PDA

View Full Version : Побеляване...



PLEYGIRL
01-06-2011, 22:27
Възможно ли е човек на независимо каква възраст на побелее изцяло .... от страх????

rns92
01-07-2011, 01:38
Познавам човек, който само за 2 години побеля напълно. Беше шофьор на тир и катастрофира, а е карал много скъпа стока. Началниците му го съдиха и човека от притеснение побеля. Другият случай е първият ми братовчед. Майка му (моя стринка) почина когато беше на 17. Той след известно време побеля, но не напълно. Косата му е прошарена доста.

SmilezZz
01-07-2011, 07:40
Да,възможно е..
Дори още на тийн възраст..

twilightkid
01-07-2011, 20:50
Да, на нервна почва се гради това "побеляване"..
Имам приятелки, загубили своите родители и побеляха ИЗЦЯЛО след раздялата с тях.. Първо беше само косъмчета, после цели кичури коса и най - накрая цялата.. Това се гради на притеснение, нерви, потискане на емоции и т.н.

LipSy
01-07-2011, 20:52
Ами възможно е дори и като тийнейджър да започне побеляването. Зависи от стреса.

PLEYGIRL
01-07-2011, 21:19
Неприятно е ,но започвам да побелявам... и незнам защо.. не съм сигурна дали е от страх или стрес, но мисля ,че не е много нормално... сега съм на 15 , а първите ми бели косъмчета се появиха преди две или три години... каносвам се ,но си губя естествения цвят.... :smt090 :smt090 :smt090

Mrrdastre
01-07-2011, 22:28
Да, на нервна почва се гради това "побеляване"..
Имам приятелки, загубили своите родители и побеляха ИЗЦЯЛО след раздялата с тях.. Първо беше само косъмчета, после цели кичури коса и най - накрая цялата.. Това се гради на притеснение, нерви, потискане на емоции и т.н.

Съгласен съм с теб но също така..това може да се получи и от много силен моментен страх...