PDA

View Full Version : Сложно положениее..



pupi123
01-07-2011, 21:05
Значии харесвам си едно момче от моето училище..обаче абсолютно никой не знае.. но както и ще да е
добремм към истинския проблем.. въпросното момче постоянно ме гледа и някой път ми се усмихва, даже съм чувала да ме коментира с момчетата (даже и тези от моя клас.. бтв *момчетата от моя клас са доста печени и нзз защо до сега не са ми го казали това*)
таа какво означава това, не искам да си правя разни "четки" , че ме харесва и ала-бала.. но се чудя защо прави така..
Вие как мислите?? :oops:

sanji
01-07-2011, 21:39
Еми виж...като харесвах и аз едно момиче и аз я гледах постоянно и то в очите и взаймно се умихвахме..и така после с нея се събрахме... и после се разделихме ... дълга история ама става въпрос за тебе...Аз мисля ,че той те харесва и доста добре го пази(този е точно като моя случай ;)...щом не са ти казали "печените" момчета или момичета значи им е казал да пазят тайната ;)

BladeDancer
01-07-2011, 21:44
Харесва те ама може би го е срам. Покажи мо по всякакъв начин, че го харесваш без да му го казваш за да е сигурен и ще дойде при теб " да те открадне" :D !

CR0W
01-07-2011, 21:52
Направо отиди и му кажи че го харесваш :grin: .Отговорът ще е положителен според мен.

Wits
01-07-2011, 22:31
Направо отиди и му кажи че го харесваш :grin: .Отговорът ще е положителен според мен.

Има ново попълнение в Серж групата. ^^

ОТ:Най-тривиалното което може да направиш е да разговаряш с обекта.

Infection
01-10-2011, 11:16
Направо отиди и му кажи че го харесваш :grin: .Отговорът ще е положителен според мен.

Според мен недей да бързаш разменете си тел. скайп фейс. опознайте се и след това наистина ще видиш дали е за теб

sweetyYyY
01-10-2011, 11:59
Аз мисля ,че той те харесва и доста добре го пази...щом не са ти казали "печените" момчета или момичета значи им е казал да пазят тайната ;) +++ :)

anonymous708973
01-10-2011, 12:08
Направо отиди и му кажи че го харесваш :grin: .Отговорът ще е положителен според мен.

Според мен недей да бързаш разменете си тел. скайп фейс. опознайте се и след това наистина ще видиш дали е за теб

:? Опознаването да става лично, не през мониторите! Щото после пак ще има "той ми праща целувка, ама веднага след тва пиша "фр" (демек приятелска), какво да правя, помооощ!" (Бту, скъсала съм се от смях тая тема, 5 минути не мога да си поема въздух!) 8-)