PDA

View Full Version : Бръснене на пениса



terer
01-07-2011, 15:16
Аз съм момче на 14 и искам да питам няколко вапроса за бръсненето на пениса защото все още не съм го правил
1.Вие бръснете ли се?
2.Обяснете как по-точно да го направя?
3.При секс на моми4етата по приятно ли им е ако е бръснат?

СЪЖЕЛЯВАМ АКО ВЕЧЕ ИМА ТАКАВА ТЕМА

neeDaBosS
01-07-2011, 15:33
Ще ти отговоря само на 3тия въпрос понеже съм момиче :)
Мисля,че ще бъде по-приятно да гледаш избръснато чисто момче,от колкото гора с косми 8-)
А и + мисля че е нормално за едно момче да се бръсне там не се притеснявай,действай

gabi7u
01-07-2011, 15:33
В раздел секс има доста такива темички..
Момиче съм, ама ще ти отговоря.

1. Обикновено с кола маска, но ако не ми се занимава се бръсна.
2. Влез в банята и си пусни топла вода, за да е по-лесно.
Сложи пяна за бръснене/сапун в голямо количество за да се плъзга ножчето по-лесно. Давай по посока на косъма (аз го правя на контра, понеже става по-гладко, ама тука ще ме засекът 5 човека, че е грешно, така че давай по косъма ;д). При всяко минаване на ножчето го мий, не за друго, а защото иначе когато има косми по него само се търка по кожата и нищо не прави.
3. Относително е. При всички е различно, но мисля, че на 99% от момичетата би им било по - приятно.
Ако не за друго, то поне при орална няма после да си вадят косми измежду зъбите :lol:

късмет :wink:

neeDaBosS
01-07-2011, 15:35
Габинке 8-) ии аз го правя по посока на косъма,може да не е правилно но става супер гладко!

gabi7u
01-07-2011, 15:47
^ ама то аз знам, че по косъма е правилно.
Е браво, че става гладко, на мен все не ми се получава 8-)

neeDaBosS
01-07-2011, 15:55
в повечето случей имам ранички,но не е болка за умиране..
иначе слагай повече пяна за бръснене :D

HoKKurT
01-07-2011, 16:06
А според вас как е по-добре ако решиш да ги махаш с кола маска. Първия път да ги избръснеш и вече от втория път с кола маската или...
Аз така направих. Първия път с бръснача, после пробвах защото бях решил с кола маска, но само веднъж пробвах и се октазах :D
Но въпроса е принципен, ако си решил да се занимаваш с кола маска, трябва ли и първия път като ги махаш космите да го направиш с кола маска?

gabi7u
01-07-2011, 16:26
^ да ти кажа - както и да е, все ще боли първия път 8-)
но според мен е по-хубаво да се обръснеш преди това, че да са г/д 4-5 мм, а на 3-4 см ;п
Ако е за първи път кола маската ще ти е много сложно ако са дълги.
Ако обаче някой е решил така, по-хубаво козметичка, ще си свърши по-добре работата. :)