PDA

View Full Version : пари от интернет



keepe
01-07-2011, 21:30
Тук съм, дами и господа,

Ще започна моята история от края. Аз съм в състояние да кажа, че съм се около 2500 $ на месец, благодарение на NeoBux. Тя се изчислява, след като са приспаднати всички разходи (обновявания и рециклиране). Както разбирате $ 2500 е истински чиста печалба, докато ми капитал е сигурен и продължава да се получи всеки месец (да столицата се моите колеги наетите реферали).

Аз наистина не знам с какви думи да изразя чувствата на успех. Както всички знаем, че има милиони, ако не милиарди хора, че те са като жив начин с по-малко от $ 2500 на месец и аз уважавам тези хора много. Горните факти го прави за мен, още по-трудно да се опише колко наистина прекрасна е, когато един интернет проект, който дава такава голяма възможност да печелите реални пари, без да е болезнен работа и най-вече без шеф. Харесва ми независимост, аз мисля, че всеки прави.

Подозирам, че някои членове спътник може да искате да научите колко много са инвестирали, колко реферали, което имам, аварии и всички останали подробности. Извинявам се предварително, ако не съм ти отговарят, но аз искам да запазя личния живот непокътнати. Моля, спазвайте моето решение и не бомбардировките мен с въпроси. Освен това има много членове, които разполагат със статистика видим, така че можете да намерите това, което търсите.

За Ваше удобство обаче искам да кажа, че моята стратегия съдържа 4 основни принципа:
А. Renew винаги за 150/240 повече дни.
Б. Да се съхранява подробна статистика и да ги постави на моето мислене капачка.
В. Постоянно промяна рециклиране политика, основана на постоянен променящите се условия. ("Всичко е в състояние на поток" Тези думи символ характеризират работата на Древногръцкият философ Хераклит).
Г. Кликнете всички налични обяви всеки ден по време на сървъра.

А ето и как историята започва: Аз се присъединиха през юни 2008 г., за да бъде част от този новаторски проект, който твърди, че плащат незабавно винаги (това, което мотив!). Месец по-късно, вече бях златни и доходите са добра награда за инвестицията си / работи тук. Аз бях най-скоро печели достатъчно, за първоначалния ми инвестиции. След това започнах да се спазват в този форум. Видях някои много успешен член като Helixpt, Vitor, Dec03001 & Sho03004 да назовем само няколко.

Това беше, аз имах почти е решила да инвестира толкова пари, колкото мога. Тогава си мислех за NeoBux винаги обещания, поведение на Админ и най-вече начинът, по който се справи с NeoBux PayPal криза. Всичко е създадена. Аз просто се нуждае от пари, за да инвестират. Както разбирате, намерих го (въпреки че ми трябваше известно време). Крайната членство дойде и след това всичко останало. Сега, аз съм тук, за да засили приходите ми толкова, колкото мога.

В епилог на историята няма да бъдат иновативни (NeoBux значи това). Така че, благодарение на всички мои реферали, благодаря на всички членове на форума, благодарение най-вече да Helixpt за някои поучително мнения, благодаря на всички членове, които са NeoBux инвестиране, щракване и запазването на този голям проект си жив и здрав. Опа, за малко да забравя, най-големите ми благодарности пряко на самия човек, който прави този проект огромен успех и даде невероятна възможност за всеки един от нас. Аз да не говорим в решението на никого поведението му, управленски решения и подкрепа на членовете.
Поздрав,
Васил.


Eто го и саита за регистрация : http://www.neobux.com/?r=keepe .
ако се регистрирате над горният линк получавате бонус : 50% от заработеното всеки месец. За всякакви въпроси : E-mail keepe@mail.bg , Skype : keepeee

Ще ви трябва регистрация в Paypal/Alertpay


http://keepe.blog.bg/biznes/2011/01/08/.663604

kay4yk
01-08-2011, 07:34
Аве.. ти луд ли си?! :lol:
това е копи-пейстнато от
гугъл преводача! :shock:
Е.,.. може и да има нещо вярно,
амааа... алоооо!
Тука е Тийн форум! :razz: