PDA

View Full Version : 90 дневна диета, а после какво?



AudreyH
01-07-2011, 04:36
Въпросът ми е към тези, които вече са я завършили. След нея качихте ли килограми? Възможно ли е старите килограми да се възвърнат, че и да кача още? Какво да направя, за да запазя килограмите си след завършването на диетата?

FuckingFreak
01-07-2011, 06:16
Според мен не е възможно или пък ще качиш много много малко от това което си била преди. За 90 дни (3 месеца) ти отслабваш бавно, по здравословен режим и не натоварваш организма с гладуване. Това не е като да си 1-2 седмици на вода и после "ама защо пак съм дебела?" ..

shell
01-07-2011, 20:56
Не съм пробвала тази диета,въпреки че мисля в скоро време да я почна,но съм почти сигурна,че ако спортеваш по време на диетата и продължиш и след нея няма да си възвърнеш свалените килограми :)

mimencety9009
01-08-2011, 05:00
първия път когато я завърших почнах да ям каквото ми падне т.е. не се ограничавах и качих почти всичко което сам свалила с диетата
втория път след заваршването и се ограничавам не ям вафли и шоколади всеки ден, максимум 2 3 пъти в седмицата по нещо сладко не ям хляб и нищо тестяно,в много редки случаи си позволявам да ям тестени неща но естествено за всяка диета или разделно хранене е много важно спортуването аз нямам време да бягам и за това през вечер ходя на фитнеса до нас там бягам на пътеката въртя малко колело и това е общо взето :grin: :grin: :grin: :P