PDA

View Full Version : Не знам какво да правя...



dadode
01-07-2011, 17:32
Здравейте.Ето и моята дълга и отегчителна история и момент,в който не знам какво да правя.Заедно сме от 6 месеца.Запознахме се миналата година,април месец мисля че беше.Тогава тя си имаше приятел от 1 година и малко отгоре,но се раздели с него.Та и двамата сме от различни градове,но учим на едно и също място,в един и същи град,в който сме по цяла седмица.Та отначало всичко нормално и тръгнахме.Лошото е,че това беше 2 седмици преди началото на ваканцията,през която сме се виждали много малко.Изкарахме я тази ваканция и след това септември месец и част от октомври всичко беше перфектно просто.Не съм си и представял,че след 2 месеца ваканция и разговори по телефона и писане в Skype,може да сме още заедно.Но после започнаха проблемите.Почнахме да се виждаме все по-малко.Аз съм първа смяна,тя е втора и вечер излиза понякога с нейните приятелки.Това за мен е разбираемо,но понякога заради тях сме се виждали 1 път седмично,а живеем на няма и 100 метра един от друг.Та както и да е.Дойде момент,в който взаимоотношенията ни обаче се промениха.Една година по-малка е и явно се притесняваше да ми каже ,а съм я питал толкова пъти.Питах я по скайп дали има нещо да ми казва,което беше невероятно глупаво и каза че чувствата и към мен не са същите.Беше ми много тежко,но както и да е.Видяхме се след това,поговрихме си и решихме да си останем само приятели.Беше ми наистина трудно,защото я обичам много и все още имам някакви чувства към нея.След като се разделихме се виждахме 1-2 пъти и се целувахме.Вторият път беше наистина тъпо,но както и да е.Та реших да спра да я виждам,защото ми ставаше много тъпо,като я видя.Няма и няколко дена след това и тя започна да ми звъня всяка вечер.Мина около 1 седмица така и след това имаше едно събиране.Имаше алкохол и т.н.,та прегърна ме накрая като си тръгваше и я целунах след което последва широка усмивка от нейна страна и си помислих,че положението се е оправило.На другата седмица пак излизахме и накрая пак се целувахме,но този път тя започна.И така до преди няколко седмици.Уж всичко добре,но пак не се виждахме често.Уж се разберем и накрая пак не се видим.Според мен не го правеше нарочно това,но тази седмица ми се промени мнението.Та изкарахме и Коледната ваканция,през която се чувахме поне по 2-3 пъти на ден и си пишехме.Каза ми,че се е виждала с бившия си,веднага след като го е видяла.Мислех,че не се притеснява както преди.Да,ама една наша обща приятелка онзи ден ми каза следното.Какво си говорих с нея и споменах нещо за вас двамата и тя каза,че не сте заедно и че не иска да е с теб.Попитала я защо не ми каже,а тя се оправдала с това,че ми била казвала вече.Явно има предвид за случката,когато се разделихме,но след това тя ме потърси,а не аз нея.Та ядосах се много.Приятелката ми ми каза,да не споменавам нищо за това,което съм чул пред нея.Просто бях бесен и изобщо не ме интересуваше.Уговорихме се да излезем и бях решил направо директно да започна да говоря с нея без никакви увъртания.Да,ама тя дойде при мен отново и ми каза аз ще излизам с моите приятелките и ме попита дали искам да се видим по-късно.Както казах бях много бесен и я отрязах директно пред приятелките и и пред още 5 човека и и затворих вратата.Писнало ми е да го прави това.Разберем се нещо и накрая ме излъже.След това ми се обади и ме пита къде съм и дойде при мен.Стояхме около час,в която я погледнах точно 2-3 пъти,защото ми обесняваше нещо.Та бях решил да не и се карам и да започна да правя,както тя прави.Не ме бърка кой и какво ми говори зад гърба.Тези,които го правят,за мен не са ми на нивото.Най-много мразя да ме лъжат обаче,а тя точно това правеше.Та сега съм в една много тъпа ситуация и не знам какво да правя.Ще ми е по-лесно да я зарежа аз,отколкото да стигнем до взаимно съгласие да се разделим,но така ще ми е по-тежко.Другото,което е че при такива обстоятелства ще почне да ме разпитва,а не искам да дъня тази,която ми е казал това.Не знам какво да правя направо.Най-големият проблем при нас е,че аз я обичам,а тя почти не оценява това,може би и заради предишният си приятел,който уж я обичал а накрая и изневерил.На всичкото отгоре,няколко месеца след като се разделили се целува с 2-3 момичета за една вечер (това стана пред мен,защото бях на панаир с приятели в нейния град),а на следващата седмица излязъл на кафе с нея и и казал,че много искат да се съберат.Това естествено не го знае тя и обмислям дали да и го кажа,защото едва ли не заради него и въпросното кафе започнаха проблемите между нас.Та както и да е.Много ми е трудно в момента и се чудя какво да правя.Много ми се иска някой да ме посъветва,но всички ми казват различно.Приятелите ми ми казват да и тегля една майна,а в същото време най-добрата ми приятелка ми казва да и започна да правя като нея.Направо съм в безизходица.Моля някой сериозен,който е прочел цялата тази глупост,да си каже мнението :).

GLaDOS
01-07-2011, 18:24
Еми ,братле, много съм зле в тия работи ,ама ще пробвам да ти дам някакъв съвет.
Според мене няма смисъл ,знам много е тежко ,но не се занимавай .
Това да те разиграва и да ти прави номера не ми харесва особенно.
Стегни се и си намери друго момиче ,няма нужда да се правиш като нея с глупавите номера . :) :) :)

Luci
01-07-2011, 18:38
До колкото разбрах сте се разделили, но сте продължили да се целувате и прегръщате ? При което тя те е излъгала, ти си се изнервил яко и ти е писнало.Според мене няма смисъл да правиш като нея, защото не мисля, че това с нещо ще ти помогне.А колкото до това дали да я зарежеш, това само ти можеш да решиш след като анализираш цялата ситуация.Прецени дали те заслужава с постъпките си :)

CR0W
01-07-2011, 18:39
Мисля,че приятелите ти са прави.От това което прочетох останах с впечатление,че си свестен.Тя ти е под нивото.Намери си свястно момиче и я забрави.