PDA

View Full Version : Мноого ме е срам..Помогнете



gigiii
01-07-2011, 08:07
Здравейте ..имам 1 проблем и искам помощ от вас
Как мога да проверя в кой саитове съм влизала преди 1 сед.или 10 дена.
Приятеля ми беше у нас и ,искаше да позлва компютъра а аз му казах ,че е изключен,а той бил включен а аз не бях затворила teenproblem.net и бях в раздел секс отдолу си спомням че имаше някаква тема и до къто ме е нямало в стаята ако е видял :( не помня и каква беше темата и многооо ме е срам.Ако може да ми помогнете за да видя какво точно е прочел,знам датата коя беше и ще се ориентирам.Моля помогнете ми

SmilezZz
01-07-2011, 08:16
И какво като е видял някакви теми в раздел "Секс".. ??

gigiii
01-07-2011, 08:33
Емии нз то имаше определена тема ,която бях чела :lol: :lol: :lol:

SmilezZz
01-07-2011, 08:36
Е,голяма работа..
Той пък сякаш въобще не чете такива неща.. :lol:

dimitar_ak
01-07-2011, 08:41
Писал съм не веднъж по темата. Компютъра и профилите във форуми, фейсбук, скайп са лично пространство. Ровенето е недопустимо.

lmao
01-07-2011, 09:11
ctrl+H

gigiii
01-07-2011, 10:05
Благодаря виии :grin:

Ermic
01-07-2011, 12:21
Благодаря виии :grin:
you are back :grin:

Hunter116
01-07-2011, 12:48
Като за начало кажи какъв броузер използваш.
При Mozilla Firefox отиваш на:history(намира се горе в лентата на програмата), после цъкаш на show all history и ти излизат всички сайтове, които си посещавала.

Sexer
01-07-2011, 18:30
Като за начало кажи какъв броузер използваш.
При Mozilla Firefox отиваш на:history(намира се горе в лентата на програмата), после цъкаш на show all history и ти излизат всички сайтове, които си посещавала.

:razz:

K_O_L_E_V
01-07-2011, 19:44
Писал съм не веднъж по темата. Компютъра и профилите във форуми, фейсбук, скайп са лично пространство. Ровенето е недопустимо.

GSM разговорите също са лично нещо, но биват подслушвани без никакви основателни причини. :)

doomkillerr
01-08-2011, 10:07
Писал съм не веднъж по темата. Компютъра и профилите във форуми, фейсбук, скайп са лично пространство. Ровенето е недопустимо.

GSM разговорите също са лично нещо, но биват подслушвани без никакви основателни причини. :)

Все пак си зависи и кой слуша - нали така?

П.С. - В цял свят се подслушват разговори, най-вече от службите за сигурност, което мен изобщо не ме притеснява! Да може да нарушава демократичните ни права, но все пак е с цел осигуряване на друго наше важно право - правото на сигурност! :)

GregoryHouse
01-08-2011, 14:05
Писал съм не веднъж по темата. Компютъра и профилите във форуми, фейсбук, скайп са лично пространство. Ровенето е недопустимо.

GSM разговорите също са лично нещо, но биват подслушвани без никакви основателни причини. :)

Все пак си зависи и кой слуша - нали така?

П.С. - В цял свят се подслушват разговори, най-вече от службите за сигурност, което мен изобщо не ме притеснява! Да може да нарушава демократичните ни права, но все пак е с цел осигуряване на друго наше важно право - правото на сигурност! :)

Рядко се използва точно за това, ама карай. Повече за шантажи и шпионаж. Което е със цел облагодетелстване на определени хора.

MaGuSs
01-09-2011, 21:26
Писал съм не веднъж по темата. Компютъра и профилите във форуми, фейсбук, скайп са лично пространство. Ровенето е недопустимо.

GSM разговорите също са лично нещо, но биват подслушвани без никакви основателни причини. :)

Все пак си зависи и кой слуша - нали така?

П.С. - В цял свят се подслушват разговори, най-вече от службите за сигурност, което мен изобщо не ме притеснява! Да може да нарушава демократичните ни права, но все пак е с цел осигуряване на друго наше важно право - правото на сигурност! :)

Рядко се използва точно за това, ама карай. Повече за шантажи и шпионаж. Което е със цел облагодетелстване на определени хора.

А онези педераси дет звънят и дрънкат некви глупости ,да отида да им купя карта за 5 лв или там 20лв. и се в гъз на кой си оператор ,та кат почна да ги псувам няма спиране и те вземат ,че сами затварят... :)

Колко съм се смял на такива и съм ги юркал... малее нямате си на представа :D:D:D

L0ST
01-09-2011, 23:12
В цивилизованите страни наистина има национални програми за подслушване, но общо взето там всичко си минава през системите им и се филтрират определени използвани думи, изрази и т.н. . В България такова нещо няма, както каза момчето над мен, тук се използва за шантажи, шпионажи, евентуално и изнудвания в последствие.