PDA

View Full Version : Празна целувка



InfinitePower
01-06-2011, 11:28
Снощи пуснах темата но явно са я изтрили заради латиницата.Ето я и моята история.Допреди месец бях девствен и не се бях целувал с език никога.За ваканцията отидох да нощувам в едно момиче което познавам от интернет но,не е от моя град.Както се очакваше я целунах още на първия ден и правихме секс.Със секса нямах проблеми.Проблема беше при целувките.Когато я целувах с език нещо не се получаваше не усещах нищо и имам чувството че и тя също.Пробвах по различни начини но така и така не се получи за времето през което бях с нея.След като се прибрах питах приятели но всеки ми каза че на него още първата целувка се е получила добре.Влязох в интернет но не пишеше нищо което да не бях пробвал.На вас случвало ли ви се е такова нещо?Каква мислите че може да е причината?

dimdim
01-06-2011, 12:03
Ами...каза,че я познаваш от интернет. Може да не те привлича и да не усещаш тръпката от целуването.
А може и проблма да е в нея, не в теб.
За друго не мога да се сетя.
Като съвет, пробвай с друго момиче :P :P :P :D

InfinitePower
01-06-2011, 12:31
И аз помислих същото нещо.Но малко трудно ще намеря друга.На някой случвало ли му се е това?

Emilen
01-06-2011, 13:56
И аз помислих същото нещо.Но малко трудно ще намеря друга.На някой случвало ли му се е това?

В това изречение се съдържа отговорът. За теб, тя е очевидно, само сексуален субект и нищо повече. Обикновено, когато има някакви чувства, човек не мисли за замяна. На мен ми звучи малко обидно това. Все едно говориш за неодушевен предмет - друга дреха, друга химикалка...

MedSestrata
01-06-2011, 14:15
Като ти се прави само секс, какво си се запритеснявал в целувките :x

Emilen
01-06-2011, 14:31
Тук пак ще отговоря аз. Сред голяма част от момчетата е широко разпространено желанието да задоволят партньорката във всяко отношение. Е, до тук добре, ако това се дължеше на чувства и загриженост. Но за съжаление, единствената движеща сила на това, е желанието да се докажат сами пред себе си, а защо не и пред момичето, с тайната надежда, че ще разкаже на приятелките си колко е велик... Да ме извинят онези, които имат наистина сериозни връзки и имат чувства към момичетата, с които са. Горното се отнася за останалата част(болшинство, за съжаление).

MedSestrata
01-06-2011, 14:35
напълно съм съгласна, но какво общо имаше с безсмисления въпрос на загорялото момченце пуснало темата?

Emilen
01-06-2011, 14:43
Общото е, че самата "загриженост" е без никакъв смисъл(според мен), защото е в пълно противоречие със състоянието на автора и абсолютно нелогична, погледната от която и да било страна. Затова реших просто да свържа нещата за по-наблюдателните(като теб), които се питат "какво му пука". Не му пука. Но пропуснах и още една мотивация: желанието ЗА ПРЪВ ПЪТ(това е култова фраза за момчетата), да изпита удоволствието от целувка. Ама то става с чувства...

MedSestrata
01-06-2011, 14:46
не съм наблюдателна, а потресена :D и дам това с желанието беше върховна глупост

Emilen
01-06-2011, 14:51
Бих се обзаложил, че желанието да се опита от всичко е по-вероятната причина. Особено, когато е нещо непознато, за което говорят другите... Това е движеща сила и на такива безумия, като предлагане на тройки и други подобни изпълнения.

01-06-2011, 15:26
Emilen, демонстрираш комбинация от логика и нелогичност, каквато не знаех, че е възможно да съществува. Показваш задълбочена логика и разсъждения, но правиш грешки на много елементарно ниво, като му придаваш стереотипни качества, и дефинираш емоциите по несъществуващ начин. Странно. Не знаех, че някой може да бъде едновременно толкова умен, и толкова глупав.

burpp
01-06-2011, 15:27
До човека си е ...

HapkoMaH
01-06-2011, 16:01
Като ти се прави само секс, какво си се запритеснявал в целувките :x +1

Emilen
01-06-2011, 18:09
Emilen, демонстрираш комбинация от логика и нелогичност, каквато не знаех, че е възможно да съществува. Показваш задълбочена логика и разсъждения, но правиш грешки на много елементарно ниво, като му придаваш стереотипни качества, и дефинираш емоциите по несъществуващ начин. Странно. Не знаех, че някой може да бъде едновременно толкова умен, и толкова глупав.

Теза-доказателство. Иначе горното важи и за теб.
Дефинирането на емоциите си позволявам да правя от гледна точка на доста наблюдения и неща, чути в прав текст. Имам няколко стереотипни предположения за причините на поведението на автора на темата. Очевидно е, че ще има доста засегнати от подобно тълкуване на нещата. Като правило, първата реакция идва от засегнатите. Не бих стигал до там, да правя анализ на много от изказванията, дори в този форум. Мисленето на мъжката част е предвидимо.
Между другото, не са много пишещите тук, които биха се мерили с мен по брой на глупости и огромни грешки. Завоалирано съм ги писал в частта за по-възрастната аудитория. Просто доста неща са ми известни... за съжаление.

shell
01-06-2011, 19:56
аз си мисля,че ти се е получило така,защото нямаш опит :) от начало и аз бях така,но с времето всичко си дойде на място и сега нямам проблем с :-)

Saphire
01-06-2011, 19:58
Ако поне 1 от двамата го може в повечето случаи се получава, ако не затова е. Може и да не те привлича както казаха някои.

frozendeath
01-07-2011, 01:04
И аз помислих същото нещо.Но малко трудно ще намеря друга.На някой случвало ли му се е това?

В това изречение се съдържа отговорът. За теб, тя е очевидно, само сексуален субект и нищо повече. Обикновено, когато има някакви чувства, човек не мисли за замяна. На мен ми звучи малко обидно това. Все едно говориш за неодушевен предмет - друга дреха, друга химикалка...

'Бе не знам за тебе, ама аз тука виждам 3 изречения. Та, би ли конкретизирал/а за кое изречение иде реч?

Emilen
01-07-2011, 07:34
"Но малко трудно ще намеря друга."
За това изречение става дума. Очаквах, че няма да е трудно да се досети човек.

kiki1991
01-07-2011, 07:36
"Но малко трудно ще намеря друга."
За това изречение става дума. Очаквах, че няма да е трудно да се досети човек.

апсолютно той я използва само за секс как да иска да изпитва нещо,друго е когато има чувства

01-07-2011, 15:10
Emilen, демонстрираш комбинация от логика и нелогичност, каквато не знаех, че е възможно да съществува. Показваш задълбочена логика и разсъждения, но правиш грешки на много елементарно ниво, като му придаваш стереотипни качества, и дефинираш емоциите по несъществуващ начин. Странно. Не знаех, че някой може да бъде едновременно толкова умен, и толкова глупав.

Теза-доказателство. Иначе горното важи и за теб.
Дефинирането на емоциите си позволявам да правя от гледна точка на доста наблюдения и неща, чути в прав текст. Имам няколко стереотипни предположения за причините на поведението на автора на темата. Очевидно е, че ще има доста засегнати от подобно тълкуване на нещата. Като правило, първата реакция идва от засегнатите. Не бих стигал до там, да правя анализ на много от изказванията, дори в този форум. Мисленето на мъжката част е предвидимо.
Между другото, не са много пишещите тук, които биха се мерили с мен по брой на глупости и огромни грешки. Завоалирано съм ги писал в частта за по-възрастната аудитория. Просто доста неща са ми известни... за съжаление.
Предполагам, че искаш теза и доказателство за частта с елементарните ти грешки, а не за другата част. Ето ти я:

Първо, ти смяташ, че нещо е вярно, само защото е красиво. Ти прецени, че целувките не са му се получавали, само защото той гледа на нея като на сексуален обект. Това твърдение няма никакви преки доказателства - слабите му доказателства позволяват в най-добрия случай да кажеш, че *предполагаш*, че е така, като допълниш, че нямаш силни причини да мислиш това.

Второ, по текста му, ти прецени, че той гледа на нея като на сексуален обект. И докато наистина звучи така, той никъде не казва нещо, което означава точно това. Може пък и да са в свободна връзка, и затова да е казал, че трудно би намерил друга. Той никъде не споменава нищо за замяна. Всъщност ти гледаш как звучи текста - няма да обяснявам това подробно, но като цяло това е мисленето на повечето хора. Придаде сума ти и качества на автора, които той не е показвал. За много от тях даже не е показвал никакви признаци. Стереотипното гледане е само част от огромния лист с грешки, който се допуска при общия (най-често срещан) начин на мислене, който използваш и ти.

Мога и други неща да покажа, но смятам, че тия са предостатъчно.

И виждам, че имаш висок потенциал - а колко точно висок, може да провериш от темата ми във Всичко Тийн Накуп (казва се "Тест", и сигурно е на 2-4 страница вече).

А относно критиката ми, смятам, че е най-вероятно въобще да не приемеш това, което казах. И допускам, че е много вероятно да отговориш, като използваш аргументи, произлизащи от този общ начин на мислене (от който ти някак си мистериозно не си се "освободил", въпреки потенциала си), така че тъй като това мислене е вкоренено в теб, а то има много грешки (които надали ще осъзнаеш, даже и да ги посоча), не си струва времето да те убеждавам. Ще прочета отговора ти, но няма да отговоря ако преценя, че това би ме изправило за пореден път срещу това мислене.

Emilen
01-07-2011, 17:06
Теорията ти има грешно предположение. Първо: посочи ми къде точно придавам качества на автора. Само изброявам вероятни причини-това се вижда отдалеч след първия пост. Второ, буквално нахвърлям възможните причини и единственото, на което държа като мнение, конкретно за автора е, че връзката е чисто физическа. Категоризирането не го отхвърлям, но е очевидно, че не става дума за съвкупност от едновременно присъщи възможни причини, а за изброяване на такива, които не са приложими едновременно. Заблуждението ти е, че общото го превръщам в конретно. Не е така. Прочети по-внимателно. Оттук отпада необходимостта да пояснявам - считам, че има достатъчно интелигентни хора, които ще извлекат от контекста смисъла, без да се налага да обяснявам думите си, както го правеше Желю Желев, някога(или пък трябва?...).
Много ми се иска и да чуя евнтуално логично обяснение на загрижеността защо не се получава целувката. Разбира се, сега мога да започна яростно да обяснявам, че авторът е загрижен ,защото вижда потенциал във връзката и т.н, но няма да го сторя, поради вътрешно убеждение, че това не е причината.
И нещо друго: единствено ти даваш конкретни характеристики по адрес на някого(в случая на мен). Което пък е в пълно противоречие с горния ти пост. Ако не си преровил всичката информация за мен из нета, ще го приема за случайно залитане.