PDA

View Full Version : Ибей доставка ...



art
01-07-2011, 21:58
Здравейте! Искам да си поръчам някои неща от Ибей, но не знам колко ще миструва доставката о България. Може ли някой да ми каже? Предварително благодаря!

divacheee
01-08-2011, 08:13
Зависи от продавача .. ако искаш дай линк да ти кажа (:

Tiin
01-08-2011, 08:40
Ами първо трябва да поглледнеш дали въобще има доставка до България...Иначе при всеки е различно има и такива с безплатна доставка.

Stela94
01-08-2011, 11:37
Някой продавачи си имат договори с куриерските компании и цените им са нищожни.Други са доста "дебели",а трети безплатни.Но има едно на ум,че цената зависи и от обема и кг -те,така че не мисли ,че ако поръчаш няколко неща от един продавач наведнъж ,доставката ще ти е по - евтина.Има и друг вариан с бг фримата Еконт,която може да наддава или пазарува от твое име - виж сайта им!

whitebunny
01-08-2011, 13:55
Съжалявам, че ще ти използвам темата, но за да не правя друга излишна тема ще попитам тук :)
В Ибей може ли да се плаща при доставката или задължително с кредитна карта :-o

art
01-08-2011, 13:56
А това с Еконт как точно става? Може ли повече информация?

divacheee
01-08-2011, 14:44
whitebunny .. плаща се само с дебитна/кредитна карта



А това с Еконт как точно става? Може ли повече информация?

Еконт нямaт нищо общо в случaя :lol:

Stela94
01-08-2011, 14:57
whitebunny .. плаща се само с дебитна/кредитна карта



А това с Еконт как точно става? Може ли повече информация?

Еконт нямaт нищо общо в случaя :lol:

Много мие чудно как говориш без покритие.Еконт има много общо и към автора на темата ето ти инфо от сайта на ЕКОНТ:

http://www.econt.com/?s=ebay

А към whitebunny:
Плаща се при покупката и трябва да е с карта или по сметка дадена ти от продавача.Но винаги плащай през PayPal за да си нямаш грижи после,защото винаги може да оспориш плащането ако не ти доставят артикула!

art
01-08-2011, 15:43
Много мерси за инфото.

divacheee
01-08-2011, 17:19
Много мие чудно как говориш без покритие.Еконт има много общо и към автора на темата ето ти инфо от сайта на ЕКОНТ:

http://www.econt.com/?s=ebay


Да, точно без покритие говоря .. нищо, че повече от две години пазарувам от и-бей .. това, което ти си дала е за посредничество .. и смятай, че не е от евтините .. Това, което ще направят от Еконт-а можеш и сам да си го направиш .. не е толкова трудно да се общува с продавача :?

Stela94
01-08-2011, 22:27
Много мие чудно как говориш без покритие.Еконт има много общо и към автора на темата ето ти инфо от сайта на ЕКОНТ:

http://www.econt.com/?s=ebay


Да, точно без покритие говоря .. нищо, че повече от две години пазарувам от и-бей .. това, което ти си дала е за посредничество .. и смятай, че не е от евтините .. Това, което ще направят от Еконт-а можеш и сам да си го направиш .. не е толкова трудно да се общува с продавача :?

Аз никога не съм казвала,че е евтино,а просто ти опровергах твърденията ,че Еконт нямат нищо общо.Да не е трудно да се общува с продавача,но все пак има такива,които не изпращат артикула си извън Англия.Ето защо ако толкоз държиш на такъв артикул ,Еконт е опция!

TheNewReligion
01-09-2011, 01:13
Никога няма да узнаеш колко ще ти струва доставката. Дори след като я платиш. На смъртния си одър дори ще се чудиш колко е била.

Stela94
01-09-2011, 09:56
Никога няма да узнаеш колко ще ти струва доставката. Дори след като я платиш. На смъртния си одър дори ще се чудиш колко е била.

Ако е с Еконт да иначе не,защото първо плащаш сумата за артикула + тази за доставката и чак тогава получаваш стоката!

art
01-09-2011, 11:07
На мен ми е ясно, че конкретна сума никой няма да ми назове, но ако може поне от до колко варират сумите някой да ми каже?

MegiBoOm
01-09-2011, 14:17
Здравейте! Искам и аз да попитам нещо.... :oops:
Понеже съм си харесала това :

http://cgi.ebay.com/Pro-Makeup-Cosmetic-Brush-Set-32-pcs-Roll-up-Case-/110630473916?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19c21710bc

иии в България четките за грим са много по-скъпи, някой може ли да ми каже колко горе долу ще ми излезе всичко ии дали ще мога да го платя по друг начин освен кредитна карта!? :o

divacheee
01-09-2011, 14:30
Аз никога не съм казвала,че е евтино,а просто ти опровергах твърденията ,че Еконт нямат нищо общо.Да не е трудно да се общува с продавача,но все пак има такива,които не изпращат артикула си извън Англия.Ето защо ако толкоз държиш на такъв артикул ,Еконт е опция!

Окей .. тук си права :) Просто никога не ми се е случвало да си поръчам нещо и продавача да откаже да ми го изпрати до България !

art ако дадеш линк ще ти кажем ТОЧНО колко е доставката .. без линк едва ли някои ще ти каже .. ако искаш ориентировачно може да е от free до плюс безкрайност :lol:


MegiBoOm Нямат доставка до България и може да се пазарува само с дебитна/кредитна карта (We Accept PayPal Only!) .. Друг вариант е това, което каза Stela94 за доставка с Еконт (:

MegiBoOm
01-09-2011, 15:57
Ох еми то аз като гледам май всичките изискват само с кредитна карта ;(

divacheee
01-09-2011, 22:54
може и с дебитна .. аз поне с дебитна пазарувам :)

Stela94
01-10-2011, 08:03
Кредитна или дебитна,но международна да е и да е регистрирана в paypal.Все пак ebay и paypal са заедно и е най-сигурният начин за пазаруване,защото винаги може да си върнеш парите при евентуален опит за измама.

MegiBoOm
01-10-2011, 12:52
Въпросът е там, че аз нямам нито дебитна, нито кредитна и просто не мога да намеря продавач, който ен изисква плащането да бъде по този начин! 8-)

Rebirthing
01-10-2011, 13:49
Само с дебитна или кредитна става. Имай предвид, че трябва да наддаваш и четките в момента могат да струват едва няколко долара, но цената им ще се повиши до края на търга, тоест в следващите 20 дни.