PDA

View Full Version : Стига вечеееееее !!!!



fantasy9999
01-06-2011, 17:52
Защо Господ ни наказва така , защо трябва да се случват такива неща , с какво съм го заслужила , добър човек съм , не ламтя за много , исках просто да изживея една красива любов , но за съжаление просто съм се влюбила в пълен боклук , който не заслужава вниманието на никой , който не зачита чувствата на хората и го вълнуват само парите.Защо трябваше да се случи , какво съм видяла в него - заслепена от чувства повярвах , че има нещо добро , че всичко е просто театър , зад който се крие просто един слаб и добър човек , но НЕ заблудила съм се напълно и сега разбира се си плащам.

ПП:Моля ви без обиди , просто исках да си излея мъката ;(

iveetyy
01-06-2011, 17:58
Някой ден ще дойде и толкова дългоочакваното момче..
Попаднала си на един от многото боклуци,не се знае на още колко такива ще попадаш *затова имай едно наум докато опознаваш все още човека* , но в крайна сметка няма вечно да е така.Ще намериш и ти някое добро,свястно момче.. И т.н. и т.н.
You`ll see.
Всичко се преживява. (:

MiMcHeToOo
01-06-2011, 18:02
Защото освен да дава радост и страдание, Господ трябва да ни научи на нещо, нали? Това е просто една житейска ситуация, с която ще се справиш и като погледнеш на нея след време ще разбереш, че те е научила на нещо.

krispyyy
01-06-2011, 18:29
И аз съм така спокойно не си сама :) пффф.

SmilezZz
01-06-2011, 18:30
Не е дошъл края на света..Не знам на колко си,но предполагам,че си под 16 години - нормално е да няма истинска любов..След 16+ вече нещата стоят по различен начин..И двамата разсъждавате като възрастни,знаете какво искате и как да го постигнете..Ама както и да е,впуснах се в подробности.. :lol:

- Горе главата и продължаваш смело напред..Това,че си попаднала на някакъв идиот - не означава,че всички ще са такива..След кратко или дълго време ще срещнеш истинското момче..Но това просто няма как да стане изведнъж..

rock101
01-06-2011, 18:43
Към авторката:

Колкото и да не ти се вярва, любовта ще я намериш. ;) Може да отнеме месеци, години ... но и твоето момче ще се намери. Учудващо е, но все още има представители от мъжкия пол, които не са "боклуци" или "простаци", търси! ;)

SeXyMaCka
01-06-2011, 18:44
Мила, идиотите на тоя свят са твърде много за да страдаш за всеки един от тях, който те е наранил. Най - добре се опитай да го забравиш ( колкото и да е трудно ) и не поддържай никакви контакти с него. А ако неможеш, има едно старо помощтно средство - вика му се клин клин избива ;) Желая ти успех и дано скоро срещтнеш момче с което са се чувстваш истински обичана и щастлива.

CR0W
01-06-2011, 19:16
Не го мрази.Бъди му благодарна.Сега предполагам,че си си взела поука и вече ще опознаваш хората по-добре.Някой ден,без да очакваш ще те връхлети истинската любов. :)

fantasy9999
01-06-2011, 20:24
Мерси на всички за подкрепата!

ПП:Почти на 18 съм

kindergarden
01-06-2011, 21:01
Хайде стига глупости.Господ ни наказвал.Всичко си го правим ние.Ти си виновна,че си позволила да останеш заблудена,но нека това ти е за урок и не повтаряш грешката си.Просто бъди по-внимателна другия път :)

Greennight
01-06-2011, 21:17
Живота е гаден и после умираш.

tanch3t093
01-06-2011, 21:47
Защото освен да дава радост и страдание, Господ трябва да ни научи на нещо, нали? Това е просто една житейска ситуация, с която ще се справиш и като погледнеш на нея след време ще разбереш, че те е научила на нещо.
++ И аз мисля по същия начин ...
Просто понякога е по-добре да знаем лошите качества, независимо дали сме го заслужили или не... Просто се учим занапред да знаем да се пазим от такима хора и от грешки!

FromAutumToAshes
01-06-2011, 21:52
Искрено ти съчувствам, ама.. и ние к'во :-o

plushinkaa
01-06-2011, 22:02
Направила си грешка на всеки се случва, човек се учи от грешките си, за напред ще знаеш, че трябва да опознаваш хората по-добре преди да им се довериш. Красивата истинска любов ще я изживееш, имай търпение ! Хубавите неща стават бавно. :wink:

frozendeath
01-07-2011, 00:54
След 16+ вече нещата стоят по различен начин..

'Щото ти си на 16 ли? :lol:

RoSKo0o0
01-07-2011, 09:00
Честито :>

RichardCastle
01-07-2011, 12:16
Все едно чета за себе си, само че аз съм момче. Не се отчайвай, живей и не търси момчето, нека то само да те намери защото тогава ще разбереш, че е Той! :P