PDA

View Full Version : Не знам вече какво да направя...Моля за съвет



mi6eto942
01-07-2011, 14:10
Така ето го и моя "проблем",влюбена съм в едно момче от 2 години.Ходихме преди доста време,около един месец,но се разделихме,защото щяло да е по-добре за мен.Бях много ядосана,но въпреки,че той ме сравни със Земята и до днес го обичам.Направих една глупост преди година,спах с негов приятел,мислех,че ще го накарам да ревнува,но уви,единственото,което постигнах бе да ме намрази,и до днес не мога да си простя това,което направих.Тогава той ми каза,че съм гадна кучка и не искал дори да говори с мен.Не ми говори 2 месеца,но след това започна да ме поздравява и лека полека отнова се сближихме,бяхме заедно (той ме покани) и на Нова Година и на Коледа.На Нова година бяхме на вила и спахме на едно легло,но не правихме нищо друго освен да се целуваме.Тогава той ме пита какво искам иаз мъ казах,че искам него,а той ми отвърна:"Не ти трябвам аз,по-добре да не правим нищо,защото ти имаш чувства и след това ще стане гадно!"Но същевременно продължи да ме целува.На другия ден след като слязохме,всичко се преобърна,блокира ме в скайпа и фейсбук без да ми каже нищо.След това разбрах от негови приятели,че ме е блокирал,защото съм му досаждала.Казал,че не ми е дава никакви поводида си мисля,каквото и да било.Виждам го всеки ден,но сега отнова не ми казва дори здравей...Моля Ви за съвет какво да направя,искам да се съберем отново,той е единственото момче,което някога съм обичала...,но не знам какво точно иска той.

filmimilmi
01-07-2011, 15:13
За да накараш някого да ревнува не е необходимо да спиш с друг. Нямаш право да го обвиняваш, че не знае какво иска. Напротив, преценил е каква си и знае, че не те иска.

CR0W
01-07-2011, 15:44
Човека ти го казал-досаждаш му.Може и да е загрижен за теб и да не иска да ти разбива сърчицето пак,за това не иска да сте заедно.По-добре го забрави,или мисли не него като на приятел.

SeXyMaCka
01-07-2011, 16:07
Както и ти сама каза грешката ти е била там, че си преспала с негов приятел. След това което си наоравила нормално да не иска да е с теб, страхува се да не го предадеш отново затова. А защо те е заблудил с тези целувки и тн, може и да прозвучи малко гадно, но мъжете не обичат да са сами по коледа и нова година. С други думи поканил те и се е държал добре с теб, з да не бъде сам на празниците. Използвал те е, а после се е отървал от теб. Може и това да му е един вид отмъщение за твоята подтъпка с този негов приятел.

MiChKoO
01-07-2011, 16:10
Ми тоз те няя за нищо ... за него си просто момиченцето с което може да си играе и да се подиграва

RichardCastle
01-07-2011, 16:18
Eм, той пича ти го е казал, че си гадна кучка за това се примири с истината и го остави намира, правилно ти е казал, че не иска нищо от теб така че.... :P

MiMcHeToOo
01-07-2011, 16:21
Трябва да го изхвърлиш от живота си. Повярвай ми, няма да сте заедно, неговото е било моментно желание, а твоето е перманентно и може да те погуби.

sanji
01-07-2011, 20:20
Еми виж сега не ви разбирам тотално...Ще спиш с негов приятел ,за да може да ревнува,туй онуй...Такива глупости не се правят!!!Виж това ,че е с негов приятел ... го е наранило повече...Честен съм мисля ,че ако това ми го бяха направили на мене ,нямаше да реагирам така меко като него...Той ти е казал какво мисли зат тебе...Еми да ти кажа след всичко това не мисля,че би трябвало да ти говори ама...Не знам много с много сложни взаймоотношения сте...

tanch3t093
01-07-2011, 20:43
Опитай се да го забравиш. Така или иначе между вас няма нищо да се получи, защото той не иска. Ако искаше, до сега да е станало. За теб е по-добре просто се откъсни от него занм, че е трудно, но друг начин не виждам... Ще се влюбиш пак, сигурна съм, старата любов се забравя с нова.. ;)

unknown0inlowe
01-07-2011, 21:34
Може би грешката ти е била точно в това че си спала с негов приятел и той просто е искал да си отмъсти с тези целувки и на следващия ден да го няма....Забрави го както казаха преди мен любов с любов се забравя....

dPa3HuTeJl
01-07-2011, 21:45
Хах СПАЛА СИ С НЕГОВ ПРИЯТЕЛ ?? Ти имаш ли най-малка представа как се е почуствал той ? За да го накараш да ревнува трябва да спиш с друг ли ЛоЛ , господ да пази от такива момичета като теб!!

sanji
01-07-2011, 22:06
Хах СПАЛА СИ С НЕГОВ ПРИЯТЕЛ ?? Ти имаш ли най-малка представа как се е почуствал той ? За да го накараш да ревнува трябва да спиш с друг ли ЛоЛ , господ да пази от такива момичета като теб!!
Прав си !!!Като погледна и аватара ти ... ми става ясно ,че си искрен... :Д

mi6eto942
01-08-2011, 13:31
Благодаря на всички за съветите,време е вече да затворя тази страница от живота си,само за допълнение искам да каже,че спах с негов приятел,защото той сваляше най-добрата ми приятелка,а и бяхмного пияна...но вече няма смисъл,колкото и да се опитвам явно той ще си остане същия безчувствен тип,на който не му пука,че наранява хората...