PDA

View Full Version : Проблем с протеина



TheManTheLegend
01-07-2011, 16:14
Имам пробем, майка ми е толкова проста че не може да разбере какво представлява този "прах"
Твърди че нейна позната била работила в лаборатория и й е казала че преди 10 години изследвала такъв протеин и бил пълно менте и от там разбира се следва че всички са такива и в днешни дни :shock:
Пробвах различни начини да й обясня като на прост човек, но тя си знае нейното и заплашва че ще ми го изхвърли защото според нея заради него съм качил кг (а аз това исках), заради него съм станал "агресивен" и че съдържа само химия и т.н. :lol:

Greennight
01-07-2011, 16:20
Кажи й,че има разлика от това да изследваш протеин от 10 лева и такъв от 100.Надявам се,че твоя не е от първия 8-)

fatrat
01-07-2011, 16:21
и мойта беше така в началото ама и ударих пълен игнор и свикна!
Въпроса е с твой пари си го вземаш и си го пиеш тя нищо не може да ти направи :)
Само хапчета гледам да не пия пред нея щото тогава психясва :D
Та общо взето може да си го сложиш зад леглото/PC-то или в някой шкаф в който не пипа!

HHristov
01-07-2011, 16:51
Интересно :?

TheManTheLegend
01-07-2011, 16:58
Ами хапчетата (креатин) както и интраболика/джакеда са ми в шкафа, ама за сега не близката година не смятам да взимам нещо различно от протеин и витамини. Протеина е на Синтракс-уей шейк и не е от първите :D
Ама ся е много изгоден за около 65-70 лв може да го вземеш от сила.бг
Всичко е купено с мои пари, бях се зарибил да събирам от парите които ми дават а майка ми ме заплашва че щяла да спре да ми дава пари :razz:
Имах планове сега да напазарувам за близките 4-5-6 месеца че коледните промоции си ебало майката, ама ако ги види ше почне да прай проблеми :D
Аз й давам игнора ама тя е твърде нахална и простотата й ме изнервя все повече и повече :( Почвам да й крещя като се изнервя, да я нареждам ама тя си знае нейното :shock: 8-)

iwancho
01-07-2011, 17:30
и мойта беше така в началото ама и ударих пълен игнор и свикна!
Въпроса е с твой пари си го вземаш и си го пиеш тя нищо не може да ти направи :)
Само хапчета гледам да не пия пред нея щото тогава психясва :D
Та общо взето може да си го сложиш зад леглото/PC-то или в някой шкаф в който не пипа!


точно! яко игнор :Д

аз като си купих джакед на наще им казах,че е 30 лева,а не 80 и че е витамин,а не азотен бустър :д

TheManTheLegend
01-07-2011, 17:33
То и аз ги лъжа за цените по малко 8-)
Ама тя тръгва да чете, което в комбинация с незавидно добрия й английски следва нещо от рода на "Какво? На протеина ти пише "Anabolic" а после ме лъжеш че не си взимал анаболи?"
:razz:

iwancho
01-07-2011, 17:44
То и аз ги лъжа за цените по малко 8-)
Ама тя тръгва да чете, което в комбинация с незавидно добрия й английски следва нещо от рода на "Какво? На протеина ти пише "Anabolic" а после ме лъжеш че не си взимал анаболи?"
:razz:


Ами предполагам,че ако й обясниш,че анаболен растеж е когато мускулът расте,а катаболен - обратното, би трябвало да разбере? И че ако пиеш анаболи трябва да даваш по 1000 лева на месец?

yakuza_
01-07-2011, 18:11
И моята е така, но аз и не съм пил от близо година каквото и да е, я питай майка си тя като яде шоколад да не мисли, че сухото мляко идва от сухи крави ?

fatrat
01-07-2011, 18:36
Ами хапчетата (креатин) както и интраболика/джакеда са ми в шкафа, ама за сега не близката година не смятам да взимам нещо различно от протеин и витамини. Протеина е на Синтракс-уей шейк и не е от първите :D
Ама ся е много изгоден за около 65-70 лв може да го вземеш от сила.бг
Всичко е купено с мои пари, бях се зарибил да събирам от парите които ми дават а майка ми ме заплашва че щяла да спре да ми дава пари :razz:
Имах планове сега да напазарувам за близките 4-5-6 месеца че коледните промоции си ебало майката, ама ако ги види ше почне да прай проблеми :D
Аз й давам игнора ама тя е твърде нахална и простотата й ме изнервя все повече и повече :( Почвам да й крещя като се изнервя, да я нареждам ама тя си знае нейното :shock: 8-)
КАЖИИ АЗ СЪМ ПРУЖИНАТААААААААААААААААА ААААААААААААААААААА!
http://www.youtube.com/watch?v=0HhYGFCPRpA
Естествено набичваш до край звука! :D
Иначе няма избор! Казвай и ,че пиеш какао

LifeFitness0
01-07-2011, 18:58
Аз такива проблеми нямам,даже се споразумях,че ако съм добър в училище ще делим парите за Бцаа и Протеина(в скоро време) :grin:
Даже вчера баща ми си взе доза Бцаа :lol:

redbul2
01-07-2011, 20:16
Почвам да й крещя като се изнервя, да я нареждам ама тя си знае нейното :shock: 8-)

Нещо си сгафил у дома.Не се държиш както трябва с вашите изглежда. Едва ли иначе ще казва,че си станал агресивен.Все пак има външен поглед за нещата. Може би прекалено те тонизира тоя протеин? Или от бойните спортове идва? Трябва да размислиш за нещата.Малко самокритичност не е излишна :)

TheManTheLegend
01-08-2011, 10:28
Майка ми ми лази по нервите като вечер стои по половин-1 ас в стаята и ми говори че не трябвало да стоя на компа, трябвало да уча, че протеините били само химия и все подобни неща. Разбира се неще да се маха колкото и да я гоня и направо изпушвам и почвам да викам. Последния път едва се сдържах да не я напсувам, само й казах че е супер проста и некви такива при което ми взе розетката за нета от съседната стая :D
Пробвах да надуя музиката докрай в знак на протест и изключи тока от бушоните :shock:

LifeFitness0
01-08-2011, 10:43
Tака нищо няма да постигнеш.Аз преди да си взема Бцаа-то им изнесох лекция какво представлява и колко е ползено за здравето особено и ги попитах най-смирено дали мога да си го купя.И те някакви доволни ме питаха дали ми трябват някви пари да ми додадат.Така се прави според мен. :)

TheManTheLegend
01-08-2011, 10:57
Tака нищо няма да постигнеш.Аз преди да си взема Бцаа-то им изнесох лекция какво представлява и колко е ползено за здравето особено и ги попитах най-смирено дали мога да си го купя.И те някакви доволни ме питаха дали ми трябват някви пари да ми додадат.Така се прави според мен. :)и аз съм изнасял лекция на наще какво е протеина, даже за първия майка ми ми даде пари защото го използвах като заместител на яденето в даскало :D
Само че вече беше заклеймен като "чиста химия" и просто главата й неможе да побере факта че никоя американска фирма не би си позволила такова ещо

LifeFitness0
01-08-2011, 11:46
А Jack3t знае ли какво е? :lol: :lol: