PDA

View Full Version : Как се чувствате..?



nepowtorima
01-07-2011, 17:08
Как се чувствате, ако: харесвате някой, но не е най-красивия... но е много свестен, не се познавате от много отдавна, надяваш се след време да стане нещо повече между вас..? Да не сте от един град, но да се виждате
често?... Дали според вас, ще е по-интересно, да копнееш да видиш този човек, който примерно не си виждал 1 седмица, и като дойде да си на 7мото небе...
Да не изпитваш много силни чувства към него - за сега, но някак да знаеш, че като се опознаете ще стане нещо повече..?

П.С. - Питам за себе си, защото съм в такова положение, и ако някой също е заинтересован.. да знае..

Та очаквам отговори, как вие бихте се чувствали, в този момент .. И ако може без спамове...

SeXyMaCka
01-07-2011, 17:12
Това което разбрах аз от обърканият ( поне според мен ) ти пост е, че става дума за връзка от разтояние.
Няма нищо лошо в тях ;) Особенно след кто се виждате често. Определено тръпката и пеперудките в стомаха когато се виждате ще са завладяващи. А това, че не се познавате от много време няма никакво значение :) Но не подхождай към сериозно обвързване ако неси сигурна в чувствата си към това момче.

MaLkaTa_LaDy
01-07-2011, 19:45
На седмото небе. Нямам нужда да се виждам с него често, ще има повече тръпка. Не ме интересува, че го познавам от скоро, стига да го познавам добре.
П.с. Не харесвам "свестни" момчета.

sabaton94
01-07-2011, 22:39
харесвате някой, но не е най-красивия...
:shock: Аз не мога да си представя да не харесваш "най-красивия" човек в галактиката...

nepowtorima
01-08-2011, 19:09
харесвате някой, но не е най-красивия...
:shock: Аз не мога да си представя да не харесваш "най-красивия" човек в галактиката...


Искам да кажа, че ако си казал на 1, 2 приятелки за него, и те не го харесват... Споделят откровено, че е грозен (странни хора и най-хубавите момчета, в нашето училище им казват, че са грозни, за това и не им обръщам внимание...) а аз да го харесвам, и за мен той да е най-хубавия...

w0sh
01-08-2011, 19:37
И грозните хора имат деца...

mArMaLaDkA
01-08-2011, 20:30
Повечето момиченца в тинейджърска възраст са доста злобни скочубри, които ще гледат да ти вгорчават настроението с повод и без повод. Изцяло твой си е изборът дали ще им позволиш да го правят, или не.

justonegirlwithonehope
01-08-2011, 20:36
Стига да я има тръпката и привличането е естествено да се чувстваме прекрасно .