PDA

View Full Version : Някой ще ми даде ли бърз отговор?



fanpire
01-06-2011, 18:39
Еми до сега четох темата за духове а преди това бях гледала филма "Паранормална активност" и искам тази вечер да си оставя фотоапарата включен да записва какво ще стане през ноща.Обаче незнам дали ще може да запише всичко на карта от 4GB и има 1GB вградена памет?И дали няма да му падне батерията ако го оставя включен например от 23:00 до 6:30 сутринта? Знам,че е малко тъпо ама ми е много интересно дали ще стане нещо странно,въпреки,че има малка вероятност. :-D

radeberger
01-06-2011, 19:00
И после ще гледаш филма 7 часа ли? :lol:

Ако го пуснеш на зареждане може ли да снима? Също така виж ако можеш да променяш качеството някъде от настройки. Иначе би трябвало да си пише за колко време ще ти стигне паметта (щом на телефона ми изписва).


ПП: Едва ли нещо ще стане. Най - много да се чуе как се въртиш в леглото. ;)

fanpire
01-06-2011, 19:05
Еми не неможе да снима докато се зарежда.Пробвала съм не става,даже и в опътването пише,че неможе.Но тъй като ще бъде огасена лампата ми е много чудно дали ще се вижда нещо ;D

NeverForget
01-06-2011, 19:22
Надали нещо ще стане.. Това, което си гледал/а и аз съм го гледал. Тия от шоуто просто рекламират тея места, които показват и казват, че ако отидеш там, едва ли не ще видиш духове.. Стар рекламен трик.. Сори ако ти разбих детските мечти :D

fanpire
01-06-2011, 19:25
Не не си :lol: попринцип и аз се надявам нищо да не стане честно казано,но просто ми е интересно и прекалено много се филмирах ;D

Greennight
01-06-2011, 20:44
Paranormal activity е измишльотина,истински дух не може да бъде заснет...

TheInvincible
01-07-2011, 06:20
мдам, не може да бъде заснет, защото духове не съществуват :)

SmilezZz
01-07-2011, 06:33
мдам, не може да бъде заснет, защото духове не съществуват :)+
А и според митовете и легендите - духовете не могат да бъдат заснети..

fanpire
01-07-2011, 15:46
Е да то е ясно,че не могат да се занемат то и тва оставаше.Аз искам просто да видя дали ще стане нещо не обичайно.Например да се завърти стола ми [той е от въртящите] или да стане нещо друго.Пък и нищо да не стане голяма работа все пак ще бъда опитала ;Д Както се казва да ми мине мерака ;д Просто от както гледах филма ми стана много интересно и любпитно.Тази вечер ще побвам.Обаче незнам дали ще стане,защото незнам дали фотоапарата може да прави запис на огасена лампа смисъл така,че да се вижда стаята и мебелите ;дд

zlatit0o
01-07-2011, 17:01
Да кажеш после какво е станало !! :D :D

fanpire
01-07-2011, 17:35
Еми ако се вижда нещо на записа,утре ще го гледам и ще напиша какво е станало,малко ме съмнява да стане нещо ама аз съм длъжна да опитам :-D

babystar
01-08-2011, 22:13
До където стигне батерията :) :)