PDA

View Full Version : Какво да правя?



simba5
01-07-2011, 08:27
Напоследък съм потънала в спомени. Преместих се преди 2 год в друго училище, защото в предишното ми имаше по-отворени момчета/момичета. Бяха с по-хулиганско поведение и по-лоши. Исках някои по-кротки и дисциплинирани. Но днес аз разсъждавам по коренно различен начин. Искам си предишните. Намекнах на мама, че искам да се върна в предишното. Тя ми отвърна, че съм искала да се върна на ,,усраните круши". А аз искам да стана лоша. Кажете, какво да правя.

mrtn
01-07-2011, 09:04
Искаш да станеш лоша? :lol:
Какво да направиш? Послушай майка си и се запознай с нови хора, с които ще правите нормални неща.

CR0W
01-07-2011, 15:53
Оуу...BAD GIRL.Не зависи от обкражението ти каква ще си ТИ.Можеш да бъдеш такаква,каквато поискаш.Ако искаш да си bad girl бъди.На другите около теб може да им хареса и да спрът да бъдат мамини синчета.

britzy
01-07-2011, 16:08
5ти клас? :lol: :lol:

Повярвай ми за твое добро е-искала да е лоша ахахахахахахахахахахахаха хаха.........ахахахаха.

Искаш пак да се върнеш при кретените и като дойде време за матури/изпити ти да се вайкаш просто защото си била лошо момиче и за да се харесаш на тея "предните" си си изградила непукиски и пропадняшки имидж аахахахахахахах

radeberger
01-07-2011, 17:22
"Искам да стана лоша."


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Нямам какво повече да кажа.

Просто ти пожелавам по-бързо да ти дойде акъла.

karbina
01-10-2011, 15:05
здравеите, на вси4ки нов съм и вапроса ми няма да е по темата за което от сега се извинявам.ето го и въпроса: много искам да си хвана гадже, запознах се с едно моми4е ,което е 96та година и се уговорихме да по4атим във 4ата на феисбук .добре но когато запо4нах да обяснвам кои сам и какво искам да и намекна, тя се дръпна и аз и казах ,4е ако 6те се инати , то аз съм по голям инта от нея . кайете ми как да подходя за следва6тия път , кви гре6ки да не допускам и да се опитам да я сваля от първия път . 8-[ :razz:

Tihon4o
01-10-2011, 15:20
GOOD GIRLS GONE BAD!!! :lol:
"А аз искам да стана лоша." :D

Можеш да си лоша и в сегашното си училище! 8-)

GirlYyYXD
01-10-2011, 17:26
GOOD GIRLS GONE BAD!!! :lol:
"А аз искам да стана лоша." :D

Можеш да си лоша и в сегашното си училище! 8-)

Не си правете шегички вече :D Момичето има нужда от помощ и добър съвет.Ми моят съвет е...Не бъди лоша,защото не знаеш кво те чака... :-D

jeezloxxy
01-10-2011, 19:15
здравеите, на вси4ки нов съм и вапроса ми няма да е по темата за което от сега се извинявам.ето го и въпроса: много искам да си хвана гадже, запознах се с едно моми4е ,което е 96та година и се уговорихме да по4атим във 4ата на феисбук .добре но когато запо4нах да обяснвам кои сам и какво искам да и намекна, тя се дръпна и аз и казах ,4е ако 6те се инати , то аз съм по голям инта от нея . кайете ми как да подходя за следва6тия път , кви гре6ки да не допускам и да се опитам да я сваля от първия път . 8-[ :razz:


Дефинирай "кой съм и какво искам да й намекна".
Научи се на буквите "ч","й" и "щ".

Относно въпросът-не ти препоръчвам да се върнеш.Въпреки че е напълно разбираемо да изпитваш носталгия към миналото училище,в този случай само ще ти навреди.Продължавай си ученето,а бъди лоша по-късно :D :D .

Tihon4o
01-10-2011, 19:32
Лошите винаги губят! Например, днес си с психични отклонения и огледалото те обсипва с комплименти, а на другия ден копелето ти говори за някаква Снежанка! А после трябва да правиш отровни бисквитки Орео и да ходиш пеша от София до Пловдив.. Не, не искаш това. На добрите им е лесно. Те са заобиколени от принцове и принцеси, тикви-каляска B4 и всякакви модерни возила, за които лошите само могат да си мечтаят. Не избирай тъмната страна, дори да ти предлага бисквитки, защото ще свършиш като Дарт Вейдър! Избери доброто, бъди неособено умна принцеса, с дълга километър руса коса, която да мяткаш насам-натам. Пък и ако си късметлийка, ще сполучиш на фея-кръстница! Или на Джин!

Их, разлигавих се.



:lol:

karbina
01-11-2011, 14:41
ок. ами искам да хвана тва маце за гадже , но незнам как да подходя правилно .това е в смисъла на въпроса ми :- P :- & помогнете ми възможно най бързо. благодаря предварително. :)

GirlYyYXD
01-15-2011, 07:23
Лошите винаги губят! Например, днес си с психични отклонения и огледалото те обсипва с комплименти, а на другия ден копелето ти говори за някаква Снежанка! А после трябва да правиш отровни бисквитки Орео и да ходиш пеша от София до Пловдив.. Не, не искаш това. На добрите им е лесно. Те са заобиколени от принцове и принцеси, тикви-каляска B4 и всякакви модерни возила, за които лошите само могат да си мечтаят. Не избирай тъмната страна, дори да ти предлага бисквитки, защото ще свършиш като Дарт Вейдър! Избери доброто, бъди неособено умна принцеса, с дълга километър руса коса, която да мяткаш насам-натам. Пък и ако си късметлийка, ще сполучиш на фея-кръстница! Или на Джин!

Их, разлигавих се.



:lol:


Лелиииии,човек,съсипа ме! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

SmilezZz
01-15-2011, 07:26
И какво ще стане - като станеш лоша ?
Въобще как може да си помислиш такова нещо,а и
наистина както казаха - "добрите рано или късно
побеждават"..Лошите винаги губят - ако искаш и ти
да губиш - давай,бъди лошата..
- Но знай,че това въобще не е хубаво.. :?

Божее,накъде отива света ? :?

NeloGiChNa
01-15-2011, 07:40
Абе вероятно на момичето му е писнало да е сред зубъри...Ама не се прави така лоша се става с времето...Не можеш да станеш една сутрин и да кажеш от днес вече съм лоша-НЯМА такива работи! :(

Deynna
01-15-2011, 17:18
Ами някое междучасие покажи на кроткия клас колко е забавно да си лош и да "стъпчеш" законите! Ако те са съвременни деца ще видят че е по-интересно отколкото да си седиш вкъщи и да учиш! Не казвам да сте лоши в час , точно обратното в час бъдете кротки и добри, но не и прекалено (показвайте "маймуните" в себе си от време на време), а през междучасията бъдете по буйни.Това е и с моя клас. А ако децата не те разберат. научи къде живеят, викни ги някой път, дай им по един маркер/спрей и и дете да се тагвате някъде.Същото би могло да се случи и ако организираш или отидете на някой щур купон. В началото ще са свити но после ги подкани да се присъединят и ще стане. Повярвай