PDA

View Full Version : Физически невъзможно лесни пари?!



Gavra
01-07-2011, 13:03
В гладните студентски дни в чужбина прекарах цяла нощ в търсене на алтернативни низшоплатени пачкоизкарвачи. За жалкост, всичките сайтове, на които попадах, бяха миризливи фалшификации.

Търсех основно да спечеля от тъпите американци, които заплащат солидни суми за анкетни проучвания, които попълваш. Само дето, естествено, единствено могъщите американци могат да бъдат облагородени, защото заплащане се предлага само в рамките на Империята.

След часове в Интернет попаднах на форум, в който възхваляваха един от малкото честни и заплащащи по цял свят PTC (pay to click) сайтове. Най-накрая и аз ударих на еврейско злато. Сайтът наскоро чукна 30 милиона изплатени долара.

Не знам откъде да започна с възхвали... Дали с това, че откритието на този сайт се докосва до откриването на безкрайното изобилие или че... да печелиш от вкъщи без да си вложил нищо друго, нито пари, нито труд... освен 2 минути на ден, за да цъкнеш на 4 рекламки и да изчакаш.

Изобилие, опростеност и благородност са най-точните думи, с които мога да облеча neobux. Тук няма никаква конкуренция. Хората се избиват да канят и да споделят стратегиите си един с друг, за да увеличат взаимно приходите си. Видях хора, които са се застояли не повече от половин година, които прибират по 10-20 долара ДНЕВНО.

В началото не знаех точно какво да мисля за сайта. Всичко беше прекалено опростено, изчистено и ясно. Кликнах на 4 реклами и спечелих 4 цента. Сега... Повечето хора се отказват когато чуят, че се клика за някакви мизерни стотинки.

Така е в началото. Но моля, следете това, което говоря. Вие не давате НИКАКВИ пари а печелите от нищото! И очаквате от мързеливи напъни и няколко клика да правите пирамиди от кеш? Първите 2 седмици ще се наложи да кликате само, за да можете да си позволите първия пакет от 3 реферали (или както аз им казвам - роби).

Йерархията или по-скоро механизмът, по който работи neobux е толкова прост, че ще го схване и петокласник. ИЗИСКВА СЕ ЕДИНСТВЕНО П О С Т О Я Н С Т В О.

Наистина, в началото трябва да кликате около две седмици, за да набавите нужните центове, с които да си купите реферали. Това са други потребители на сайта, чиито приходи от кликове на реклами се добавят и към вашето богатство.

Три реферала струват 66 цента. Преди бяха 75, но благодарение на свръхразвиващият се сайт и несметното богатство и просперитет, хората стават все по-милостиви и благородни. Съществуват и други пакети с реферали - по 3, по 5, 10, 20, 30, 100 и т.н.

Вие ги наемате за срок от 1 месец и те служат, за да ви кликат. Тук моля да се отбележи, че не са ви роби! Вие не ги ощетавате с абсолютно нищо. Просто когато те цъкнат на реклама, това ви се отчита и на вас! Не е ли пичовско?

Е, отчита се делнато на две, т.е. ще взимате по половин цент от една кликната от реферал реклама, но това не бива да ви тревожи. По-нататък можете да закупите със заработените пари специални пакети, които удвояват печалбите ви.

Разбира се, вие трябва да се грижите и да наблюдявате активността на рефералите си. Мързеливите, които не влизат и не кликат, биват автоматично заменени с други при неактивност от 7 дена. За да удължите наема им, има много гъвкави схеми за разплащане - можете да ги удължите от 15 дена до 6 месеца, като за по-обемистите удължавания има и отстъпки с до 30%!

Само след няколко месеца вие ще правите по няколко долара на ден, като печалбите ви ще се ускоряват (зависи от късмета ви) забележително бързо.
Форумите винаги са под ръка, с много опростен дизайн. Дори наскоро преведоха сайта на 6 нови езика. Много зачестиха да отварят и подфоруми специално за дадени националности, за да си помагат взаимно на родните си езици. Ние българите там сме стотици и може би в съвсем скоро време ще имаме собствен подфорум.

Нека бъда честен. С написването на тази статия имам 2 основни цели - да ви информирам за чупещия физически закони безкраен ресурс neobux, както и да си спечеля няколко директни реферала чрез линка за регистрация :D

Така че ако и вие сте мързелив безделник като мен, опитайте от могъществото на въздесъщия neobux. Единственото, което трябва да запомните - постоянство. Ако не кликате по 4 реклами на ден, няма да получавате пари от рефералите си на следващия ден. Тук има уловка. Трябва да кликнете основните 4 реклами СЛЕД 7 часа сутринта. Това е заради хоста, който май е в Америка. Т.е. ако сайтовото време е 00:00, то в България е 07:00.

6 сутринта на 2 януари е всъщност 23:00 на 1 януари... Трябва отново да се съобразявате с великите американци и да кликате след 7 часа, за да се отчитат кликовете за този ден.

Не бързайте да дърпате парите. Първо съберете дълъг синджир от роби и след това заделяйте пачка. Заплащат ви през PayPal или AlertPay.

Ако сте късметлия, до една година има голям шанс да изкарвате месечната си заплата в рамките на 1 седмица. Единствената жертва, която трябва да принесете на Луцифер, са 2 минути на ден. Що за пичовска професия...

http://www.neobux.com/?rh=6D64616B

w0sh
01-07-2011, 13:04
Хубав копи-пейст.

Brooklyn
01-07-2011, 13:12
тия всичките далавераджии в една голяма септична яма с лайна и змии вътре

Gavra
01-07-2011, 13:22
Разбираемо е негативното отношение към подобни сайтове, особено след като мнозинството от тях използваха ботове и естествено, фалираха само след няколко месеца.

Neobux работи от години и потребителите сами доказват, че им се изплаща. Който не вярва - http://www.neobux.com/forum/?/6/

Пари можеш да спечелиш и аз го гарантирам също. Въпросът е в това дали си постоянен и можеш да влизаш в сайта всеки ден. Оттам нататък всичко е бавен, но сигурен прогрес.

А за тези, които искат големите пачки бързо, могат да инвестират ненормалната сума от 100 долара и да печелят заплати само след няколко месеца, но аз избрах да се катеря бавно и да не влагам никакви реални пари.