PDA

View Full Version : софия



yonsaaa
01-06-2011, 19:15
първо добър вечер на всички :) сега съм 10-ти клас ии вече съм решила,че искам да уча в софия без значение в кой университет ии искам да попитам има ли специалност за коята балообразуващите оценки да НЕ са по бг и математика от дипломата ако може някой ако знае да ми каже специалността,университет иии балообразуващите предмеети налии бг ии каква друга мерси предварително

anonymous708973
01-06-2011, 19:21
Невероятно как си избираш какво ще учиш... :?

yonsaaa
01-06-2011, 19:31
еми така си го избирам :)

mrtn
01-06-2011, 21:15
В София има доста университети и все с различни специалности, и различни приемни изпити. Поразрови се малко. :)
Поне кажи имаш ли интерес към нещо, или просто искаш да учиш в София за спорта?

iLovePussyJuice
01-06-2011, 21:57
хахахах
колко типично
не знае к'во иска да учи, ама държи да дойде НА Софията, без значение къде :lol:

после що не харесват хората от провинцията...

не сте добре дощли в нашия град, вашата столица :D

xWandereRx
01-06-2011, 22:19
купи си справочник на университетите или виж в сайтовете им

Nakadah
01-07-2011, 02:48
хахахах
колко типично
не знае к'во иска да учи, ама държи да дойде НА Софията, без значение къде :lol:

после що не харесват хората от провинцията...

не сте добре дощли в нашия град, вашата столица :D

Подкрепям!

ПС: София е град и се пише с главна буква ти ***************** !

Greennight
01-07-2011, 07:15
Първо завърши и реши кво ще учиш и тогава решавай къде!

SmilezZz
01-07-2011, 07:36
А имаш ли някакви интереси ? Какво те влече ?
Какво искаш да работиш,след като завършиш ?
- Иначе си купи някакъв справочник или се "разхождай"
из сайтовете на софийските университети..

П.С - София се пише с главна буква,защото е същ. собствено име..

kalpazanka
01-07-2011, 08:04
Хвани се с биология и химия. Може да се откажеш да следваш. :-D

Защо не поработиш година-две, докато ти се избистри в главата какво точно искаш да правиш с живота си и тогава да се насочиш към това, което ти е интересно, което ще ти потрябва и в практиката, а няма да е лист хартия, който да закачиш в банята като алтернатива на тоалетната хартия? :)

GossipGirl89
01-07-2011, 09:34
Не си избирай на посоки специалност с единствена цел само и само да си в София... Първо седни и помисли какво те влече, с какво ти се занимава занапред, защото целта на студентството е точно такава - учиш това, което ти харесва и с което смяташ да си изкарваш хляба занапред в живота. Е, естествено, има и изключения, които не знаят защо се намират в университета ама те не ми се коментират :) След като решиш с какво ти се занимава се поразрови в сайтовете на различните ВУЗ-ове в София и виж кой от всичките предлага това, което те интересува. Срещу съответната специалност попринцип пише кои са й балообразуващите предмети и с кои се кандидатства

vanch3nceto
01-07-2011, 19:54
хахахах
колко типично
не знае к'во иска да учи, ама държи да дойде НА Софията, без значение къде :lol:

после що не харесват хората от провинцията...

не сте добре дощли в нашия град, вашата столица :D




Пфф и кво като си от София тва че не живеем в столицата (НА Софията) не означава че сте нещо повече от останалите българи (Искам само да ти кажа че в София живеят най-големите боклуци, който крадaт България..) И не се казва ''НА Софията'' а В София, научи се първо да говориш и ,пишеш и после може да си поговорим за провинциалистите. ;)

Nakadah
01-07-2011, 19:59
хахахах
колко типично
не знае к'во иска да учи, ама държи да дойде НА Софията, без значение къде :lol:

после що не харесват хората от провинцията...

не сте добре дощли в нашия град, вашата столица :D




Пфф и кво като си от София тва че не живеем в столицата (НА Софията) не означава че сте нещо повече от останалите българи (Искам само да ти кажа че в София живеят най-големите боклуци, който крадaт България..) И не се казва ''НА Софията'' а В София, научи се първо да говориш и ,пишеш и после може да си поговорим за провинциалистите. ;)

Живеят най големите боклуци, а те от къде са дошли бе? На всеки кретен му е мечтата да живее в София и всеки втори кретен идва в София...

"На Софията" беше подигравка към вас господа....

vanch3nceto
01-07-2011, 20:35
хахахах
колко типично
не знае к'во иска да учи, ама държи да дойде НА Софията, без значение къде :lol:

после що не харесват хората от провинцията...

не сте добре дощли в нашия град, вашата столица :D




Пфф и кво като си от София тва че не живеем в столицата (НА Софията) не означава че сте нещо повече от останалите българи (Искам само да ти кажа че в София живеят най-големите боклуци, който крадaт България..) И не се казва ''НА Софията'' а В София, научи се първо да говориш и ,пишеш и после може да си поговорим за провинциалистите. ;)

Живеят най големите боклуци, а те от къде са дошли бе? На всеки кретен му е мечтата да живее в София и всеки втори кретен идва в София...

"На Софията" беше подигравка към вас господа....


ха-ха-ха ти го каза всеки кретен :)

kindergarden
01-07-2011, 21:26
добре бе Софиянците....
:D

totibsl
01-08-2011, 15:14
хахахах
колко типично
не знае к'во иска да учи, ама държи да дойде НА Софията, без значение къде :lol:

после що не харесват хората от провинцията...

не сте добре дощли в нашия град, вашата столица :D
"нашия" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fuckme
01-08-2011, 15:45
^ само не разбирам какво му е смешното на НАШИЯ ?

Cybershot
01-08-2011, 16:47
Типично селско мислене, да съм в София, няма значение че не знам, че същ. собствено име се пише с главна буква и сигурно 2+3 не знае колко е, ама да отиде в София и да стане Софиянец. Мразя ги такива най-много защото половин София само такива има. (не съм от София!)

Tihon4o
01-08-2011, 22:59
А, и да отиде в София, пак ще си намери хора с подобно мислене, там ги има в изобилие.

TheNewReligion
01-09-2011, 00:57
Схванах. Ти си поредното момиче с мислене на пачавра, обмислящо как да се измъкне от провинциалния си роден град с минимални умствени усилия. И явно си наясно, че и да искаш, не можеш да положиш последните.

Tihon4o
01-09-2011, 08:49
Не й убивай надеждите де! :-D

Greennight
01-09-2011, 09:01
Еми прави сте-най-големите селяндури са в София.Просто,защото само най-простите тъпи селяндури искат да отидат както казаха "НА Софята","НА големио град","НА гъзарията",щото София за 100 години е станала град с население от 70 хиляди до град с население 1,3 милиона :lol: Аз вече всеки 5ти човек,който срещна ми говори меко или на шопски и си личи,че е селски емигрант :lol: Нищо лично,не казвам,че селяните са прости или нещо такова,но просто има рядко тъпи пръчки,дето ако трябва ще живеят в пълна мизерия,но ще живеят "НА Софията"

iLovePussyJuice
01-09-2011, 09:16
айде леванте :lol:
не ми се правете на оборотни :lol:

хвърчащите твърдения си ги заврете там, от където сте излезли (ще се сетите ли от къде? там ви е и мястото) 8-)