PDA

View Full Version : дискотека - танци



Gabrielch4o
01-07-2011, 22:07
Здравейте на всички, имам малко странен въпрос и ще ви помоля за мнение и съвети. На 19 години съм и с приятели ми понякога ходим на дискотеки. Проблема ми е че докато другите танцуват и се забавлявам в дискотеката, аз не мога да се отпусна и да танцувам. По принцип не съм притеснителен повече от обичайното, нямам проблеми с общуването с другите и мога да съм доста забавен, но просто в дискотеката не се чувствам на мястото си. Много ми е неприятно когато всички танцуват, а аз през повечето време само стоя и ги гледам тъпо, но просто не мога да се възприема да танцувам с тях. Мислил съм да се запиша на някакви курсове по танци, но не знам дали има точно такива, а и идеята да се напия като мастия за да се отпусна по-лесно, не ми допада. Дайте ми някакъв съвет как да превъзмогна проблема си с танцуването по дискотеки, дори бих го нарекъл вече - комплекс.

w0sh
01-07-2011, 22:17
просто се понапий.

assd
01-07-2011, 23:16
Цензура за промотиране на наркотични в/ва

manliftingbanner

male91
01-08-2011, 06:11
0.о ти пиеш ли преди бара бе ?!?
Аз ако не пия преди това, просто ми иде да си бия шута на 30стата минута :D Иии само ще ти дойде отвътре хяхяхяхяхя :Д
ще редиш тухли, ще носиш цимент, ще режеш салами .. (devil) :D

CanisDirus
01-08-2011, 07:42
Бийбърска работа.

Просто дискотеките не са твоето място.

Не всеки се кефи да ходи на дискотека и да се гърчи като настъпен червей докато го заслепяват с разноцветни светлинки.

AmPfibian
01-08-2011, 13:58
Бийбърска работа.

Просто дискотеките не са твоето място.

Не всеки се кефи да ходи на дискотека и да се гърчи като настъпен червей докато го заслепяват с разноцветни светлинки.

+1 прав е,не на всеки му е в кръвта

Gabrielch4o
01-08-2011, 16:00
аз това си го знам, че дискотеките не са ми страст, но все пак искам да преодолея това и да се науча да се отпускам малко повече като ходя там

shadow4e
01-08-2011, 16:09
Пускаш си вкъщи музика като тази в дискотеките. Почваш да си подскачаш и постепенно ще започне да ти се струва нещо нормално да танцуваш. Повечето хора нямат талант вкл. и аз, ама не ми пречи да си подскачам, когато и другите го правят. :)

Gabrielch4o
01-08-2011, 19:51
да това е добра идея мерси, при мен проблема е че просто не го чувствам от вътре да "подксачам" и изглежда изкуствено

ArrowsOfDeath
01-08-2011, 20:24
Помоли shadow4e да те изведе на някой хардкор концерт да "подскачате" 8-)

Brooklyn
01-08-2011, 20:35
имаше един тип на сл бряг които го забелязахме доиде в 1 часа сам и до 5 танцуваше едно и също и през цялото време беше сам .. много див :D

по темата знам какво си мислиш ,че като станеш всеки теб гледа и някак си не се вписваш и се страхуваш .. спокс най-нормалното нещо е да си правиш густото вътре затова е и направена ..

сядате взимате си шише на масата ,кефиш се лаал муабеди пииваш си малко за настроение и почваш да си танцуваш съвкупно с които и да е от компанията ,докато не усетиш че това е най-нормалното нещо което може да направиш вътре ..

Аз имам гадния навик като стана да съм винаги с чашка в ръка ,много хора са ми го казвали но не мога да се променя и на всички снимки съм с чашката като дърт алкохолик ,ама кво да правя :D

наркотични вечества НЕ ,те са лоши .. не ни слушай тука изгърмяните патрони кво ти лаем :D

shadow4e
01-08-2011, 20:51
Помоли shadow4e да те изведе на някой хардкор концерт да "подскачате" 8-)

Стига сте ме ебевали, бе. Ако съм на място, на което и другите поне малко танцуват, ставам, иначе и аз се притеснявам. И би било по-удачно да го взема като ходя на ретро, а не нахардкор, щото като почне да мошва в диското, ще го изгонят. 8-)

SolemnityOfDeath
01-08-2011, 21:06
действай така:
http://www.youtube.com/watch?v=XQW8eb1P3dk

jghgh
01-08-2011, 21:22
Знам за какво говориш ... Абсолютно същото го имам и аз, и като си пускам музика в нас, пак го чувствам изкуствено и нагласено, а така не става както трябва.

Най-добре да ти идва отвътре.
Мен рядко ме "перва" подобно вдъхновение, обаче ако някога почувстваш нужда да се покълчиш (докато си вкъщи), непременно го направи. Наистина помага.

Изобщо, трябва да си по-освободен.
Да се натискаш, или да изискваш от себе си да танцуваш, когато не искаш, само те стяга и притеснява още повече. Не е добър психологически подход, защото това, което се получава, е да мислиш преди и по време на "изпълнението ти" как го правиш, гледат ли те, или пък че е най-неестественото нещо на света. А тези мисли определено не са стимулиращи, сдухват те още повече и се получава затворен кръг.

Може би трябва да промениш отношението си към стоенето ти на едно място? Когато се почувстваш в кожата си, че си такъв човек, който обича по-скоро да стои и да си приказва, тогава може и да решиш да направиш една крачка "нагоре" (нещо като надграждане на това, което вече СИ и което си убеден, че харесваш)
Целият ти проблем е в това как се чувстваш. Ти се чувстваш зле, че си такъв тип човек, че не танцуваш и един вид се осъждаш за това.
А ще видиш че ако поработиш над отношението към себе си, нещата ще се подобрят. Трябва да се възприемаш такъв какъвто си и напълно да се одобряваш и подкрепяш. Разбира се, че не е лесно, щото все пак хората сме конформисти, ама ти ще пробваш. Да стоиш и да си лафиш с някоя мацка на маса не е по-малко готино от тва да се гърчиш точно като настъпан червей....


Вторият ми по-кратък съвет е да се напукаш много здраво (нещо, което не искаш, ама все пак..) - тогава наистина няма да ти пука и ще правиш каквото си знаеш.

NeverForget
01-08-2011, 21:32
Пийни си малко преди дискотеката и там като пиеш още малко и съвсем ще се отпуснеш.. 8-)

PainMonopoly
01-08-2011, 21:50
Бийбърска работа.

Просто дискотеките не са твоето място.

Не всеки се кефи да ходи на дискотека и да се гърчи като настъпен червей докато го заслепяват с разноцветни светлинки.+1

Има редица други начини да за забавляваш.

male91
01-09-2011, 09:11
действай така:
http://www.youtube.com/watch?v=XQW8eb1P3dk
тва музика ли е ? 0.о Мене ми се струва, че все едно съм на село и сутринта съм станал ии по незнайно каква причина съм се добрал до кочината на прасетата, които дядо все още не е нахранил :D те издават същите звукове, та дори и малко по-благозвучни ... :D

>> Чудно, автора ако иска да му танцува някое момиче как ще я навие 0.о :D

WinstonSmith
01-09-2011, 09:19
Хм, интересно мнение. Радвам се, че поне си призна, че си от село.

А кокошките на дворО каква музика правят?

А магарето?

А мишките в плевнята?

А поповото прасе?

male91
01-09-2011, 09:49
Хм, интересно мнение. Радвам се, че поне си призна, че си от село.

А кокошките на дворО каква музика правят?

А магарето?

А мишките в плевнята?

А поповото прасе?
Там вече ти ще кажеш, те са ти озвучението, а ти си им вокалиста :lol:
>> тъпи метъли ... (и аз слушам метъл ама такива грухни не слушам)

w0sh
01-09-2011, 09:52
Какъв брутален копач си имаме.

WinstonSmith
01-09-2011, 09:55
Окей. Радвам се, че слушаш метъл.

Я изброй любимите си банди.

И гледай да не се окаже, че Сашка Васева в ранния й период е метъл.

male91
01-09-2011, 10:30
Окей. Радвам се, че слушаш метъл.

Я изброй любимите си банди.

И гледай да не се окаже, че Сашка Васева в ранния й период е метъл.
пхахахахаха, разкарай се бе смешник :lol: ... аз да не слушам за тебе музика ?
Слушай си там свинете или квото ти харесва :D щом ти харесва значи има защо :D
аз ще си слушам каквото на мене ми е гот, кво те бърка тебе аз какъв метъл слушам ? + това не слушам само метъл, слушам всичко, което ме релаксира и ме тонизира ;)
СМЕХОТВОРдинио :D

Gabrielch4o
01-11-2011, 20:20
благодаря за съветите, ще видя какво ще направя за да преодолея проблема си, ако имате и други идеи може да ги давате ( с изключение на спамът последните постове )

BlackEyedPeas
01-11-2011, 20:34
В началото и аз бях свита, но откакто тръгнах на танци вече хич не ми пука. Знам какво си мислиш - че всички започват да гледат само теб и започваш да си мислиш, че ще започнат да ти се присмиват. Имахме една мисия да танцуваме пред всички... сам. В началото си виках "Ами ся???", но като излезнах започнах да си представям, че съм в къщи и няма никой друг. Тогава започвам да се мятам насам-натам, да перя ръце и то се получава от само себе си :D

Gabrielch4o
01-15-2011, 20:06
ти на какви танци си ходила ?

ArrowsOfDeath
01-16-2011, 00:32
Пияници, танцуващи на dnb е уникално 8) 8-)