PDA

View Full Version : Защо не ми каза нищо :?



psihqsala
01-06-2011, 09:23
С приятеля ми сме вече почти година,аз вчера му мятах едни признания-че имам силни чувства към него и т.н.,но той нищо не ми каза. Каза,че нищо няма да чуя,аз автоматично се запитвам-дали ме обича.. бяхме легнали на леглото и щяхме да правим секс,но аз се разприказвах за чувствата си,защото така го усетих-тия неща ги тая от много време в себе си. Казах му,че преди съм си мислела,че ще правя само секс с него,без да изпитам чувства,но съм сгрешила и съм хлътнала яко. Той каза,че не може да ми говори за тези неща. Може би ми ''показва'' чувствата си,като е с мен.. Как мислите..

valdesbg
01-06-2011, 09:30
Най-обичате да си нагласяте нещата както ви е удобно.

Щом не ти казва нищо - значи няма какво да ти каже. Което преведено значи че не изпитва такива неща към теб. ние не обичаме да лъжем. Ако не чувстваме нищо - няма да кажем нищо. Ако чувстваме - няма да прикрием.

Ако еди мъж не те включва в бъдещето си.. значи няма намерение да го посрещне с теб. Преведено на прост език - за малко е с теб :)

CR0W
01-06-2011, 09:34
Най-обичате да си нагласяте нещата както ви е удобно.

Щом не ти казва нищо - значи няма какво да ти каже. Което преведено значи че не изпитва такива неща към теб. ние не обичаме да лъжем. Ако не чувстваме нищо - няма да кажем нищо. Ако чувстваме - няма да прикрием.

Ако еди мъж не те включва в бъдещето си.. значи няма намерение да го посрещне с теб. Преведено на прост език - за малко е с теб :)


Не остана какво да кажа.

TheBeliever
01-06-2011, 09:37
Може много да те харесва, да му е много добре с теб, но все още да не изпитва толкова силни чувства, колкото на теб ти се иска.

Ако усещаш, че има чувства към теб, няма защо да го караш да ти прави някакви признания. Момчетата не обичат да говорят за чувства. Но и не успяват да ги скрият, когато са налице. Не го пришпорвай и не се отчайвай. Това, че не говори за чувствата си към теб не значи, че такива няма.

psihqsala
01-06-2011, 09:43
Ако наистина нямаше каквито и да е чувства или не мислеше да е с мен още време,поне щеше да ми даде общ знак,че е така. Не знам,може би това ще си проличи с времето. Може би мъжете рядко говорят за това-може да му е приятно с мен,но да няма чувства-може да има,но да бяга от тях-може да му е все тая-може да съм ''временната'',може да ме обича но да го е страх,да си го признае. Може,може,може..кой знае отговора ? Едва ли има друг освен него..(а може дори той да не е наясно сега).

3oPuTy
01-06-2011, 12:07
Влади,не съм съгласна с теб :?
Има момчета,които говорят за чувства без да ги изпитват ...
Има момчета,които не говорят за чувствата си,но все пак ги имат ...
Има момчета,които пред други хора могат да говорят с часове за чувствата си,но пред половинките си просто забиват ...
(познавам поне по 1 момче от всеки изброен тип и за това го казвам)
Разбира се,има и момчета като тези,които ти си описал :)

ledenakrasota
01-06-2011, 13:36
Защо просто не го попиташ защо е с теб след като не ти отговаря?

Седнете и поговорете. :) И да се свършва,а не да се вълнуваш и да питаш нас,ние да ти пишем каквото се сетим(както казаха по-горе доста правилни неща) и да си мислиш глупости.

Не си губи времето с някого на когото му е все едно за теб! :) Ако е така,де.Просто се изяснете!

dimdim
01-06-2011, 13:42
или се срамува да говори за чувствата си, или няма такива.
не е като да не те харесва,просто няма толкова силни чувства и не е казал нищо за да не храниш надежди за нещо голямо.

FromAutumToAshes
01-06-2011, 13:42
За пореден път Влади казва нещата такива каквито са. Не мисля, че има 2 мнения по въпроса...

TheBeliever
01-06-2011, 13:50
Защо просто не го попиташ защо е с теб след като не ти отговаря?

Седнете и поговорете. :) И да се свършва,а не да се вълнуваш и да питаш нас,ние да ти пишем каквото се сетим(както казаха по-горе доста правилни неща) и да си мислиш глупости.

Не си губи времето с някого на когото му е все едно за теб! :) Ако е така,де.Просто се изяснете!

Защо да му е все едно за нея? Това, че не декламира любовни обяснения не означава, че не изпитва чувства към нея. Думите не са всичко.

kalpazanka
01-06-2011, 13:54
За най-сигурно някоя вечер си поръчайте нещо вкусно за вкъщи, вземи една бутилка вино и ако той не носи и няма тренировка да пие, с една чашка ще му се развърже езикът и ще си каже всичко.

ledenakrasota
01-06-2011, 13:56
Защо просто не го попиташ защо е с теб след като не ти отговаря?

Седнете и поговорете. :) И да се свършва,а не да се вълнуваш и да питаш нас,ние да ти пишем каквото се сетим(както казаха по-горе доста правилни неща) и да си мислиш глупости.

Не си губи времето с някого на когото му е все едно за теб! :) Ако е така,де.Просто се изяснете!

Защо да му е все едно за нея? Това, че не декламира любовни обяснения не означава, че не изпитва чувства към нея. Думите не са всичко.

Следващото изречение е "ако е така,де?"

Чети по-внимателно. :)

TheBeliever
01-06-2011, 14:08
Защо да му е все едно за нея? Това, че не декламира любовни обяснения не означава, че не изпитва чувства към нея. Думите не са всичко.

Следващото изречение е "ако е така,де?"

Чети по-внимателно. :)

Аз чета достатъчно внимателно, не се притеснявай. Но самото предположение, че може да не му пука за нея, само защото не й се обяснява в любов е глупаво.

ledenakrasota
01-06-2011, 14:11
8-) 8-) :lol: Не четеш. :)

TheBeliever
01-06-2011, 14:23
8-) 8-) :lol: Не четеш. :)

Не знаеш значението на словосъчетанията в българсия език. "Ако е така" озразява предположение.

kl34kov
01-06-2011, 14:44
Не всеки обича да говори отностно чувствата си... Щом е с теб няма да е безразличен.. :P

ledenakrasota
01-06-2011, 15:00
На мен ми е интересно той ли те свали или ти него?Чия беше инициативата да тръгнете? :) Правил ли е жестове на внимание като подаръци и такива.Това много говори,защото ако не ти го казва все някак ти го показва. :)

Serendipitys
01-06-2011, 15:36
Щом не ти казва нищо - значи няма какво да ти каже. Което преведено значи че не изпитва такива неща към теб. ние не обичаме да лъжем. Ако не чувстваме нищо - няма да кажем нищо. Ако чувстваме - няма да прикрием.

В една друга тема съвсем различно мнение написа. :)
Няма да прикриете, но не значи, че ще кажете! И изобщо не съм съгласна с казаното от теб. Важното е да го показва.

Друг пример е с моя приятелка, чиито приятел и го повтаряше постоянно, но никога не и го доказа. Винаги разправяше колко се жертвал за нея, колко я обичал, но в крайна сметка се разделиха и то заради глупости. Това бяха чисто и просто заучени от него думички.

По темата: Възможно е да не обича да говори за чувства, възможно е и да му е 'безразлично'. Няма как ние да знаем. То се усеща.

Wednesday666
01-06-2011, 15:49
Щом не ти казва нищо - значи няма какво да ти каже. Което преведено значи че не изпитва такива неща към теб. ние не обичаме да лъжем. Ако не чувстваме нищо - няма да кажем нищо. Ако чувстваме - няма да прикрием.

В една друга тема съвсем различно мнение написа. :)
Няма да прикриете, но не значи, че ще кажете! И изобщо не съм съгласна с казаното от теб. Важното е да го показва.

Друг пример е с моя приятелка, чиито приятел и го повтаряше постоянно, но никога не и го доказа. Винаги разправяше колко се жертвал за нея, колко я обичал, но в крайна сметка се разделиха и то заради глупости. Това бяха чисто и просто заучени от него думички.

По темата: Възможно е да не обича да говори за чувства, възможно е и да му е 'безразлично'. Няма как ние да знаем. То се усеща.


Сега вече няма какво да се каже :)
+1 :)