каза че няма проблеми друг път и дали ще съм на компа вечерта да си пишем .. и после вечерта гледам е там пиша му - не отговаря ..цяла вечер, днес цял ден, и тази вечер още не е отг а гледам беше излезнал от скайп пак влезнал .... не отговаря ..
Защоо може да не отг. .. едва ли е сърдит защото преди това по телефона не личеше да се сърди даже след това си говорихме още .... ?!?!?! :(