PDA

View Full Version : Направо пред депресия.. съвети?



CwalkIn
01-05-2011, 21:14
Здрасти приятели!
Стана късно,и чувствата отново се събудиха..
МОЛЯ ВИ,ако имате съвети,които биха помогнали- казвайте!
Ако ли не,не е нужно да ме подигравате ясно ми е колко съм зле(вероятно).

Първо да ви се представя,аз съм Геш от Сливен,на 18 а момичето за което ще говоря е на 14(скоро навършени) също от Сливен.

Ето какво стана..
Запознах се преди много време с 1 момиче,чрез всекидневни контакти и тн.. станахме по-близки,и тръгнахме.
Обичахме се,всичко беше наред разбирахме се.. аз започнах да я ревнувам (но в рамките на нормалното) и от там идваха доста от караниците ни,но не са били нищо сериозно..
И в 1 момент какво става? Ходим 11 месеца,като последния месец се чувстваше,че тя се дърпа по някакъв начин.. и тя каза,че иска да скъсаме..
Разбира се,не я упрекнах не сме се карали.. разделихме се..
Като причина,изтъкна доста различни неща..
Не била готова за такава връзка
Искала да бъде сама и подобни ..
И аз какво да направя-Разбирам я и казвам добре..
(само да вмъкна,че докато бяхме заедно,е имало много моменти в които НАИСТИНА се виждаше,че страшно много ме обича,и че държи на мен.. плакала е за мен,аз също за нея..)

Какво става половин месец по късно?
Виждам я с друго момче,с което знам че е имала контакти и докато ходехме(разговори,чатове.. знаете как е).
И какво стана всъщност..? Случайно се получи,че аз я видях да се целува и прегръща с това момче.. и аз просто ОНЕМЯХ и целия се разтреперих.. вече 3 дни нито уча нито спя като хората и направо изгубих желание за живот..

Явно съм много влюбен та се получава така..
Незнам.. незнам
Всички ми казват,че тя ще съжалява.. че аз съм бил супер.. че сега тя се мисли за голямата работа,но като порасне ще види как стоят нещата.. да съм си хванал ново гажде.. но как..
Мина месец и половина от както скъсахме,а аз не съм спрял да мисля за нея ВСЕКИ ДЕН.. да не казвам ПО ЦЯЛ ДЕН..

А това другото момче..
За него чух доста НЕ добри неща които няма смисъл да пиша тук..
А да.. само да кажа че той е на някъде на 22-24..
Добре.. по-малките момичета търсят батковци.. и какво по точно в тях..???
Единственото което той има,а аз не е КОЛА..? Дали е възможно за нещо материално да става така..?

А иначе с нея сега сме в отношения - здравей,здрасти..(и да добавя,че тя не май не видя че ги гледам)

Хора,дайте ми съвет как да преодолея болката защото се побърквам.. искам това да спре или поне да не ме боли толкова много... Ако сте изживяли подобно нещо,споделете.

CR0W
01-05-2011, 21:32
Като за начало. :shock: :shock: :shock: :shock: ТЯ Е НА 14 А ТОЙ НА 22-24.Това ме навява на едни мисли че тя е леко лека,и няма самоуважение.За теб ли.Ами можеш да и кажеш за чуствата си.Всичко това което каза за това,че неможеш да запиш заради нея-кажи й го.Ако не успееш я забрави.Имаш хобита нали.Отдай им се.Намери си приятелка,която не гледа кой има кола и т.н.

FuckinGenious
01-05-2011, 21:51
за мен лично което ще посъветвам и ти да направиш но само в много краен случай да се оттървеш от болката е да създадеш болка на някой и като видиш в на другия лицето ужасна болка и много кръв по земята ще ти стане по добре освен ако не се изплашиш де намери и убий някой да забравиш проблемите си то затова има много серийни убийци имат проблеми и ги забравят така :)

MarkKnight
01-05-2011, 22:04
за мен лично което ще посъветвам и ти да направиш но само в много краен случай да се оттървеш от болката е да създадеш болка на някой и като видиш в на другия лицето ужасна болка и много кръв по земята ще ти стане по добре освен ако не се изплашиш де намери и убий някой да забравиш проблемите си то затова има много серийни убийци имат проблеми и ги забравят така :)ходи се гръмни

Какво да ти кажа,от всичкото прочетено разбирам,че тва момиче не е за теб,ако ти кажа да не ти пука,знам че тва няма как да стане....а и съм сигурен,че този 22-24 годинишният ще я скъса много бързо и пак ще се довлече при теб,защото знае,че я обичаш много и ще и простиш...лек за тва чудо няма,единственото което трябва да правиш е да излизаш по често и да се разнообразяваш,защото затвориш ли се вкъщи ще стане още по зле,спортувай някъде изразходвай енергията малко,излизай с приятели по често

Diva4e
01-05-2011, 22:08
Спестила ти е истината за вашата раздяла .. за да се разделите по лесно. Няма смисъл страдаш .. за нещо което не зависи от теб.Насочи вниманието си към нещо друго .. някое симпатично момиче.

Diva4e
01-05-2011, 22:09
Спестила ти е истината за вашата раздяла .. за да се разделите по лесно. Няма смисъл страдаш .. за нещо което не зависи от теб.Насочи вниманието си към нещо друго .. някое симпатично момиче.

KiLLeR_InSTiNkT
01-05-2011, 23:08
Решението е да излизаш с приятели и да се забавляваш, спорт, нови запознанства - при мен подейства, успех!

xinfamous
01-06-2011, 00:06
за мен лично което ще посъветвам и ти да направиш но само в много краен случай да се оттървеш от болката е да създадеш болка на някой и като видиш в на другия лицето ужасна болка и много кръв по земята ще ти стане по добре освен ако не се изплашиш де намери и убий някой да забравиш проблемите си то затова има много серийни убийци имат проблеми и ги забравят така :)
ахахахахаха :D:D:D:D газе!!!


По темата,брат знам кво е да боли УЖАСНО и мога да ти кажа че наистина правилния съвет е да я заебеш,опитвай се да не мислиш за нея,излизай с приятели,ЗАПОЧНИ ДА ТРЕНИРАШ НЕЩО,въобще намери си занимавка само и само да не седиш на гъза си и да я мислиш.Тя щом има акъл да ходи с момчета дето са 10-12 години по големи от нея значи няма смисъл да я говорим направо..след време ще ти мине,просто не се задълбочавай в тоя тъп епизод от живота си! :) Стискам ти палци!

kl34kov
01-06-2011, 01:01
Никоига не вярвай на ЖЕНА....... :(

Mi6inka
01-06-2011, 05:46
колкото и да ми се ще да не го казвам..няма как- тя е малка! Наистина не осъзнава особено нещата (съдя по себе си) на 14 години нещата ти изглеждат много по-различно от след 3-4-5 год. В момента всичко и е интересно, той е доста по-голям от нея, съответно и е още по-интересно.. Глупавичка е , но наистина ще порасне..а ти, няма за какво да се вайкаш и да се депресираш..просто продължаваш напред с болката, а с времето тя ще изчезне и ще намериш твоето момиче, с което да си щастлив. Успех!

Scouser
01-06-2011, 06:10
Братле, ще ти помогна. Преживял съм същото. Беше преди година и нещо. Аз бях на 17, тя на 14. Имахме много дълга и силна връзка и от нищото, буквално от нищото се разделихме. И аз като теб си биех главата месеци наред за нея, опитвайки да си я върна, а тя нищичко - започна нов живот и ме забрави. И сега си спомням за нея, но вече не ми е гадно и не ме боли. Приятелите ти са ключа към твоето оправяне. Излизай с тях, прави неща, които те правят весел и щастлив и потърси друго момиче. Да, знам че е трудно, ама повярвай ми - минал съм по този път и това е единственият начин. Нищо бивше не важи!

ПП: От това, което прочетох, смятам че мацката е направила голяма грешка! И още по-голяма ще направиш ти ако я приемеш обратно!
Горе главата и към следващата!

SmilezZz
01-06-2011, 07:30
Дори да ти кажем да не ти пука - знам,че няма да стане..
Но просто се опитай да я забравиш..Излез с приятели,намери си
някакво хоби /ако нямаш/ и се занимавай с нещата,които те правят
щастлив..

Не бива да страдаш за едно малко момиче,което все още не е пораснало достатъчно и не е осъзнало какво е загубило..
А и щом ходи с някакъв,по-голям от нея с 10 години - просто няма смисъл да се депресираш за нея..

Не се затваряй в себе си..Живей си си живота..В живота има и такива големи разочарования,но точно те ни научават да бъдем по-силни..

УСПЕХ !!

CwalkIn
01-06-2011, 08:03
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО!
Не съм очаквал да получа такава подкрепа...
А до хоби,и излизания имам хоби,аз съм спортист и тренирам всеки ден.Това ми доставя удоволствие и ме разсейва от мислите за нея и всичко лошо.

Scouser,я кажи при вас какво стана?Тя опита ли се да се върне при теб след време?И как се развиха нещата..
Щото и при нас всичко стана изневиделица...

Scouser
01-06-2011, 08:15
Scouser,я кажи при вас какво стана?Тя опита ли се да се върне при теб след време?И как се развиха нещата..
Щото и при нас всичко стана изневиделица...

Ми какво да ти кажа, братчето ми. Ние се разделихме по моя вина и в началото тя искаше да се съберем, ама на мен не ми пукаше. Мина се месец и аз се осъзнах, ама беше късно! Хората ми казваха да я забравя, че нищо бивше не важи и т.н.. Аз все не вярвах и пропилях дълго време заради нея, а смисъл нямаше никакъв. Забрави я, не мога да ти кажа как, ти сам ще намериш начина. Ама ако продължиш да се мъчиш за нея ,само ще си съсипеш животеца. Дори да си я върнеш, няма да е както преди и така. Сега може и да не вярваш на думите ми, да ти се сторят твърде силни, ама пак ти казвам, че съм преживял същото и нищо не спечелих. За теб все още има надежда. Живей, приятелю!!

CwalkIn
01-06-2011, 08:18
Ясно..
Еми ще продължа да се опитвам.

GossipGirl89
01-06-2011, 08:39
Най-голямата грешка, която може да направиш е да отидеш и да й признаеш, че още я обичаш. Ще се закопаеш само ако го сториш. Защото само факта, че тя е на 14, скъсала те е без причина и си е хванала някъв батко, може да ти говори как ще постъпи ако й споделиш чувствата си - ще те отреже и ще си вдигне самочувствие до небето, а твойто достойнство ще го срине. Момиче съм, но в случая не мога да застана на нейна страна просто защото няма да е правилно.
Трудно се преодолява раздяла, особено когато има сулно чувства на лице, но всичко си зависи от теб. Всеки човек намира собствен начин, по който да превъзмогне нещата и да се пребори с болката. В началото ще ти е много трудно да не мислиш за нея, но постепенно с времето ако проявиш силна воля, ще успееш да я забравиш и да си намериш друга. Както те посъветваха вече - излизай повече с приятели, забавлявай се, тренирай повечко, за да може да стопиш мислите за нея до минимума. Постъпила е адски тъпо спрямо теб, но не й се сърди - тя е още дете и много неща не са я ясни. Ще порасне след някоя и друга година и самва ще осъзнае къде е сбъркала.
Има голяма вероятност след време (да рече 1-2 месеца) да се опита да се върне при теб. Защото момчетата на тая възраст (22-24) повечето не си хващат малки, за да градят сериозни връзки и семейства с тях, а за да ги използват за секс. Ще я ч*ка няколко пъти, ще му писне и ще й бие шута. И тогава тя най-вероятно ще потърси теб, но е много важно в тоя момент да я отрежеш. Знам че ще ти е много трудно да й откажеш и че няма да ти се иска, но ще трябва да го направиш. Просто не трябва да я допускаш отново в живота си. Първо, защото по тоя начин ще си съсипеш достойнството и второ, защото тя не го заслужава. Трябва да й дадеш урок, за да си знае занапред :)

Успех и не забравяй - най-важното е да не се затваряш в себе си и да не изпадаш в депресии! Живота продължава с или без нея - не е последното момиче на тази земя! Ще си намериш друга, която ще те цени, уважава и няма да те зарязва заради по-големи батковци :)

sweetpunk
01-06-2011, 14:47
Виж не е нищо ново, всеки ден хора се разделят, особено на тая възраст, нищо не е вечно .. Не се упреквай, просто според мен, според това което си написал тя е една малка заблудена душица, която не знае какво иска от живота, а и няма как да знае, мисли, че всичко което лети се яде .. Нейн си проблем не се връзвай толкова, времето лекува всичко ;) ..
Относто това, че търсим батковци: причина 1: сегашните "мъже", са по женствени и от нас, а ние търсим опора, сила. Каква опора ще е некво нефилитно, обезкосмено момченце, което е на един шамар живот :D .. 2ра малко или много се заблуждаваме, че като е голям е зрял и мисли с правилната глава, е да ама не, мъжът си е мъж :d ...
Има още много но не искам да разпъвам локуми и да си илагам вижданията, все пак те са лично мои .. Относно колата, това е едно голямо нищо, не е важно, а ако тя те е оставила само заради това, ти трябва да си най - големия кретен, че да се самосъжаляваш заради такава материалистка .. и то от малка :? :? :?

Wednesday666
01-06-2011, 15:43
Извинявай за това, което ща кажа, но това е ебахти малката смотана кифла !!

Те такива само хленчат как искат сериозна връзка с някой "свестен" и като го намерят им писва, разбиват му сърцето и тръгват с някой, който иска само да им го сложи и да изчезне .. После защо мъжете са женкари и не искат връзки .. Е заради такива :?

До автора - авторе, хич недей да се депресираш !!
Просто не си заслужава, защото няма кой да го види и само ще страдаш за някой, на който явно не му дреме.
Остави я да си е с баткото, да му се кефи докато може и да реве след това.
След някой и друг месец ще ти реве на главата как е сбъркала ..
Но както казаха и по-горе - не й прощавай!
Тя не заслужава.
Запази достойнството си и я остави да се живее кифленския живот.


Каза, че си спортист .. Ами точно със спорта ( който явно ти е хоби ) и с приятелите си ще успееш да се оттървеш от негативните мисли и гадното настроение.

Пожелавам ти успех и се надявам да съм помогнала поне малко :)

П.С. Не очаквай това да стане толкова бързо ..
На мен ми трябваха 4 месеца, за да намалее поне малко болката от предателството :)

krispyyy
01-06-2011, 17:07
Знаеш ли какво, недей да се тревожиш за това действително скоро ще я забравиш(надявам се). Имам една приятелка ,която харесваше едно момче и когато срещтна друг съвсем забрави, а само аз знам колко я болеше, слава бого всичко се оправи. Според мен ти не си луд просто си обичаш силно а това е нормално за хората, но идва момент в който срещаш правилният човек за който си заслужава да се жертваш! А и човек който те кара да плачеш значи, че той не те заслужава, а който те заслужава няма да те кара да плачеш. А и тя е само дете, не можеш да очакваш постоянство от момиче на 14. Надявам се да съм ти помогнала! :) :) :)

babity
01-06-2011, 17:29
Просто не е искала какво иска. 'Баси... тя е на 14, откъде накъде се очаква да знае какво иска?

Пич, просто остави нещата така. Както ти казаха по - горе излизай с приятели, спортувай, въобще оплътнявай си времето за да нямаш такова да мислиш за нея и т'ва е лечението. И НЕ я приемай обратно когато баткото и покаже вратата. ;) Успех!

NeverForget
01-06-2011, 18:21
Еми продължавай си напреде.. Нищо не можеш да направиш освен да я забравиш :)

xinfamous
01-06-2011, 18:23
както виждаш брат,тук е пълно с хора които са изживяли гадории като твоята и ти дават съветите които са им помогнали на тях.Вслушай се в това което ти казват и не се оставяй тая болка da te ebe!

CwalkIn
01-06-2011, 19:03
Благодаря момчета и момичета.. наистина ми помогнахте много!
Знаете ли само какво си мисля..
Че след време,ако все още не съм намерил по стабилно момиче,и тя опита да се върне аз бих я приел.. колкото и да жалко да ми звучи..
Погледнато от страни 100% изглеждам като пълен смешник без грам самоуважение но не знам.. това междодругото ми е първата любов,първото гадже и като цяло с нея сме изживяли много много неща..

И все пак,ще опитвам да се вслушам в съветите Ви.
Благодаря Ви много! Странно как може да получиш такава огромна подкрепа в форум,изобщо не съм го очаквал.

Wednesday666
01-06-2011, 20:28
Благодаря момчета и момичета.. наистина ми помогнахте много!
Знаете ли само какво си мисля..
Че след време,ако все още не съм намерил по стабилно момиче,и тя опита да се върне аз бих я приел.. колкото и да жалко да ми звучи..
Погледнато от страни 100% изглеждам като пълен смешник без грам самоуважение но не знам.. това междодругото ми е първата любов,първото гадже и като цяло с нея сме изживяли много много неща..

И все пак,ще опитвам да се вслушам в съветите Ви.
Благодаря Ви много! Странно как може да получиш такава огромна подкрепа в форум,изобщо не съм го очаквал.


След първия път вече никога нищо не е същото ..

Щом вече веднъж те е прецакала така от къде знаеш, че пак няма да го направи ..

Но ако наистина я обичаш толкова много ние не можем нищо да ти кажем .. Ние само изразяваме мнение ..


И все пак - моля, за нищо :)