PDA

View Full Version : Направо се побърквам



kosmos
01-06-2011, 18:07
Защо никога не ми върви в любовта .. ужас имам чувството , че нигока няма да ми провърви ... другите все им вървии..а толкова много им завидам ..от вътре се изяждам от яд и от ядосване .. и ми писна да чувам само , че свичко с времто си ..!
Аз нямам време ..и немога да седя и да чакам ..имам чувстово че не заслужавам да ми върви ама никак .. Абе май ще съм си сама цял живот ..кфо толкова няма да ми е злее ... :x :x :x

crawler92
01-06-2011, 18:13
Ще намериш подходящото момиче за теб,просто бъди търпелив. :)

nikchity
01-06-2011, 18:16
Спокойноо.. и аз до скоро си мислех така, но ето че и аз срещнах едно момче, което ме прави щастлива :) Най-хубавите неща се случват, когато най-малко ги очакваш ;)

lunichkataaa
01-06-2011, 18:16
Имай търпение. Всичко ще се нареди, трябва само да чакаш и рано или късно и ТОЙ ще се появи.

krispyyy
01-06-2011, 18:17
Не е така!!!! И на мен не ми върви с момчетата, дори и никак, но ми остават приятелите и съм сигурна, че и ти имаш много такива който те подкрепят. Просто затвори очи и си представи хората който найстина са важни за теб (и не говоря за момче, ами за роднини и приятели) и си представяй, че си многоо щастлива, ами ако изведнъж ги няма и никога повече няма да ги видиш? Затова си изживей живота щасливо!!! Помисли ти имаш всичко щом имаш семейство и приятели, не е ли така?! Найстина искам да го направиш за да разбереш колко много хора те обичат!!! :) :) :) Та ако ги нямаше щеше ли да се оправиш сама? :) Повярвай имаш всичко което ти е нужно!!! :) :) :) :)

NeverForget
01-06-2011, 18:17
И аз още не съм срещнал любовта, но не се напрягам много. Когато му дойде времето, ще я срещна.. :)

krispyyy
01-06-2011, 18:20
Искам само да кажа също, че любовта е несамо към момче или момиче, а й към семейството и приятелите.

lolyyy
01-06-2011, 19:25
Като ти е писнало да чуваш че всичко е с времето си намери си занимавка до като любовта те намерии. Поразрови се във фесйсбук намери някой който те кефи даже двама трима и почни да ги зарибяваш ;):P

britzy
01-06-2011, 19:45
Като ти е писнало да чуваш че всичко е с времето си намери си занимавка до като любовта те намерии. Поразрови се във фесйсбук намери някой който те кефи даже двама трима и почни да ги зарибяваш ;):P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: моля те кажи ,че се ебаваш :lol:

ПТ-и аз си мисля така-ама не се виря на всеки.Все някога ще намериш човека-дотогава се занимавай сдруго-то да не е само гаджета :D

Metallica12
01-06-2011, 22:26
Докато чакаш любовта мрънкаш ,че не е дошла,като дойде пък съжаляваш,че те е сполетяла :D Банално е да повтарям другите,но както казаха и теб все някога ще те огрее,не с отчайвай ,а докато я чакаш,поработи малко над правописа,че... :D :D :D

FromAutumToAshes
01-06-2011, 22:29
БОЛНИТЕ ОТ РАК НЯМАТ ВРЕМЕ, ТИ ИМАШ !!! СПРИ ДА МРЪНКАШ ПОДЯВОЛИТЕ !! АМАН ВЕЧЕ :-x