PDA

View Full Version : Как да се спасиме от рептилите?



Nam3less3
01-06-2011, 19:58
Всички знаем, че човечеството се управлява от гущерите(рептили) (а който не го знае е заблудена офца), заради това отварям тази тема-молба към СмелотоКебапче(или стария му ник ХрабротоКюфте) с молба, да ни даде инфо как да се предпазим от злите извънземни, които скоро ще ни нападат по света и у нас. Темата е напълно сериозна, как да спрем инвазията на Аннунаките?

01-06-2011, 20:22
Всички знаем, че човечеството се управлява от гущерите(рептили) (а който не го знае е заблудена офца), заради това отварям тази тема-молба към СмелотоКебапче(или стария му ник ХрабротоКюфте) с молба, да ни даде инфо как да се предпазим от злите извънземни, които скоро ще ни нападат по света и у нас. Темата е напълно сериозна, как да спрем инвазията на Аннунаките?

Не виждам защо се е*аваш така и с мен, и с истината?Нестига, чт ти давам готова информация която ти не би намерил ми я и правиш за сеир?
И на всичкото отгоре не си ми написал никка правилно, нито един от 2та случая....

Nam3less3
01-06-2011, 20:30
Всички знаем, че човечеството се управлява от гущерите(рептили) (а който не го знае е заблудена офца), заради това отварям тази тема-молба към СмелотоКебапче(или стария му ник ХрабротоКюфте) с молба, да ни даде инфо как да се предпазим от злите извънземни, които скоро ще ни нападат по света и у нас. Темата е напълно сериозна, как да спрем инвазията на Аннунаките?

Не виждам защо се е*аваш така и с мен, и с истината?Нестига, чт ти давам готова информация която ти не би намерил ми я и правиш за сеир?
И на всичкото отгоре не си ми написал никка правилно, нито един от 2та случая....Е това е шега, но наистина питам какво да правим.

gandalfepi4
01-06-2011, 20:40
YOU TACKLE THEM BITCHES LIKE A REAL MAN!

http://www.youtube.com/watch?v=4SK0cUNMnMM

filmimilmi
01-06-2011, 22:35
@Nam3less3, парадираш твърде много с религиозната си и окултна култура, но не си отваряш Библията достатъчно често.

http://www.secretsbg.com/secretsofearth/earthsecrets.php?num=n8
http://thegreatnews.net/Difficult%20Texts/Gen_6_4.htm

Nam3less3
01-06-2011, 22:39
@Nam3less3, парадираш твърде много с религиозната си и окултна култура, но не си отваряш Библията достатъчно често.

http://thegreatnews.net/Difficult%20Texts/Gen_6_4.htmАми да ти кажа, вярвам в съществуването на лемурийците и атлантите, а извънземните ги свързвам с Орион.

filmimilmi
01-06-2011, 22:43
Редактирах си горното мнение преди отговора ти. Пак ще сложа линка.
http://www.secretsbg.com/secretsofearth/earthsecrets.php?num=n8
Иначе подигравките са глупаво нещо.

Nam3less3
01-06-2011, 22:46
Редактирах си горното мнение преди отговора ти. Пак ще сложа линка.
http://www.secretsbg.com/secretsofearth/earthsecrets.php?num=n8
Иначе подигравките са глупаво нещо.Подигравките са забавно нещо. А тая статия отдавна я четох, конспираторските и мистични текстове са ми на второ място в списъка(след окултно-езотеричните).

filmimilmi
01-06-2011, 23:06
Но гледната ти точка сама по себе си е произволна сред около още 7 милиарда други. :) Няма смисъл да се подиграваш и, ако критикуваш някого, прави го без подигравки.

01-07-2011, 15:47
Еми всички по-извести и велики цивилизации са от тази планета....Която ВЕЧЕ я няма....
Шумерската цивилизация всъщност е създадена много набързо от Елита....Поради заплаха...
А цивилизации като египетската, вавилонската и много други, са всъщност бивша атлантическа...Демек от Атлантида....
Историята е дълга....
А Неймлесс разбирам, че това е сложно за твоя акълчец и не може да го побере твоята капацина....Това не значи да го иронизираш,подиграваш и да осмиваш...Просо не си прави труда да пишеш....

Nam3less3
01-07-2011, 15:52
Еми всички по-извести и велики цивилизации са от тази планета....Която ВЕЧЕ я няма....
Шумерската цивилизация всъщност е създадена много набързо от Елита....Поради заплаха...
А цивилизации като египетската, вавилонската и много други, са всъщност бивша атлантическа...Демек от Атлантида....
Историята е дълга....
А Неймлесс разбирам, че това е сложно за твоя акълчец и не може да го побере твоята капацина....Това не значи да го иронизираш,подиграваш и да осмиваш...Просо не си прави труда да пишеш....Тия конспирацийки за които ми говориш съм ги чел(както и много други неща, за които не си чувал явно) като си бил в началното училище, така че не ми се прави на много умен. Тва младите все си мислят че знаят всичко и са прави. Прочел малко статийки в нета и вече знае всичко, а останалите хора били "простите маси".

01-07-2011, 16:01
Еми всички по-извести и велики цивилизации са от тази планета....Която ВЕЧЕ я няма....
Шумерската цивилизация всъщност е създадена много набързо от Елита....Поради заплаха...
А цивилизации като египетската, вавилонската и много други, са всъщност бивша атлантическа...Демек от Атлантида....
Историята е дълга....
А Неймлесс разбирам, че това е сложно за твоя акълчец и не може да го побере твоята капацина....Това не значи да го иронизираш,подиграваш и да осмиваш...Просо не си прави труда да пишеш....Тия конспирацийки за които ми говориш съм ги чел(както и много други неща, за които не си чувал явно) като си бил в началното училище, така че не ми се прави на много умен. Тва младите все си мислят че знаят всичко и са прави. Прочел малко статийки в нета и вече знае всичко, а останалите хора били "простите маси".

Еми не е така...Просто съдя по коментарите ти...Аз дори и нищожно малкото което зная съм по-близо от теб...Ти, Зипфейл, Мечо и тн ви виждам какво представлявате...
Е земи filmimilmi, Гандалфя...те имат нещо на горния етаж....Но за вас....еми.....
А аз знам, че съм доста простичък....но поне се старая...

Nam3less3
01-07-2011, 16:05
Еми не е така...Просто съдя по коментарите ти...Аз дори и нищожно малкото което зная съм по-близо от теб...Ти, Зипфейл, Мечо и тн ви виждам какво представлявате...
Е земи filmimilmi, Гандалфя...те имат нещо на горния етаж....Но за вас....еми.....
А аз знам, че съм доста простичък....но поне се старая...По-близо си до невежеството да.

01-07-2011, 16:08
Еми не е така...Просто съдя по коментарите ти...Аз дори и нищожно малкото което зная съм по-близо от теб...Ти, Зипфейл, Мечо и тн ви виждам какво представлявате...
Е земи filmimilmi, Гандалфя...те имат нещо на горния етаж....Но за вас....еми.....
А аз знам, че съм доста простичък....но поне се старая...По-близо си до невежеството да.

Евалата....Моли се всичко да падне от небето...Това е ....Бог ще ти даде всичко...Той е фокусник с дива шапка на точки...

Nam3less3
01-07-2011, 16:12
Еми не е така...Просто съдя по коментарите ти...Аз дори и нищожно малкото което зная съм по-близо от теб...Ти, Зипфейл, Мечо и тн ви виждам какво представлявате...
Е земи filmimilmi, Гандалфя...те имат нещо на горния етаж....Но за вас....еми.....
А аз знам, че съм доста простичък....но поне се старая...По-близо си до невежеството да.

Евалата....Моли се всичко да падне от небето...Това е ....Бог ще ти даде всичко...Той е фокусник с дива шапка на точки...Недей да коментираш нещо свързано с религията. Все едно аз да почна да пиша лекции по ядрена физика(и да поясня, нищичко не разбирам от нея).

01-07-2011, 16:15
Еми не е така...Просто съдя по коментарите ти...Аз дори и нищожно малкото което зная съм по-близо от теб...Ти, Зипфейл, Мечо и тн ви виждам какво представлявате...
Е земи filmimilmi, Гандалфя...те имат нещо на горния етаж....Но за вас....еми.....
А аз знам, че съм доста простичък....но поне се старая...По-близо си до невежеството да.

Евалата....Моли се всичко да падне от небето...Това е ....Бог ще ти даде всичко...Той е фокусник с дива шапка на точки...Недей да коментираш нещо свързано с религията. Все едно аз да почна да пиша лекции по ядрена физика(и да поясня, нищичко не разбирам от нея).

Напротив....А и за теб се отнася същото,,,

Nam3less3
01-07-2011, 19:04
http://seeker401.files.wordpress.com/2010/08/reptile-supplies.jpg

Gotta kill 'em all!

01-07-2011, 19:20
Смешен си...

Nam3less3
01-07-2011, 19:25
Смешен си...Ами то това ми е целта :D
Защо не се смееш като съм смешен :D

01-07-2011, 20:21
Смешен си...Ами то това ми е целта :D
Защо не се смееш като съм смешен :D

Под смешен си имам в предвид по скоро жалак...а не буквално смешен...

Nam3less3
01-08-2011, 08:26
Смешен си...Ами то това ми е целта :D
Защо не се смееш като съм смешен :D

Под смешен си имам в предвид по скоро жалак...а не буквално смешен...Ти си жалък, защото плоското ти чувство за хумор е неспособно да се справи с мойте тънки шегички. Или просто не може да се сетиш кво да кажеш.
Писано е "Не съди, за да не бъдеш съден".

01-08-2011, 12:32
Смешен си...Ами то това ми е целта :D
Защо не се смееш като съм смешен :D

Под смешен си имам в предвид по скоро жалак...а не буквално смешен...Ти си жалък, защото плоското ти чувство за хумор е неспособно да се справи с мойте тънки шегички. Или просто не може да се сетиш кво да кажеш.
Писано е "Не съди, за да не бъдеш съден".

Аз не пускам шеги...Защото форума не е за това...Ако под "Нямаш кой знае какво на горния етаж" за шега ли го имаш....Или намекване...? Аз ти го казвам направо...

mech0
01-08-2011, 12:59
Не пускал шегички. :-D Я виж тук своите мнения(за пъстърмата по -точно) просветителю.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=381489&postdays=0&postorder=asc&start=15

01-08-2011, 13:09
Не пускал шегички. :-D Я виж тук своите мнения(за пъстърмата по -точно) просветителю.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=381489&postdays=0&postorder=asc&start=15

Еми същността ми е да съм постояно усмихнат и във филма...Само блеща простотии само да става смях...Много радко(даже почти никога, не съм тъжем)...винаги намирам смешното...И е нормално понякога да покажа същностtа си писмено...А и просто попитах...И не пусkам хумор...А директно..Не намеквам...

NomNomNom
01-08-2011, 17:23
Бау - бау .

JDeel
01-08-2011, 20:34
Пичове, говорите глупости, осъзнайте се :)

01-08-2011, 20:53
Пичове, говорите глупости, осъзнайте се :)

За кое по точно...?

bazingaaaa
01-21-2011, 20:57
Всички знаем, че човечеството се управлява от гущерите(рептили) (а който не го знае е заблудена офца), заради това отварям тази тема-молба към СмелотоКебапче(или стария му ник ХрабротоКюфте) с молба, да ни даде инфо как да се предпазим от злите извънземни, които скоро ще ни нападат по света и у нас. Темата е напълно сериозна, как да спрем инвазията на Аннунаките?


Да не става въпрос на онея дето си комуникираха чрез доларовите банкноти :(

01-21-2011, 22:17
Всички знаем, че човечеството се управлява от гущерите(рептили) (а който не го знае е заблудена офца), заради това отварям тази тема-молба към СмелотоКебапче(или стария му ник ХрабротоКюфте) с молба, да ни даде инфо как да се предпазим от злите извънземни, които скоро ще ни нападат по света и у нас. Темата е напълно сериозна, как да спрем инвазията на Аннунаките?


Да не става въпрос на онея дето си комуникираха чрез доларовите банкноти :(

Кой комуникира с доларови банкноти...?

bazingaaaa
01-22-2011, 06:54
Гущерите...

Nam3less3
01-22-2011, 23:52
На доларовите банкноти верно има разни символи, но това не означава че създателите им са полубогове или общуват с извънземни, там масони илюминати може да са си най-обикновени човешки организации на богаташите. Защо непременно това трябва да е свързано с рептили.

01-23-2011, 13:30
На доларовите банкноти верно има разни символи, но това не означава че създателите им са полубогове или общуват с извънземни, там масони илюминати може да са си най-обикновени човешки организации на богаташите. Защо непременно това трябва да е свързано с рептили.

Еми свързано е!
Да си чувал/виждал червените банкноти(ако знаеш за какво става на въпрос, ще се досетиш какво имам в предвид)...

Gavra
01-24-2011, 14:07
за една цивилизация, в която все още не е открито електричеството, и ти ще си Бог за хората

01-24-2011, 14:35
за една цивилизация, в която все още не е открито електричеството, и ти ще си Бог за хората

Така е...една развита раса идвайки тука става бога на тукашните...и те ги мислят за всеможещи...ето едно просто обяснение за боговете...примерно...което е много по-вероятно от Единствения Бог дето не е нищо, а може всичко...тъпо...

Gavra
01-24-2011, 14:40
И историята също се повтаря - едно време хората са вярвали в тези много "развити" същества и са ги наричали богове, но после дошли хитрягите и осквернили тези вярвания, защото давали сила на всички хора. Средновековните "медии" премахнали езичеството и установили един въздесъщ Бог, за да имат контрол над всички.

Това не означава, че наистина няма някое още по-развито същество, напр. за нас богове са същества, които живеят по 1000 години и владеят всички стихии. За тях богове са същества, които живеят освен в материалния, и в духовния свят. Те пък са подвластни на още по-силни владетели, които имат контрол над още повече неща... и веригата расте.

ZipFail
01-24-2011, 14:43
Абсолютно вярно, и върха на пирамидата стои ВСЧ..

01-24-2011, 15:08
И историята също се повтаря - едно време хората са вярвали в тези много "развити" същества и са ги наричали богове, но после дошли хитрягите и осквернили тези вярвания, защото давали сила на всички хора. Средновековните "медии" премахнали езичеството и установили един въздесъщ Бог, за да имат контрол над всички.

Това не означава, че наистина няма някое още по-развито същество, напр. за нас богове са същества, които живеят по 1000 години и владеят всички стихии. За тях богове са същества, които живеят освен в материалния, и в духовния свят. Те пък са подвластни на още по-силни владетели, които имат контрол над още повече неща... и веригата расте.

Ето един човек, който знае за какво става на въпрос...
По-способните са богове на по-неспособните...нормално

Azariel
01-27-2011, 14:41
Да ги хванем, сготвим. А след това да се пожалим и да ги изядем дори и да не са много вкусни. Все пак тая земя има нужда от спасяване. :D :D :D :D :D :D .Така също ще решим проблема със световния глад. :razz: :razz: :razz: :razz:
Рептилите на манджа.

Gavra
01-27-2011, 14:48
Трябва да се обадим на Steve Erwin, ловеца на рептили! След като направи толкова много предавания за слабите места на гущерите, какво мислите че му изкроиха? Убиха го, mate! Той е нашият Иисус! Saint Steve Erwin, гущер-кечъра, само той знаеше тайната. Гледайте фимите му и му се молете всяка нощ за да ви пази от Свръхинтелигентния Гущер!

http://www.webwombat.com.au/spotlight/images/steve-irwin-dead.jpg

Azariel
01-27-2011, 14:59
Като започна да ги избивам ще се опарича от продажба на кожени изделия. :D :D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8) 8)

01-27-2011, 16:06
Трябва да се обадим на Steve Erwin, ловеца на рептили! След като направи толкова много предавания за слабите места на гущерите, какво мислите че му изкроиха? Убиха го, mate! Той е нашият Иисус! Saint Steve Erwin, гущер-кечъра, само той знаеше тайната. Гледайте фимите му и му се молете всяка нощ за да ви пази от Свръхинтелигентния Гущер!

http://www.webwombat.com.au/spotlight/images/steve-irwin-dead.jpg

Знаеш ли, че не съм се замислял над това...и звучи доста интересно 8-)

NomNomNom
01-27-2011, 17:54
Хайде сега някой да ми обясни за влечугите. Или както предпочитате да ги наричате - рептили.
Кои са , какви са, как са достигнали до това ниво.
И защо, по дяволите, допускате , че те имат съзнание и някаква мощ.

Не съм чела, не съм гуугълвала, слушам.

Въпроса ми е предимно към Кюфтето, той явно подкрепя тази теория.

Azariel
01-27-2011, 17:54
А замислял ли си се че от зъбите на рептилите стават яки совинири :D :D :D

Azariel
01-27-2011, 18:03
Търсиш разумно обяснение от неразумен човек. Или каквото и да е обяснение ти върши работа.

NomNomNom
01-27-2011, 18:08
Търсиш разумно обяснение от неразумен човек. Или каквото и да е обяснение ти върши работа.
Искам да чуя /прочета .

ZipFail
01-27-2011, 18:23
Питал съм го поне 5 пъти, единствения отговор който ще получиш е че 'не може така да качаш наготово, то истината трябва да я откриеш сама'.

NomNomNom
01-27-2011, 18:42
Питал съм го поне 5 пъти, единствения отговор който ще получиш е че 'не може така да качаш наготово, то истината трябва да я откриеш сама'.
Ние, жените, като по-тъпички имаме нужда да ни го дадът сдъвкано.
Дано това мине ^^ .

filmimilmi
01-27-2011, 19:53
^ Бих ти сдъвкал историята по-късно, но сега нямам време. Иначе само ще оставя един линк, така че да не го забравя, когато му дойде времето по-късно понеже е интересен. :)
Само погледнете, Обама изпуска един доста интересен факт. След 1-та минута чуйте много добре какво казва!
http://www.youtube.com/watch?v=83WcvXW12NE

ZipFail
01-27-2011, 20:01
Е и ?

http://www.crystalinks.com/reptilianbrain.html

Auriss
01-27-2011, 20:04
http://www.crystalinks.com/reptilianbrain.html

:)

А иначе до Nom - каза че се занимаваш с любителска психоанализа и прочие.

http://www.davidicke.com/

Извади си сама изводите - виж какво говори ,какво цели. Какви изразни средства използва....

Плюс това ,тази мода по тези неща в западния свят започна с излъчването на ето този сериал : http://vplay.ro/serials/browse.do?sid=50
Регистрацията е безплатна - направи си и гледай ако искаш :).

Мисълта ми е ,че Visitors послужи като катализатор за подобни идеи ,които преди години бяха подминавани с присмех.
А сега плитките умове гледа, ровят в нета ,хващат се на кукичката на Ике и ....

Ще го оставя сам да ти обясни кьофтьо ,тъй като съм напълно съгласен с Azariel

ПП: Zip ме е преварил с линка :D

01-29-2011, 18:10
Хммм...това за Обама...май леко се издаде...Е той сега се очаква да разкрие, че има връзки с извънземи...в смисъл кани се, но кога ще го направи...

Иначе за рептилите....Еми Ном, ще дам много кратко обяснение...
Рептилите...това са раса извънземни с влечугоподобни черти, с голям капацитет в акъла.Спецялизирани са в контрола и манипулацията като цяло...Търгуват с роби...и техни работници са Сивите...Аннунаките(които са доста в близост с нас) са рептили...те са създателите на живота на Земята и контрола му...
Мисля, че това е най-кратното полу-обяснение от което да добиеш представа...
А иначе знаеш структората на ДНК...Това не е случайно...замисли се какво общо има с влчугите...

ZipFail
01-29-2011, 21:14
И смисъла е огромен една свръхнапреднала технологично цивилизация да се крие под земята и да си играе задкулисни игрички..това е все едно човечеството да решим да поробим мравките. Логиката ти е желязна ;-)

NomNomNom
01-29-2011, 21:18
^^ Аз бих си играла задкулисни игрички , но рептилите със сигурност не са с толкова западнало съзнание.

Мерси за линковете , сега тъкмо ровичкам по темата.

01-29-2011, 23:21
И смисъла е огромен една свръхнапреднала технологично цивилизация да се крие под земята и да си играе задкулисни игрички..това е все едно човечеството да решим да поробим мравките. Логиката ти е желязна ;-)

Ти прочете ли "търгуват с роби"...а и всъщност отчасти е било просто експеримент...пък и в момента Елита го няма...те не биха се занимавали така с нас...Изоставените са тези които ни контролират...те са един вид като общите работници на тяхната раса..