PDA

View Full Version : ахх .. тези маски



___mimity___
01-06-2011, 14:40
Здравейте момичета! Някой от вас знае ли някаква маска против пъпки ( за лице) но многоо ви мооляя нека да НЕ включва аспирин .. и ако може кажете как се прави и колко трябва да се изчака,че ми писна от тези пъпки .. моля ви не казвайте че не съм търсила .. Търсих в гогъл но абсолютно всички маски са с аспирин :) Благодаря ви предврително : ))

ValLoveYa
01-06-2011, 18:00
Аз си правя маска с хума и мед понякога слагам и сок от лимон. Смесваш меда, хумата и сока от лимон намазваш си лицето като преди това си го измила с вода, стоиш с маската 15-20 минути и отмиваш с хладка вода.

justonegirl123
01-06-2011, 19:44
И аз си правя маска с бяла хума и оцет + малко вода.Имам и една подхранваща на ,,Дева" с бадем,и тя е мн. хубава.Иначе майка ми ми беше казала за пъпки - вземам клечка за уши и върху нея изтисквам малко сок от лимон.После с клечката върху пъпката.От 3 седмици го правя това и лицето ми значително се изчисти. :)

shell
01-06-2011, 20:07
аз съм за маската с хума:смесвам хума и кисело мляко или хума и розова вода,докато стане на гъста каша и си я слагам.след 15/20 мин изплаквам и нанасям овлажвяващо кремче!веднъж до два пъти седмично е досаттъчно!
също понякога си слагам тази маска
http://www.echemist.co.uk/productmedia/1606777254.Jpeg

01-06-2011, 22:52
Dз всичко правя с мед..и едни специални билки на баба ми от село и няма значение каква маска е и за какво. На косата също използвам :P :-)