PDA

View Full Version : Мнение за душ гел Dolce&Gabbana



HoKKurT
01-07-2011, 12:00
Някой ползвал ли е такъв душ гел? Става въпрос за мъжкия. Гледам има няколко варианта. Като цяло ме интересуват струват ли си, защото с доставката лягат някъде 40лв. С какво се различават от другите душ гелове като моя например Нивеа Силвър Протект, който струва 5лв :D. В тия сайтове пише там до колко пъти повече време им издържала миризмата, ама ако тръгна да им вярвам...

И като цяло ако някой е ползвал да каже дали му е харесала миризмата им. Знам че точно това е строго индивидуално и на всеки му харесват различни аромати, но пак ще е по-добре някой да каже нещо, отколкото съвсем на сляпо да го поръчвам.

bloodyF
01-07-2011, 20:34
за 40 лева ....дай още 30 и си купи парфюм..

Minerva
01-07-2011, 21:00
Нали се сещаш, че няма да има никаква разлика. Добре, може да прави хубава пяна и ще мирише яко, ама за 40 лева... айде нема нужда.
Сега да не кажеш, че ти говоря празни приказки, ползвала съм и парфюмни гелове за душ и от обикновените -все тая си е. След като се облечеш нищо не се усеща. Инвестирай в парфюм и се къпи с каквото намериш :D Важното е да се къпеш :-D

nymphadora
01-08-2011, 07:53
40 лв за душ гел?! :shock: :shock:

Tiin
01-08-2011, 08:42
Ами не знам за какви парфюми на Долче и Габана говорите за 70лв...Един оригинален е над 100лв...

MissNothing
01-08-2011, 09:15
Нямам идея, но 40 лв не са ли "малко" множко за душ гел? Аз като знам, че на 3 кпания мога да изхабя един 8-) ... но ти си решаваш. И все пак предполагам миризмата им ще е по-трайна.

HoKKurT
01-08-2011, 09:36
Парфюми си имам тамън 4 :D

Това което ме притеснява на първо място е, че осен ще се изръся 40лв, пък представете си че се окаже някакъв траен и не ми хареса аромата, кво ще го правя тогава и аз не знам :D

Иначе според мен един такъв душ гел би бил по-практичен през лятото, тъй като от жегата тогава започва да ме сърби понякога мястото където се пръскам с парфюма си, пък искам да си мириша на хубаво.

И накрая, душ гела съм решил да го сменя по здравословни съображения. И това се чудя, да не се влоши още повече с този?

j_adore2
01-08-2011, 09:53
Има душ гел на Пако Рабан и миризмата е само в банята като изляза и се облека вече нищо не е останало,но пък лосиона държи 2-3 часа,така че по - добре си вземи лосион :)

zlatit0o
01-08-2011, 10:15
40лв. :shock: ще ме е жал да гледам как се стича в канала :D

Minerva
01-08-2011, 13:13
Нямаше нужда от толко подробни обяснения защо ти е :D
Ама като ти е "Здравословен" проблема винаги можеш да идеш в аптеката да си вземеш медицински гел за душ. Производители колкото искаш.
И не очаквай след като излезеш от банята някой да подуши с какво си се къпал - независимо от марката.

HoKKurT
01-08-2011, 14:33
Добре, щом е too much information, редактирах си поста, въпреки че по здравословни съображения е доста общо, но няма значение :D

Тези медицински душ гелове поне що годе миришат ли на хубаво?
И след като вече си редактирах поста, а ти си една от малкото които са го прочели в предния му вид, какъв медицински душ гел трябва да си взема според теб?

anonymous708973
01-08-2011, 15:56
Егати, аз дори от Ейвън не си взимам тия изкушаващите с лимони, джинджифили, канели и прочее, щото знам, че след 1 час няма да миришат хич, а ти ми говориш за 40 лв. Я се вземи в ръце!

justonegirl123
01-08-2011, 17:39
Издържала миризмата..Нека си издърва..То нали знаете,че се плаща за марката. :)

HoKKurT
01-08-2011, 17:47
Егати, аз дори от Ейвън не си взимам тия изкушаващите с лимони, джинджифили, канели и прочее, щото знам, че след 1 час няма да миришат хич, а ти ми говориш за 40 лв. Я се вземи в ръце!

А според теб колко би издържал един парфюм за 40лв??
Като се има предвид, че на душ гела това няма да му е основната цел(да мирише цял ден като парфюм), според мен след час-два ако се усеща пак ще е добре.
Ще изчакам още малко да видя как ще се развие темата и накрая може да се реша на сляпо да го взема, освен ако не се насоча към някой медицински.

anonymous708973
01-08-2011, 18:08
Егати, аз дори от Ейвън не си взимам тия изкушаващите с лимони, джинджифили, канели и прочее, щото знам, че след 1 час няма да миришат хич, а ти ми говориш за 40 лв. Я се вземи в ръце!

А според теб колко би издържал един парфюм за 40лв??
Като се има предвид, че на душ гела това няма да му е основната цел(да мирише цял ден като парфюм), според мен след час-два ако се усеща пак ще е добре.
Ще изчакам още малко да видя как ще се развие темата и накрая може да се реша на сляпо да го взема, освен ако не се насоча към някой медицински.

Мисля, че не се разбрахме. Не говорих за парфюм.
Според мен е безсмислено да се дават 40 лв за душ-гел. Купи си нормален, не знам защо държиш да се къпеш с Долче и Габана, при положение, че по нищо не се различават от обикновените.
Иначе парфюмите ми са хубави и държат много, ако има някаква връзка.

LipSy
01-08-2011, 18:16
Въобще няма смисъл да даваш 40лв. за този душ-гел само защото е на D&G. По-добре един парфюм си вземи или...и аз не знам, но за душ-гел толкова пари...просто няма смисъл!

HoKKurT
01-08-2011, 18:21
Мисля, че не се разбрахме. Не говорих за парфюм.
Според мен е безсмислено да се дават 40 лв за душ-гел. Купи си нормален, не знам защо държиш да се къпеш с Долче и Габана, при положение, че по нищо не се различават от обикновените.
Иначе парфюмите ми са хубави и държат много, ако има някаква връзка

Ми да ти кажа чета ти поста и пак не мога да разбера точно какво казваш :D
Доколкото вникнах в коментара ти(предишния), искаш да кажеш за кво да давам 40лв, като след 1 час няма да се усеща. И аз те питам - един парфюм на същата стойност като душ гела- 40лв, колко би издържал. И ще ти кажа, единия от парфюмите ми струва 30лв и спирам до го усещам след някъде час и половина - два.
И затова казвам, че ако душ гела от 40лв се усеща 1 час след като съм се изкъпал, пак ще е добре.
И още нещо, с този душ гел не съм решил да ударя кьоравато и да си мисля че за 40лв хем ще се къпя, хем ще мириша хубаво цял ден. Просто лятото започва да ме дразни кожата като ползвам много парфюми, а също така и по (здравословни съображения :D ) искам да сменя сегашния си душ гел и попаднах на тези.

ПС: Какви парфюми използваш, че държат дълго? Ако са маркови, няма смисъл да казваш, те са ясни че държат по-много :D

FuckingFreak
01-08-2011, 20:02
^ А аз защо ли съм попадала на парфюми от типа на 5-15 лева и ми държат ужасно много. Това че ще дадеш 100 лева не е гаранция колко траен ще бъде ароматът му. Това, че не си попадал на някой до 30 лева с хубав и дълготраен аромат не значи че няма, отиди в някой парфюмериен магазин и направо ти гарантирам, че 5 от 10, които магазинерката ти предложи (условието е под 30 лева) ще бъдат точно такива..

HoKKurT
01-08-2011, 20:19
^ А аз защо ли съм попадала на парфюми от типа на 5-15 лева и ми държат ужасно много.

Ми не знам, lucky girl i guess :D


Това че ще дадеш 100 лева не е гаранция колко траен ще бъде ароматът му.

Не, гаранция е, освен ако тия 100лв не ги дадеш на някой циганин на улицата, който ти предлага от "гепаните" парфюми. Ако си го купиш от парфюмерия, ще е истински=ще трае много.


отиди в някой парфюмериен магазин и направо ти гарантирам, че 5 от 10, които магазинерката ти предложи (условието е под 30 лева) ще бъдат точно такива..

А според теб досега от къде съм ги купувал моите, от хранителния магазин или от аптеката ли??
Кажи кой точно мъжки парфюм за или под 30лв е траен, пък да ида да си взема.
И впечатлението за трайността не е само от моя парфюм. За Коледа подарих на майка ми парфюм за 29лв на Авон, страхотен аромат, но издържа не повече от час.

ЩЕ ПОМОЛЯ ОТ ТУК НАТАТЪК КОМЕНТАРИ САМО ПО ТЕМАТА, ТЪЙ КАТО ВЕЧЕ СТАНАХА 2 СТРАНИЦИ, А КОМЕНТАРИТЕ ПО ТЕМАТА СА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 5.

TheNewReligion
01-09-2011, 01:08
Този душ-гел съдържа ДНК от Доменико Долче и Стефано Габана. Ако започнеш да се съсухряш, превръщайки се в гологлав хомосексуалист, не се плаши.