PDA

View Full Version : WI-FI



batetoo
01-07-2011, 18:47
Преди 2 часа wi-fi ми беше изкючен.Пробвах се да си напря е-майл,но не стана-няма значение за това,ама не го ползвах,а ползвах нета на тела-не wi-fi.И после ми излезе иконата че ми е включен(wi-fi) и немоа го махна.Към никой не съм свързан,къде ли не бръкнах и нищо не открих.Моля помогнете колкото се може по-бързо щото ми пада батерията на 2 дена,а ако остане с включен ще пада за 1 ден!!!!

Sexer
01-07-2011, 19:00
:lol:

batetoo
01-07-2011, 19:34
:lol:????? :?

Sexer
01-07-2011, 22:19
Късмет да ти помогне някой.

radeberger
01-08-2011, 09:18
Я пак обясни.

batetoo
01-08-2011, 15:44
Я пак обясни. начи имали на близо някой безчичен нет веднага на телефона ми излиза иконата за wi-fi,но не съм свързан с никой.Досега не беше така

WILD__BOY
01-09-2011, 08:00
аве малоумник, чак в последния ти пост се разбира, че става дума за телефон :lol:
откровено тъп си.

Ако темата ти беше написана по подобен начин:


Здравейте, използвам такъв телефон и нещо направих, сега непрекъснато телефонът ми търси безжична мрежа /wi fi/, към която да се закачин. Не знам как да го спра

щеше да имаш отговор на 15тата минута

аре бегай от тука

MaGuSs
01-09-2011, 21:35
аве малоумник, чак в последния ти пост се разбира, че става дума за телефон :lol:
откровено тъп си.

...



Аре грамни са ве.Човека ти е написал още в първия си комент.Сложи си цайси инак не струваш !!!


Преди 2 часа wi-fi ми беше изкючен.Пробвах се да си напря е-майл,но не стана-няма значение за това,ама не го ползвах,а ползвах нета на тела-не wi-fi.И после ми излезе иконата че ми е включен(wi-fi) и немоа го махна.Към никой не съм свързан,къде ли не бръкнах и нищо не открих.Моля помогнете колкото се може по-бързо щото ми пада батерията на 2 дена,а ако остане с включен ще пада за 1 ден!!!!

WILD__BOY
01-10-2011, 21:36
Аре грамни са ве.Човека ти е написал още в първия си комент.Сложи си цайси инак не струваш !!!

Tethering :*

темата е кофти написана, определено зле подредена мисъл