PDA

View Full Version : Напомпване



Stanoich0
01-05-2011, 22:49
Здравейте,искам да се извиня за това,че вече може да има такава тема,но да попитам значи аз съм на 18 почти без 2 месеца и искам тялото ми да порастне,смисъл раце,груб,рамо,гърди не държа толкова на силата от колкото на вида.Та да попитам какво да взема да пия,само креатин или и друго и дали от креатина ща има ефект.По 3 тренировки в седмицата в фитнеса.
Благодаря предварително.

HHristov
01-06-2011, 04:14
Приятелю, много си заблуден щом питаш какво да пиеш, а не как да тренираш :) Също така това да искаш да си надут но не и силен е голяма глупост :)

Kurdokolenko
01-06-2011, 06:42
Храни се правилно, мани ги тия добавки, те са за по-напредналите.

radeberger
01-06-2011, 08:23
Първо тренирай няколко месеца и след това взимай добавки.

Myrth
01-06-2011, 10:31
Това че може да си голям без да си силен е мит. Но! Можеш да си слаб за теглото си и това става точно при програмите с козметична насоченост.

Ключът е в това, да не бързаш в началото и да не гледаш килограмите, с които работиш, докато не усвоиш техниката. В твоя случай тежестта е само средство, тя не е цел, тъй като работиш само за визия. Няма да ти пиша романи за това как да тренираш, ще ти кажа само да бъдеш последователен в действията си и да вкарваш логика в това, което правиш.
Набирания, кофички, гребане с дъмбел, разтваряне встрани за средно рамо, вдигане от лег, тяга и клек са упражнения, които непременно трябва да присъстват в програмата ти. Не забравяй, правилната и чиста форма на изпълнение е много по-важна от егото ти и от тежестите, с които работиш, щом целта ти е външен вид. Остави добавките за времето, когато си изградил някаква основа, тоест имаш добра техника и стабилни тежести на всички упражнения и си качил малко маса.

Послушай ме за тези упражнения и за техниката и ще ми бъдеш много благодарен след време, защото ще си много по-напред от всичките ти приятели, опитващи се да вдигат големи тежести, без да имат силата и техниката за това.

LastFN
01-07-2011, 14:16
Myrth това което казваш в началото за мита е ГРЕШНО!
За да се увериш, че не лъжа виж какво прави СИНТОЛА.!

FlipY
01-07-2011, 14:58
Олиото дето някои си инжектират в мускулите е друга тема. Не мисля , че Myrth имаше предвид хора , които са пораснали благодарение на употребата на дианабол,метан,синтол и т.н.
При тях също може да се наблюдава сила , съравмерима с хора трениращи с години, но колко време ще продължи това е отделен въпрос.
До автора - послушай мнението на Myrth , човека е навътре в нещата и най-добре би те насочил .
Поздрави

Myrth
01-08-2011, 07:12
Не говоря за синтолените батки, тъй като реално това не е мускул по никакъв начин. Говоря за тези, които са натрупали мускулна маса по какъвто и да е начин. И най-вече за натуралните. Когато си станал натурално голям (без да си дебел) по никакъв начин не може да си слаб. Това че има 60 кг, които имат 120 кг лег и нагоре не те прави слаб.

yakuza_
01-08-2011, 07:41
Истината е, че почти всичко гледа позьорското, а именно визията, кой те знае, че ще вдигаш да речем 100+ от лег. :D

navar
01-08-2011, 08:16
според мен вземи си оправи правописа като за начало,да не се окаже че ефекта от визията изчезва след първото изречение..
а относно това ,че искаш да качиш само визуално-няма да стане само с креатин,няма да стане и без яки тренировки..
най лесния начин е задържане на вода-метан,дианабол,синтол, начин който не ти препоръчвам..
трябва да спазваш няколко основни съвета-правилно трениране,правилно хранене,и достатъчно почивка-мускула расте докато почива..
но няма да стане бързо,нито лесно..а и не съм сигурен че ще ти хареса..
надали ще се почустваш уверен,ако си голям,но всъщност знаеш че не си достатъчно силен..
но ти си избираш цел..

mlakniwe2
01-08-2011, 08:27
ква е тая мания да се помпате-не разбирам? аз съм си кльощав и хич не ме ибе да си показвам тялото и няям намерение да тренирам, щото ме мързи :grin:

ZipFail
01-08-2011, 12:11
Браво на теб, изрод си.

mlakniwe2
01-08-2011, 12:37
Браво на теб, изрод си.

Що :grin:

DownloadVirus
01-09-2011, 14:59
Браво на теб, изрод си.

Що :grin:

Че и пита :x