PDA

View Full Version : Разстояние..... :X



unknown0inlowe
01-07-2011, 21:11
Моята случка е такава: Бях поканена на едно парти и естествено с най-добрата си приятелка отидох (тя ме нави). Там беше и един роднина на гаджето й и приятелката ми искаше да ни сватоса така да кажа. Когато отидохме там го видях и не беше нещо особено но към кря на вечерта вниманието ми към него се изостри но ако не броим погледито които стреляхме един към друг не си и проговорихме....След около седмица (пропуснах да отбележа че е от друг град ) разбрах от приятелката си че ТОЙ е казал на гаджето й което казало на приятелката ми и от там на мен че той много ме е харесал и аз се чувствах по същия начин.Той ми прщаше поздрави по телефона и аз на него и нищо повече.Това чувство не си тръгваше 2 месеца обачеее....Той си хвана гадже от неговия град и когато го разбрах ми стана много кофти! А вече се навършиха 5 месеца откакто го харесвам без спирки а той преди два дена я заряза....Незнам сега какво да правя....

sanji
01-07-2011, 21:34
Виж сега това съм го изживял от твоята страна и от другата...Да ти кажа чесно аз накарах момичето да спре да харесва едно момче ,като й разказах всъщносткой е той...Няколко опита имаше ,но без резултат, накрая се отказах да се занимавам с нея и тя ми сервира ,че иска да сме заедно и ,че е забравила онзи ,след като я ударил и осъзнала ,че аз съм за нея ,защото съм я защитил...Аз мисля ,че трябва да го подкрепиш и да му помогнеш да избяга от състоянията ,в които евентуално може да изпада...Недей да прибързваш изчакай го да я забрави тогава имаш доста по-голям шанс...Просто сега е важно да го подкрепиш...то ще дойде денят ,в който ще почувстваш ,че трябва да му признаеш....Късмет!!!

unknown0inlowe
01-07-2011, 21:37
Мерси за отговора а късмета определено ще ми трябва....

Wednesday666
01-08-2011, 08:54
Почакай малко, сега той има нужда от малко време и подкрепа, все пак съвсем скоро е скъсал с приятелката си ..

А след това се вижте и говорете на 4 очи :)

GossipGirl89
01-08-2011, 09:45
Аз имам връзка от разстояние и ще ти кажа, че преди да предприемеш каквото и да било първо обмисли много добре дали си струва. Защото връзките от разстояние са много кофти нещо... Ако разстоянието между вас е в рамките на 100-тина км пак се ядва, но ако са повече... ще ви бъде много трудно. Нещата между вас може да не се получат, но може и да се получат затова гледай предварително да имаш представа какво точно очакваш от този човек и изобщо от връзката... Аз направих грешката да не помисля за последствията с идеята, че "абе нищо сериозно няма да стане" и докато се опомня вече и двамата бяхме хлътнали до уши и стана прекалено късно за каквото и да било... Не я прави и ти тая грешка

RichardCastle
01-08-2011, 12:17
Поддържай приятелски отношение но нищо повече... ;) Задоволи се с наличното, ако ме разбираш ;) :P :P

unknown0inlowe
01-08-2011, 16:11
Мерси за отговорите ще ги имам в предвид :)

Cucko0
01-08-2011, 18:21
дръж се приятелски с него и след време ще разбереш дали той те харесва още и дали между вас може да има нещо :) :) късмет!

marin4itu
01-09-2011, 04:43
Аз до колкото разбрах вие не сте си говорили.. Е как тогава го харесваш, бе моме?