PDA

View Full Version : "Не пипай тази книга"



WhyteG
01-07-2011, 17:40
Чели ли сте я ? Какво ви е мнението за нея ?
Аз лично не съм я прочел цялата, защото я чета онлайн.

01-07-2011, 18:22
Не съм я чел...Но мисля в скоро време да я закупя и да я разлистя...Сигурно ще е много интерено...

Nam3less3
01-07-2011, 18:33
Ем няма да я пипам ок :D
Какво пише в нея?

01-07-2011, 18:57
Ем няма да я пипам ок :D
Какво пише в нея?

Няма да ти хареса....Не я чети...

Nam3less3
01-07-2011, 18:59
Ем няма да я пипам ок :D
Какво пише в нея?

Няма да ти хареса....Не я чети...Защо? Да няма да ме нападнат рептилите задето съм я пипал? Сигурно пише къде им е слабото място(ахилесовата пета) :D

01-07-2011, 19:19
Ем няма да я пипам ок :D
Какво пише в нея?

Няма да ти хареса....Не я чети...Защо? Да няма да ме нападнат рептилите задето съм я пипал? Сигурно пише къде им е слабото място(ахилесовата пета) :D

Еми не е за духовни гурута...

ZipFail
01-07-2011, 20:08
Чел съм я, даже я имах някъде в pdf формат(ако я намеря ще я кача)
Наместа има интересни твърдения, но повечето от теориите му са непотвърдени :)

Иначе като четиво е доста готина..

01-07-2011, 20:27
Чел съм я, даже я имах някъде в pdf формат(ако я намеря ще я кача)
Наместа има интересни твърдения, но повечето от теориите му са непотвърдени :)

Иначе като четиво е доста готина..

Няма грешни твърдения....може да има неточни,но грешни....Сигурен съм...

ZipFail
01-07-2011, 20:32
Да видя някъде да пишe грешни ?

01-07-2011, 21:24
Да видя някъде да пишe грешни ?

Попринцип не...но това имаш в предвит...

ZipFail
01-07-2011, 21:33
Когато казвам неподвърдени, значи имам предвид точно това..

Когато едно нещо е неподвърдено, това не го прави грешно, значи че поне засега няма причина да му вярваш ;)

01-07-2011, 22:12
Когато казвам неподвърдени, значи имам предвид точно това..

Когато едно нещо е неподвърдено, това не го прави грешно, значи че поне засега няма причина да му вярваш ;)

Еми то доста неща в учебниците са непотвърдени ама им вярваш и знаеш, че са истина...

ZipFail
01-07-2011, 22:33
Недей да наспамваш и тая тема, мъдрецо..

Pirate
01-20-2011, 17:46
Тая книга си заслужава четенето само заради граф Сен Жермен.

01-20-2011, 19:38
Тая книга си заслужава четенето само заради граф Сен Жермен.

Само???

montana6
01-20-2011, 21:51
Който е чел тази книга и му е интересна, му предлагам и другите 2 книги на Ян Ван Хелсинг - Властта на тайните общества 1 и 2. Втората част представлява интервю с автора, в което казва доста работи, включително и дали са го търсели от тези тайни общества след първите 2 книги. На мен втората и третата му книга ми харесват повече, защото засягат теми, които на мен лично са ми по интересни (като СПИН-ът, промиването на мозъци, манипулации и т.н.) докато в първата книга се говори предимно за извънземните и окултното. :)


Ем няма да я пипам ок :D
Какво пише в нея?

В нея, както и в другите две книги на автора, става дума за конспиративни теории, които са нашумяли напоследък (за илюминатите, масоните, розенкройцерите и т.н.), както и за окултното, манипулациите и мистерии от тоя вид. :)

Auriss
01-20-2011, 22:16
Това "Розенкройцерите" да не са някаква порода кучета ? :-o

montana6
01-20-2011, 22:34
Не, някаква тайна организация на рицари е било, но не съм запознат. Ето повече информация, ако ти е интересно. (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D 1%8F:%D0%95%D0%B7%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0 %B7%D1%8A%D0%BC/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D1%80%D0%BE%D 0%B9%D1%86%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5)

Нещо съм се объркал обаче. Прегледах пак книгите и няма нищо за розенкройцерите там. Все пак си има и отделни книги за тях, които съм виждал в книжарниците.

npp
01-21-2011, 11:51
В Св. Писание пише че, не една, но всяка, книга, чрез която се върши духовна неправда, не бива да бъда употребявана, и че всеки, който върши духовна неправда, е Добре да спре(престане) -

"И Господ Бог заповяда на човека, казвайки: От всяко дърво в градината свободно да ядеш; но от дървото за познаване доброто и злото, да не ядеш от него(т.е. да не злоупотребяваш с вярата/духовноста); защото в деня, когато ядеш от него, непременно ще умреш."(Битие 2: 16-17),

"И мнозина от повярвалите дохождаха та се изповядваха и изказваха делата си(т.е. покайваха се от верческите си неправди). Мнозина още и от тия, които правеха магии(т.е. неправедна верческа/духовна дейност), донасяха книгите си и ги изгаряха пред всичките; и като пресметнаха цената им, намериха, че бе петнадесет хиляди сребърници."(Дияния 19: 18-19).

ZipFail
01-21-2011, 12:39
Пхахаха...
И как точно дървото за познаване на доброто и злото е метафора за това "да не злоупотребявш с духовни книги" ? :lol:

01-21-2011, 13:00
В Св. Писание пише че, не една, но всяка, книга, чрез която се върши духовна неправда, не бива да бъда употребявана, и че всеки, който върши духовна неправда, е Добре да спре(престане) -

"И Господ Бог заповяда на човека, казвайки: От всяко дърво в градината свободно да ядеш; но от дървото за познаване доброто и злото, да не ядеш от него(т.е. да не злоупотребяваш с вярата/духовноста); защото в деня, когато ядеш от него, непременно ще умреш."(Битие 2: 16-17),

"И мнозина от повярвалите дохождаха та се изповядваха и изказваха делата си(т.е. покайваха се от верческите си неправди). Мнозина още и от тия, които правеха магии(т.е. неправедна верческа/духовна дейност), донасяха книгите си и ги изгаряха пред всичките; и като пресметнаха цената им, намериха, че бе петнадесет хиляди сребърници."(Дияния 19: 18-19).

И Кама Сутра каза - "Не прекалявайте с поза 2 – Любовно съзвездие, за да не се схванете".

Nam3less3
01-21-2011, 16:06
Тия езотерични и окултни книги трябва да се ползват само като енциклопедии по духовни теми, защото следването им води до гордост(и всичко това става по много тънки методи).

01-21-2011, 16:38
Тия езотерични и окултни книги трябва да се ползват само като енциклопедии по духовни теми, защото следването им води до гордост(и всичко това става по много тънки методи).

ххахахахахахахахахахаххах ахахахахахаххахахахахах.... ..Водело до гордост....хахахах...Истинат гордост ли е...?????

Nam3less3
01-21-2011, 16:40
Тия езотерични и окултни книги трябва да се ползват само като енциклопедии по духовни теми, защото следването им води до гордост(и всичко това става по много тънки методи).

ххахахахахахахахахахаххах ахахахахахаххахахахахах.... ..Водело до гордост....хахахах...Истинат гордост ли е...?????Не ти говоря за конспиративни книги като тая за която е темата, ами за книгите на окултните учения. А до истината няма да достигнеш сам или пък с четене на x-net.

01-21-2011, 17:07
Тия езотерични и окултни книги трябва да се ползват само като енциклопедии по духовни теми, защото следването им води до гордост(и всичко това става по много тънки методи).

ххахахахахахахахахахаххах ахахахахахаххахахахахах.... ..Водело до гордост....хахахах...Истинат гордост ли е...?????Не ти говоря за конспиративни книги като тая за която е темата, ами за книгите на окултните учения. А до истината няма да достигнеш сам или пък с четене на x-net.

Защото е с противоречие с светата Библиика...?

akinom
01-21-2011, 22:01
Имам я.
Не мога да изкажа кой знае какво мнение, но е няква странна.. не ми харесва. Има интересни факти за децата чудо, абе измислици..
Просто не мога да повярвам, че някой само с мисълта си ще огъне лъжица?!

Nam3less3
01-21-2011, 22:08
Просто не мога да повярвам, че някой само с мисълта си ще огъне лъжица?!Тая книга да не е сценария на Матрицата?

01-21-2011, 22:24
Имам я.
Не мога да изкажа кой знае какво мнение, но е няква странна.. не ми харесва. Има интересни факти за децата чудо, абе измислици..
Просто не мога да повярвам, че някой само с мисълта си ще огъне лъжица?!

Еми всички можем много повече от това...просто не знаем как...но нормално е...

Auriss
01-22-2011, 06:03
Кюфтак ,нищо лично ,но не смяташ ли ,че подобни книжленца като това целят просто да удовлетворят нуждата на хората за "причина" и смисъл ? По-скоро ,да убеждават ,че съществува "нещо" ?
Я ми кажи честно - вярваш в тези конспиративни теории ,рептили ,свръхестествени сили и прочие защото ..... ? или защото просто ти се иска да съществуват ?

Няма да го овъртам - и на мен ми се иска. Ама няма :oops: . И не ми е трудно да проумея защо си толкова заблуден :). Просто внимавай ,защото подобни заблуди водят до по-тежки психически разтройства.

Съвет.

akinom
01-22-2011, 15:48
Кюфтак ,нищо лично ,но не смяташ ли ,че подобни книжленца като това целят просто да удовлетворят нуждата на хората за "причина" и смисъл ? По-скоро ,да убеждават ,че съществува "нещо" ?
Я ми кажи честно - вярваш в тези конспиративни теории ,рептили ,свръхестествени сили и прочие защото ..... ? или защото просто ти се иска да съществуват ?


Няма да го овъртам - и на мен ми се иска. Ама няма :oops: . И не ми е трудно да проумея защо си толкова заблуден :). Просто внимавай ,защото подобни заблуди водят до по-тежки психически разтройства.

Съвет.

А какво има?
И каква е причината, смисълът и съществуват ли, ако не вярваш?
Тоест ако не вярваш- няма, а ако вярваш- има.. или как е?

Auriss
01-22-2011, 17:19
Няма да го овъртам - и на мен ми се иска. Ама няма

Nam3less3
01-22-2011, 23:49
Имам я.
Не мога да изкажа кой знае какво мнение, но е няква странна.. не ми харесва. Има интересни факти за децата чудо, абе измислици..
Просто не мога да повярвам, че някой само с мисълта си ще огъне лъжица?!

Еми всички можем много повече от това...просто не знаем как...но нормално е...Аз открих тайната и вече го правя. Но мога само лъжици да огъвам, не става с вилици и други предмети. Или просто лъжицата ми е от гъвкави материали :D

01-23-2011, 13:35
Кюфтак ,нищо лично ,но не смяташ ли ,че подобни книжленца като това целят просто да удовлетворят нуждата на хората за "причина" и смисъл ? По-скоро ,да убеждават ,че съществува "нещо" ?
Я ми кажи честно - вярваш в тези конспиративни теории ,рептили ,свръхестествени сили и прочие защото ..... ? или защото просто ти се иска да съществуват ?

Няма да го овъртам - и на мен ми се иска. Ама няма :oops: . И не ми е трудно да проумея защо си толкова заблуден :). Просто внимавай ,защото подобни заблуди водят до по-тежки психически разтройства.

Съвет.

Защо вярвам ли...? Така де - Защо знам...? Еми ти ако имаш сладолед във фризера, няма ли да знаеш...? Или това значи ли, че е само мираж..?
И какво...искаш да кажеш, че ми се иска да съм управляван, манипулиран, ограничен и така нататък и така нататък...?Искам, не искам, така е...!

Gavra
01-24-2011, 01:42
Ян ван Хелсинг е хитър, използва стар психологически трик в заглавието на книгата си... забавно четиво е, палцам го и го допущам като вероятно, пък и човекът е пич. Щом е възможно да направи толкова сочна пачка от тая книга, възможно е и написаното в нея да е вярно. (Но с това твърдение да не се подразбира, че светът на Хари Потър съществува)

01-24-2011, 05:14
Ян ван Хелсинг е хитър, използва стар психологически трик в заглавието на книгата си... забавно четиво е, палцам го и го допущам като вероятно, пък и човекът е пич. Щом е възможно да направи толкова сочна пачка от тая книга, възможно е и написаното в нея да е вярно. (Но с това твърдение да не се подразбира, че светът на Хари Потър съществува)

Хари ПотЕр е фантазия, измислена от някой няма к'во да прави...е спечелил е от ламите лапайки голяма сума стотинки...
А иначе за Ян Ван Хелсинг е пичага и иска просто да просвети търсещите...това не е книга за глупаци...(не че искам да обиждам вярващите, но тази книга не е за вас)...

Nam3less3
01-24-2011, 08:42
Хари ПотЕр е фантазия, измислена от някой няма к'во да прави...е спечелил е от ламите лапайки голяма сума стотинки...
А иначе за Ян Ван Хелсинг е пичага и иска просто да просвети търсещите...това не е книга за глупаци...(не че искам да обиждам вярващите, но тази книга не е за вас)...Ами да, книгата не е за нормалните хора, просто защото пише измислени конспирации за които няма доказателства.

01-24-2011, 10:59
Хари ПотЕр е фантазия, измислена от някой няма к'во да прави...е спечелил е от ламите лапайки голяма сума стотинки...
А иначе за Ян Ван Хелсинг е пичага и иска просто да просвети търсещите...това не е книга за глупаци...(не че искам да обиждам вярващите, но тази книга не е за вас)...Ами да, книгата не е за нормалните хора, просто защото пише измислени конспирации за които няма доказателства.

Това, че ти не намираш доказателствата не значи, че няма...

brutaLxxbunny
01-24-2011, 18:58
Интересно четиво,но към всичко,което пише в книгата,трябва да подхождаш с леко недоверие.Така де,прилича леко на научна фантастика :)

01-24-2011, 19:38
Интересно четиво,но към всичко,което пише в книгата,трябва да подхождаш с леко недоверие.Така де,прилича леко на научна фантастика :)

Еми това, че прилича не значи, че е...Човека се е постарал да отвори очите на търсещите...а лапачите я отричат и й се смеят...ама нека...четете си библииката и се молете по 15-16 часа на ден..и си мислете, че така ще отидете в Рая...

Gavra
01-24-2011, 19:56
Иисус не е ник'ъв фактор, просто поредния по-развит от човеците генно-висш индивид от кой знае коя цивилизация (плеяди?). Мислиш ли, че съзнателно ще умре на кръст? :D
Пичът е използвал наивността и неразвитостта на човеците и с този хитър трик е замаял вас фанатиците за хилядолетия напред.

Кой знае каква техника или технология е използвал, дори пещерняците в хималаите (човеци) вече могат в състояние на сумати да живеят много повече от обикновения човек... Някои от тях до такава степен контролират телата и органите си, че кой знае дали не са използвали черния си дроб вместо сърце, да речем...

Я излекуваш някой средновековен от бронхит, току-виж станеш Бог, върнал го от мъртвите...

01-24-2011, 20:21
Иисус не е ник'ъв фактор, просто поредния по-развит от човеците генно-висш индивид от кой знае коя цивилизация (плеяди?). Мислиш ли, че съзнателно ще умре на кръст? :D
Пичът е използвал наивността и неразвитостта на човеците и с този хитър трик е замаял вас фанатиците за хилядолетия напред.

Кой знае каква техника или технология е използвал, дори пещерняците в хималаите (човеци) вече могат в състояние на сумати да живеят много повече от обикновения човек... Някои от тях до такава степен контролират телата и органите си, че кой знае дали не са използвали черния си дроб вместо сърце, да речем...

Я излекуваш някой средновековен от бронхит, току-виж станеш Бог, върнал го от мъртвите...

Точно...Е само 1 нещо не е вярно..Исус не е умирал на кръста...Изиграл го е...еее не точно изиграл...защото наистина е бил в нещо като транс...ама това е друга тема, няма да обяснявам...
А иначе за състоянието сумати...нали наскоро намериха в някаква пещера такива хора в тази фаза...живели са преди новата ера...ама не помня годините...всеки го може, просто не знае как...

mech0
01-25-2011, 19:41
SmeLotYyKiuFte, извинете просветителю, още на първия си пост в темата написахте, че не сте чели книгата. След това обаче казвате, че всичко в нея е самата истина. Как стана това - прочетохте ли я или пак си говорите наизуст?

01-25-2011, 20:25
SmeLotYyKiuFte, извинете просветителю, още на първия си пост в темата написахте, че не сте чели книгата. След това обаче казвате, че всичко в нея е самата истина. Как стана това - прочетохте ли я или пак си говорите наизуст?

Чел съм за какво става на въпрос...затова ще я закупя в най-скоро време...
А и познавам човек, който я е чел...па и има резюме...
Това стига ли..?

Gavra
01-25-2011, 21:05
SmellOfKyufte баш-ва фанатиците :С

ZipFail
01-25-2011, 21:07
Това за пореден път доказва наивността ти и как вярваш на всичко, стига да ти угажда..

Стига да пише за конспирации и заговори то е 100% истина, дори да не си видял и 1 доказтелство по темата..

Gavra
01-25-2011, 21:34
Ако не подлагаш нещата на съмнения, си роб :( Тежка ли е докато дрънчи по плочките, робе? Работи ми, че трябва да си купя яхта.

Единственото доказателство, което му трябва, са дебелички хейтъри, угоявани от медиите, които оспорват всичко конспиративно.

Възможно е и вярващите в конспирации да са роби на еврейопромиваческите димки (jewikileaks), но кажи ми кое има по-голяма вероятност да биде - никакви конспирации и всичко да е "случайно" или да има мизерни мишешки планове, каквито е доказано в миналото да съществуват и каквито се изобличават и днес :(

Една успешна книга може да има истини, но се намират и няколко подклаждащи, предизвикани от дезимформацията предубеденчески, написани без физически опит невинни и безобидни лъжи.

Жалкото е, че синджирът на страхливите роби винаги се закача за тия малки лъжи, а те се надяват на кокала, затова започват да лаят срещу минувача, който се осмелява да потвърди за себе си истините.

Nam3less3
01-25-2011, 21:50
Ако не подлагаш нещата на съмнения, си роб :( Тежка ли е докато дрънчи по плочките, робе? Работи ми, че трябва да си купя яхта.

Единственото доказателство, което му трябва, са дебелички хейтъри, угоявани от медиите, които оспорват всичко конспиративно.

Възможно е и вярващите в конспирации да са роби на еврейопромиваческите димки (jewikileaks), но кажи ми кое има по-голяма вероятност да биде - никакви конспирации и всичко да е "случайно" или да има мизерни мишешки планове, каквито е доказано в миналото да съществуват и каквито се изобличават и днес :(

Една успешна книга може да има истини, но се намират и няколко подклаждащи, предизвикани от дезимформацията предубеденчески, написани без физически опит невинни и безобидни лъжи.

Жалкото е, че синджирът на страхливите роби винаги се закача за тия малки лъжи, а те се надяват на кокала, затова започват да лаят срещу минувача, който се осмелява да потвърди за себе си истините.Значи вярващите са смешници, щото вярват в Бог за който няма доказателства, но конспираторите не са, щото вярват в нещо за което има още по-малко доказателства?

Auriss
01-26-2011, 06:21
Хмм. Този май е най-малоумният тип ,писал тук досега.


Единственото доказателство, което му трябва, са дебелички хейтъри, угоявани от медиите, които оспорват всичко конспиративно.

Същите медии ,от които ти заучаваш думички като shit ,hater , chick , bash и прочие...


Възможно е и вярващите в конспирации да са роби на еврейопромиваческите димки (jewikileaks),

И заучаваш тези думички от определена общност ,която ги ползва най-често (предвид интелектуалния си капацитет) - негрите. В същото време хвърляш расистки нападки по адрес на евреите.


никакви конспирации и всичко да е "случайно" или да има мизерни мишешки планове, каквито е доказано в миналото да съществуват и каквито се изобличават и днес

Дай ми пример за конспирация от СВЕТОВЕН МАЩАБ. Чакай да го кажа пак - СВЕТОВЕН - в случай ,не ти е убягнало.


Жалкото е, че синджирът на страхливите роби винаги се закача за тия малки лъжи, а те се надяват на кокала, затова започват да лаят срещу минувача, който се осмелява да потвърди за себе си истините.

Значи съм роб ,защото не вярвам ,че правителството ми се контролира от група земноводни ,целащи контрол над планетата Земя ?

С цел .... ???

Икономическа - едва ли...икономиката е нещо локално - било то село ,град ,държава ,континент ...планета. Няма как да изнесат "пари" от тук ,защото не биха стрували нищо "навън".

Работна ръка? - имали са ХИЛЯДИ години да ни използват като роби - защо да чакат да напреднем до ниво ,на което имаме възможност да се отбраняваме ?

Разплод ? - погледни горното ^

Искат планетата ни ? - погледни горното ^

Искат да ни изтребят ? - погледни горното ^

Искат да използват "познанията" ни ? - междузвездно или междугалактическо пътуване изисква технология ,която човечеството едва ли ще има дори след век....или хилядолетие....или никога.

Явно идиоти като вас нямат никаква представа каква технология трябва да има една цивилизация за да може да прекоси разстоянието дори до най-близката звезда в тяхната галактика....
Камо ли да превзема планети.
Вземете малко да се ограмотите преди да пишете абсолютни безмислици ,моля ви!!!!

И започнете с обща и специална теория на относителността на Айнщайн. Тъй като няма да я разберете - прочетете просто някое тълкуване на нея.
И когато осъзнаете ,че е практически невъзможно да се пътува по "стандартния" начин от една система до друга - пак си премислете простотиите.

Нека ви дам начален старт - НЕВЪЗМОЖНО е предмет да достигне скоростта на светлината. Количеството необходима енергия е равно на БЕЗКРАЙНОСТ. А дори и да беше - разстоянията са толкова големи ,че ще е нужна не скоростта на светлината ,а СТОТИЦИ пъти по нея.



Ето затова всеки ще ви се присмива - защото сте НЕГРАМОТНИ и не сте просветени в нищо друго ,освен в собственото си невежество. Това ,което подкрепяте така страстно ,са куп глупости ,излезли от главата на някой кретен ,целящ да направи сензация.

Нека ви опиша вашите рептили така - ако можеха да дойдат дотук биха били толкова напреднала цивилизация ,че разликата между нас и тях ще е като разликата между съвременния японец и някой неандерталец.
Обрисувах ли ви добре картинката ? Представете си всичко ,което сте виждали във sci-fi филмите - това е едно нищо. Болшинството са технологии ,до които човечеството дори в момента има достъп.

Знаете ли колко е напреднала науката за последните 50 години ?
В пъти повече ,отколко за цялата история на хората.

И вие ми твърдите ,че някаква супер-мега-хипер развита извънземна раса иска да контролира планетата Земя.
Добре

Nam3less3
01-26-2011, 06:41
Неведоми са пътищата рептилски.

01-26-2011, 12:19
Nam3less3 няма доказателства за конспирации...? Земи прочети тук там, е освен в Библииката...
Auriss, момко, ето ти един клип като за деца, но представяш истината по доста опростен начин http://www.vbox7.com/play:d844edbb .
За пътуването...Еми знаеш ли какво е експеримента Монтоук...?
Ако знаеш няма да има нужда да говориш за пътувания по този начин...
А да си чувал за Нибиру..? И къде е маршрута й...? Ако си чувал, това ще отговори на въпросите ти...

Nam3less3
01-26-2011, 12:32
Nam3less3 няма доказателства за конспирации...? Земи прочети тук там, е освен в Библииката...
Auriss, момко, ето ти един клип като за деца, но представяш истината по доста опростен начин http://www.vbox7.com/play:d844edbb .
За пътуването...Еми знаеш ли какво е експеримента Монтоук...?
Ако знаеш няма да има нужда да говориш за пътувания по този начин...
А да си чувал за Нибиру..? И къде е маршрута й...? Ако си чувал, това ще отговори на въпросите ти...Всичките известни и забутани конспираторски сайтове, експериметни, илюминати, филми, форуми, идей, даже и книги имам отдавна съм ги прегледал и ми е ясно за какво става въпрос. А в темата за окултизма ти казах кое смятам за по-достоверно. Но доказателства за тия теми няма и няма и да има.

Auriss
01-26-2011, 13:36
Така. Кьофтьо ,ще ти го кажа по този начин за да ти се изясни най-сетне.

Ти си абсолютно неграмотен поставен пред мен. Не можеш с нищо да ме удивиш или да ми кажеш нещо ново. На светлинни години пред теб съм по отношение на образование/знания. Всичко ,което ти си мислиш ,че знаеш ,аз съм го чел и премислял. Престани да се държиш сякаш знаеш нещо повече от мен или другите във форума - НЕ ЗНАЕШ. Всички знаем за какво говориш и сме запознати с тези дивотии.
Просто ти ги приемаш за верни ,а ние търсим логиката.

Ето в това е разликата между теб и мен. Ферщеест ду ?

01-26-2011, 16:17
Така. Кьофтьо ,ще ти го кажа по този начин за да ти се изясни най-сетне.

Ти си абсолютно неграмотен поставен пред мен. Не можеш с нищо да ме удивиш или да ми кажеш нещо ново. На светлинни години пред теб съм по отношение на образование/знания. Всичко ,което ти си мислиш ,че знаеш ,аз съм го чел и премислял. Престани да се държиш сякаш знаеш нещо повече от мен или другите във форума - НЕ ЗНАЕШ. Всички знаем за какво говориш и сме запознати с тези дивотии.
Просто ти ги приемаш за верни ,а ние търсим логиката.

Ето в това е разликата между теб и мен. Ферщеест ду ?

Така...Нормално ти да си знаел нещата преди мен...по-напред си във времето...това няма как да го променя(е има, но не знам как)...Разбира се, че не знам почти нищо...Но с това твое изказване с което се изтъкваш, да ти кажа ми приличаш на комплексиран човеЧЕЦ...и това припомняне за правописа показва колко си дребнав и същевременно, че няма за какво друго да се захванеш, а чоплиш просто, за да злепоставиш другия...
А и моя образователен път тепърва следва...И аз съм горд със себе си, че знам за много добър и отличен без да съм хващал учебник и тетрадка(с изкючение на писмени домашни...но иначе пишат двойки)...Това, че ти си знаел/знаеш за това, не значи че го разбираш...не казвам, че не го разбираш,но по писанията ти/критиките ти разбирам, че си просто плиткоумен...а и от части и аз коментирайки те...
Еми за логиката...аз точно от нея се водя...още от пелени дет` са вика...И съм се обедил...като започнем от очебийни истории като HAARP(или по-скоро химическите следи)....а от тях следват повечето неща...всичко е навързано, момко...ако си мислиш, че пиша колкото да не заспа...еми не е точно така.

Gavra
01-26-2011, 21:19
Или общо взето си правим пишки с теб и понеже си роб и си вързан със синджира, ти мерметкаме един кокал и ти се смеем как се опитваш да го докопаш, почти одушавайки се от злоба и ярост, с нокти впити за незначимите правописни грешки, ожалкарен, докато се пениш и плюнчиш за същия кокал, който самият ти отричаш да съществува.

Nam3less3
01-27-2011, 02:32
Или общо взето си правим пишки с теб и понеже си роб и си вързан със синджира, ти мерметкаме един кокал и ти се смеем как се опитваш да го докопаш, почти одушавайки се от злоба и ярост, с нокти впити за незначимите правописни грешки, ожалкарен, докато се пениш и плюнчиш за същия кокал, който самият ти отричаш да съществува.+1 :D

01-27-2011, 11:40
Или общо взето си правим пишки с теб и понеже си роб и си вързан със синджира, ти мерметкаме един кокал и ти се смеем как се опитваш да го докопаш, почти одушавайки се от злоба и ярост, с нокти впити за незначимите правописни грешки, ожалкарен, докато се пениш и плюнчиш за същия кокал, който самият ти отричаш да съществува.+1 :D

Неймлес този коментар искрен ли е, или просто ирония??

Nam3less3
01-27-2011, 11:42
Или общо взето си правим пишки с теб и понеже си роб и си вързан със синджира, ти мерметкаме един кокал и ти се смеем как се опитваш да го докопаш, почти одушавайки се от злоба и ярост, с нокти впити за незначимите правописни грешки, ожалкарен, докато се пениш и плюнчиш за същия кокал, който самият ти отричаш да съществува.+1 :D

Неймлес този коментар искрен ли е, или просто ирония??Средно по 50% от двете.