PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



xoxodessitoo
01-07-2011, 19:13
---

Luci
01-07-2011, 19:19
Толкова ли нямаш смелост да говориш с човека лице в лице ? Нищо друго не мога да кажа, освен да отидеш при него и да говорите директно без посредниши.Да обсъдите всичко, да му обесниш ти какво чувстваш... това все пак са 2 години да го държиш това в себе си...

xoxodessitoo
01-07-2011, 19:22
Толкова ли нямаш смелост да говориш с човека лице в лице ? Нищо друго не мога да кажа, освен да отидеш при него и да говорите директно без посредниши.Да обсъдите всичко, да му обесниш ти какво чувстваш... това все пак са 2 години да го държиш това в себе си...
Вярно е, наистина. Проблема е, че се притеснявам ужасно много, че той може да не отговори. Но, все пак благодаря. Увереността е точно това, което ми трябва.

RichardCastle
01-07-2011, 19:23
Точно, ясно и просто! ПРИЗНАЙ МУ.... :o :o :o

Luci
01-07-2011, 19:26
Ако не пробваш няма как да знаеш какви ще са последиците... Все нещо ще ти отговори, но не го притискай, не му е никак лесно съдейки по това, което му се случва.Въпреки всичко трябва да говориш с него...

CR0W
01-07-2011, 19:30
Остави да поодминат нещата в семейството му,на човека не му е до теб(не се обиждай,но за мен е така).Бъди му приятел,от време на време му намеквай и чак когато отминат нещата в семейството му му кажи как стоят нещата.

Успех!