PDA

View Full Version : Приятелска ревност или .. завист



nomatterwho
01-06-2011, 13:44
Темата може да се затвори. = )

Shia
01-06-2011, 14:21
Ами вземи им говори повече и то не празни приказки,ама опознай ги вътрешно,спечели доверието им и може и да те приемат.

01-06-2011, 14:41
завистта е нещо нормално.не е лошо нямаа смисъл да се притесняваш :P :-)

nomatterwho
01-06-2011, 16:40
Ами вземи им говори повече и то не празни приказки,ама опознай ги вътрешно,спечели доверието им и може и да те приемат.

Еми тва и ще направя.. попринцип не се сближавам лесно, но това си си е мой проблем. xdd

sm_95
01-06-2011, 16:51
Виж и при мен е така. Приятелката ми се сбилижава бързо с хората, има нещо в нея което ги привлича. Приемам го.
Относно зависта... Ами в повечето приятелства я има - особено при нас момичетата. Въпроса е да знаеш кое е по-важно - приятелката ти или тфа, че тя прави по добре еди кво си. Не допускай грешката да се озлобяваш към нея. Защо не опиташ и ти да се присъедиш към тяхната компания?
Но според мен е най-добре просто да седнеш и да поговориш с нея. Ако наистина държи на теб ще те разбере и ще се постарае да се приспособиш по-лесно. :)

katericArofl
01-06-2011, 17:03
добре, колкото и гадно да звучи момичето може просто да е намерила „ нейните„ хора .. , ако толкова те пренебрегва можеш да си създадеш твоя компания, да прецениш кои хора ти харесват и т.н. ако си с тях като в компания се опитай да се сближаваш така така, но ако не са и усещат, че те игнорират просто ги оставяш..

nomatterwho
01-06-2011, 18:50
Благодаря за отговорите.. ^.^
Само да кажа, че тя не ме пребрегва. Даже много пъти ме е канела след училище да дойда с нея при тях.. Абе ще се сближавам.. тва си ми е.. Завистта наистина е много гадно нещо, но не мога да я премахна, колкото и да искам. ;x
Още веднъж благодаря за отговорите. : P

01-07-2011, 04:50
Завистта наистина е много гадно нещо, но не мога да я премахна, колкото и да искам. ;x

Няма нужда да премахваш нещо нормарно..опитай се да не я показваш..и направи така че на теб да завиждат :-)

mArMaLaDkA
01-07-2011, 07:10
Ми постарай се, ебати. Човек като има желание, намира и начин. Приятелката ти, колкото и да те обича, колкото и да те търпи, в един момент ще й прелее чашата и ще спре да общува с теб, защото не иска повече да има негативно настроени хора в обкръжението си.

GossipGirl89
01-07-2011, 09:42
Ами след като те кани да отидеш с тях защо не ходиш? Значи тя се старае по някакъв начин да те приобщи към нейната компания и не те игнорира... Оттук насетне вече всичко си зависи от теб. Може би приятелката ти е от тези хора, които са общителни и лесно се сприятеляват, а ти си малко по-свитичка, затова се опитай и ти да се отпуснеш и да не се притесняваш да водиш спокойно разговори. Следващия път като те викне отиди и се опитай да се държиш по-свободно и да опознаеш въпросните хора... Така няколко пъти като излезеш с тях ще се сприятелите :)