PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



LipSy
01-05-2011, 22:24
Здравейте момичета. Чудя се дали ако примерно едно момиче има сърбежи в областта на отвора на...досещате се може би кое място, дали може да има възпаление? На някой случвало ли му се е? Ако да може ли да се избегне ходенето на гинеколог и какво може да се направи? Благодаря за отговорите!

ПС.: Девствена съм!

Minerva
01-05-2011, 22:28
Ходи на лекар, няма нищо страшно. А тоя сърбеж може да е от какво ли не.. Ние не сме лекари, за да ти кажем, още по-малко да ти препоръчаме лекарства. Първо се замисли дали си ползвала нещо по-различно преди да се появи сърбежът - от превръзки до тоалетна хартия. Може и от това да е, а може и гъбички да са, може сигурно и още 10 неща.

Diva4e
01-05-2011, 22:32
Препоръчвам ти да отидеш гинеколог. По-добре сподели на майка ти и отидете двете.Може да е малко възпаление .. но няма нищо страмно в това да идеш на доктор !!! Той е виждал какво ли не .. една повече или една по-малко ... Щом не си правила секс, значи ще те е страм, но наистина няма от какво . .

Minerva
01-05-2011, 22:45
То не, че ако е правила няма пак да се притеснява от лекаря. Предполагам, че щом сега и е гадно и тогава ще и бъде. Lipsy, ако те притеснява прегледа, той ще те попита от вратата дали си сексуално активна и като кажеш "не" няма да те преглежда "как си пише по книгите" , може само да огледа. Разбира се, не трябва да го лъжеш за нищо, понеже може да изпусне нещо сериозно ако има.

LipSy
01-05-2011, 22:54
Мен не ме е срам чак толкова много, но попринцип имам някак си страх от докторите и не знам защо дори и да знам, че няма да ми правят нищо. Ще видя какво ще стане утре и в други ден и ако не се подобри ще кажа на майка ми.

ScarletBite
01-06-2011, 10:54
Някакво възпаление ще е.
Препоръчвам ти Флуцинар мас. Във всяка аптека ще го намериш. Не е скъпо. Изключително добро кремче, ще ти помогне.

AraBella
01-06-2011, 12:56
Може да си хванала гъбички или бяло течение. Главно от това се получават сърбежите. Пробвай с кремчето, което ScarletBite ти препоръча. Също така можеш да пробваш с промивки със смрадлика и ако не се оправи, а дори и да се оправи де за всеки случай отиди на лекар.

LipSy
01-06-2011, 13:35
^ Мисля, че е от бялото течение ,защото отначало имах и след това ми се появи този сърбеж.

Hilary_
01-06-2011, 13:45
Няма как да се избегне .. иди на гинеколог!!!!

Mi6inka
01-06-2011, 19:27
всички са прави, с това което ти казват... възможно е дори от бельото да е сърбежа, от сапуна..от всичко..най-добре ще е да идеш на гинеколог, колкото и неприятно и гадно да е това...а иначее спазвай си отлична хигиена, избягвай да ползваш стандартните сапуни/ душ гелове. Чувала съм за миене с Калиев перманганат. Продава се в аптеките, разтваря се малко количество в много вода и се миеш с него ( за бяло течение специално са ми казвали, че помага), ноо...въпреки всичко най-добрия отговор ще ти даде лекаря :) Изобщо няма от какво да се страхуваш

kalpazanka
01-07-2011, 04:58
Оглеждала ли си мястото? Има ли бели налепи? Бяло течение имаш ли?

LipSy
01-07-2011, 19:16
Оглеждала ли си мястото? Има ли бели налепи? Бяло течение имаш ли?

Мястото не съм го оглеждала, за бели налепи...не знам, обаче имам бяло течение.

kalpazanka
01-08-2011, 15:05
^Добре де, може ли да не те е еня изобщо за здравето ти?! Търсиш помощ във форум, където няма как да ти видим оплакванията през монитора. Дисертация ли пишеш или се грижиш за 19 чавета, переш, готвиш им, та нямаш време за 1 минута да си огледаш външните гениталии за признаци на възпаление и наличие на налепи.
Искаш да избегнеш ходенето на гинеколог, искаш тук да мятаме боб, леща, соя, кус кус и какво ли още не и искаш съвети за това какво може да се направи! Е, как да стане?!

01-08-2011, 15:08
ами мисла че тва е нормално няма кво да се притесняваш :P

stelkastel
01-08-2011, 16:31
Леле, тази тема все едно аз съм я писала! :D На мен не ми се размина ходенето при гинеколог, но все пак се оказа, че нищо ми няма. Съмняваше се доктора за гъбички, но за щастие нямаше такива животни! :D Но все пак за превантивна мярка ми препоръча да се мажа с един крем и да се мия с интимен гел Флорижин мисля, че се казваше. Но по-добре е да отидеш, не искам да влизам в ролята на доктор!

01-08-2011, 17:27
ами мисла че тва е нормално няма кво да се притесняваш :P
Отчайваш ме.
Не е нормално,да имаш бяло течение също не е нормално.Иди на гинеколог,нищо няма да ти стане.

еее сега на всеки се случва ..не се умира :?
Мисля че има мн по сериозни проблеми.. на които трябва да се обръща внимание :P

Serendipitys
01-08-2011, 17:34
Как реши, че тези проблеми не са достатъчно сериозни !? ](*,) Наистина имаш нужда да се образоваш малко повече.
По темата - гинеколог!
И не се доверявай на разни мазила, които са ти казали познати и приятели. Отиваш на лекар, преглеждат те и той казва.

LipSy
01-08-2011, 18:59
^Добре де, може ли да не те е еня изобщо за здравето ти?! Търсиш помощ във форум, където няма как да ти видим оплакванията през монитора. Дисертация ли пишеш или се грижиш за 19 чавета, переш, готвиш им, та нямаш време за 1 минута да си огледаш външните гениталии за признаци на възпаление и наличие на налепи.
Искаш да избегнеш ходенето на гинеколог, искаш тук да мятаме боб, леща, соя, кус кус и какво ли още не и искаш съвети за това какво може да се направи! Е, как да стане?!

Добре де ти ако си гимнастичка аз не мога чаааак до дам да си докарам главата и да видя!!! Ти като можеш...можеш. Аз обаче не мога! Аз си споделям проблема, за да се съветвам, а ти точно обратното, нападаш ме. Еми сори! Ако имаш проблем с темата ми просто я заключи и да приключваме. Вече съм намерила решение на проблема. Други хора от форума ми помогнаха, обаче твоята помощ сега ми е излишна!!!

rahito
01-08-2011, 19:11
^Добре де, може ли да не те е еня изобщо за здравето ти?! Търсиш помощ във форум, където няма как да ти видим оплакванията през монитора. Дисертация ли пишеш или се грижиш за 19 чавета, переш, готвиш им, та нямаш време за 1 минута да си огледаш външните гениталии за признаци на възпаление и наличие на налепи.
Искаш да избегнеш ходенето на гинеколог, искаш тук да мятаме боб, леща, соя, кус кус и какво ли още не и искаш съвети за това какво може да се направи! Е, как да стане?!

Добре де ти ако си гимнастичка аз не мога чаааак до дам да си докарам главата и да видя!!! Ти като можеш...можеш. Аз обаче не мога! Аз си споделям проблема, за да се съветвам, а ти точно обратното, нападаш ме. Еми сори! Ако имаш проблем с темата ми просто я заключи и да приключваме. Вече съм намерила решение на проблема. Други хора от форума ми помогнаха, обаче твоята помощ сега ми е излишна!!!

добре де не можеш ли да се погледнеш с едно огледало :?

LipSy
01-08-2011, 19:14
^Добре де, може ли да не те е еня изобщо за здравето ти?! Търсиш помощ във форум, където няма как да ти видим оплакванията през монитора. Дисертация ли пишеш или се грижиш за 19 чавета, переш, готвиш им, та нямаш време за 1 минута да си огледаш външните гениталии за признаци на възпаление и наличие на налепи.
Искаш да избегнеш ходенето на гинеколог, искаш тук да мятаме боб, леща, соя, кус кус и какво ли още не и искаш съвети за това какво може да се направи! Е, как да стане?!

Добре де ти ако си гимнастичка аз не мога чаааак до дам да си докарам главата и да видя!!! Ти като можеш...можеш. Аз обаче не мога! Аз си споделям проблема, за да се съветвам, а ти точно обратното, нападаш ме. Еми сори! Ако имаш проблем с темата ми просто я заключи и да приключваме. Вече съм намерила решение на проблема. Други хора от форума ми помогнаха, обаче твоята помощ сега ми е излишна!!!

добре де не можеш ли да се погледнеш с едно огледало :?

Мога и да мога, но това ли е начинът за помагане?! Чрез групости и простащина. Това е за мене, което е написано от kalpazanka

FuckingFreak
01-08-2011, 19:26
С извинение, ама знаеш че нещо НЕнормално се случва с теб и пак не искаш да отидеш на гинеколог. Все едно да ме боли зъб, обаче да не искам да отида на зъболекар. Живеем в 21 век, има професия ЛЕКАР и тя е освен ако си болна от нещо, също така и за консултации. Не разбирам къде е простащината написана от kalpazanka, всеки ден едно и също.. А как да си изруся косата, ама без да я боядисвам ?! Какъв ти е проблема да отидеш на лекар, нито мога да погледна какво се случва в теб, още по-малко да ти дам съвет какво да правиш и какви лекарства евентуално да пиеш. Всеки ден едни и същи безсмислици, мисля че си знаела и сама отговора на това което си написала дори преди да пуснеш темата - еми не, не е нормално. Ако ти не си човекът който да се грижи и безпокои за собственото ти здраве, никой от форума не е длъжен да го върши вместо теб!

rahito
01-08-2011, 19:27
ама виж сега, приемаш го много навътре a и в този случай искаш да ти помогнем пък ти на нас не помагаш

по темата : добре е да се отиде на гинеколог, дори да не е кой знае какво :P а и не се сърди просто се опитваме да помогнем

blueberryyy
01-08-2011, 20:55
Чувала съм за миене с Калиев перманганат.

Ветеринарите бяха предписали за кучето ми същото нещо ,защото имаше някакво възпаление на половите органи...Ако не се разреди като хората могат да се получат нечовешки изгаряния...
Отиди на лекар,ще си понесеш срама/страха за 10 години напред,но поне ще си сигурна,че няма да си навлечеш още по-големи проблеми .Успех :-)

TheNewReligion
01-09-2011, 01:10
Имаш срамни въшки. Не се плаши. Дружелюбни и усложливи са. Не се подмивай, защото ще ги раздразниш и няма да успееш да ги придумаш да напуснат...отвора ти.